Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina EMU Aktif etme

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Next 2000 HD Minix İnternet Machina EMU Aktif etme

Kumandadan MENÜ tuşuna basarak - GİRİŞLER - ŞİFRELİ YAYIN AYARLARI bölümüne girilir.

aXvg9O.jpg

Bu bölümde iken SANAL E.M.U kısmı AÇIK yapılarak KIRMIZI TUŞ ile kaydedilir.

Y4yVnz.jpg

Cihaz Tüm EMU CAS sistemlerini desteklemektedir. Güncel Softcam&Key dosyalarınızı düzenli yüklemeyi UNUTMAYINIZ.!
http://www.next.web.tr/showthread.p...-Güncel-Emu-Softcam-Kéy-Dosyaları-Karbon.html

Ekli dosyalar

• cap00036.jpg
    cap00036.jpg
    86.8 KB · Görüntüleme: 94
  • cap00037.jpg
    cap00037.jpg
    76.2 KB · Görüntüleme: 103

dj-esref

0
Üye
16 Ağu 2016
33
6
8
merhaba ben bu uydudan almayı dusunuyorum rıca etsem şifreleme sisteminde hangi tür keyler var
mesela biss / viaccess / viaccess2 / nagra / nagra2 / constant cw / tanberg / irdeto / irdeto2 /
bu tur yada daha cok key sistemi varmı eger varsa buraya yazarsanız cok sevınırım
eger varsa bugun sıparıs verecegım.....

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
merhaba ben bu uydudan almayı dusunuyorum rıca etsem şifreleme sisteminde hangi tür keyler var
mesela biss / viaccess / viaccess2 / nagra / nagra2 / constant cw / tanberg / irdeto / irdeto2 /
bu tur yada daha cok key sistemi varmı eger varsa buraya yazarsanız cok sevınırım
eger varsa bugun sıparıs verecegım.....

Yazdığınız tüm EMU CAS sistemlerini desteklemektedir.

nahre

0
Üye
26 Kas 2016
5
0
1
Selam 25.11.2016 next 2000 hd minix macine yi guncelledim ama ip tvler donarak çalışıyor ikincisi tavşan tavşan karda bende çıkmadı neden acaba yardım ederseniz sevinirim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Selam 25.11.2016 next 2000 hd minix macine yi guncelledim ama ip tvler donarak çalışıyor ikincisi tavşan tavşan karda bende çıkmadı neden acaba yardım ederseniz sevinirim

IP tv ler için maalesef başvuru merciiniz İNTERNET hizmet aldığınız servis sağlayıcıdır cihazda bu konu ile ilgili bir sıkıntı yoktur... Eğer tavşanlar medya-portalda görünmüyorsa o halde yapmanız gereken şudur.1.Önce M+ tuşuna basın 2.İnternet portalını OK leyin. 3.Şimdi kumandanın kırmızı tuşuna basın şifre ekranına 1234 yazın ilgili bölümler gelecektir...

Bysavas

0
Üye
17 Mar 2017
28
1
3
aldığım servis 1 haftalığına bana karma kanal yüklemişti şimdi xpanelim kapandı uygun servis alacağım birisi varmı acaba?

kb82

0
Üye
7 Kas 2015
3
0
1

IP tv ler için maalesef başvuru merciiniz İNTERNET hizmet aldığınız servis sağlayıcıdır cihazda bu konu ile ilgili bir sıkıntı yoktur... Eğer tavşanlar medya-portalda görünmüyorsa o halde yapmanız gereken şudur.1.Önce M+ tuşuna basın 2.İnternet portalını OK leyin. 3.Şimdi kumandanın kırmızı tuşuna basın şifre ekranına 1234 yazın ilgili bölümler gelecektir...

Bende maalesef şifre ekranı gelmiyor. Bunun için ne yapmalıyım.

Logo

0
Üye
18 Nis 2017
15
4
3
Karbon bey next 2000 hd manuel bis giriyorum kaydetmiyor idman tv.şifreye giriyor yardım lütfen

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Karbon bey next 2000 hd manuel bis giriyorum kaydetmiyor idman tv.şifreye giriyor yardım lütfen

Sevgili kardeşim heryere bu şekilde yazmanıza gerek yok bu daha fazla kafa karışıklığına neden olmaktadır.Zaten size ÖZEL pm yolu ile yapılması gerekenleri yazdım oradan halledebilirsiniz..

ERBEY

0
Üye
11 May 2017
8
0
1
Haydar hocam oncelikle merhaba.benim next2000 hd mini makinada tavsanlar cikmiyor,m+ tusuna basip internet portalina "ok" yapip kirmizi renkli tusa basincada sifre ekrani gelmiyorki orayaya 1234 yazip acalim.onceki yorumlarinizdada benzer soru var okudum ip server i kimden aldiysaniz onunla gorusun yazmissiniz,ip server dediginiz internet hizmet saglayicimizmi??ve gorusursekte ,hizmet saglayiciya ne soylememiz neyi vermesini istememiz lazim daha aciklayici yazarmisiniz?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Haydar hocam oncelikle merhaba.benim next2000 hd mini makinada tavsanlar cikmiyor,m+ tusuna basip internet portalina "ok" yapip kirmizi renkli tusa basincada sifre ekrani gelmiyorki orayaya 1234 yazip acalim.onceki yorumlarinizdada benzer soru var okudum ip server i kimden aldiysaniz onunla gorusun yazmissiniz,ip server dediginiz internet hizmet saglayicimizmi??ve gorusursekte ,hizmet saglayiciya ne soylememiz neyi vermesini istememiz lazim daha aciklayici yazarmisiniz?

m+ tuşuna bas ses açma sağ ok tuşu ile sona git KIRMIZI tırnak > işareti belirince OK bas tavşan ikonu gelir üstüne gel OK bas son iki adımdan birinde şifre ekranı gelir gir açılır

Legolass

0
Üye
23 Haz 2017
6
2
3
Merhaba bir şey danışmam gerekiyor. Benim cihazda emu şu an aktif gözküyor. Ve sizin verdiğiniz linkten key dosyalarını indirdim usb ile attım cihaza. Ancak herhangi bir şifreli kanalı açınca hiçbir tepki vermiyor yine şifreli kanal uyarısı alıyorum. Ek ayar falan mı yapmam lazım izlemek için.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba bir şey danışmam gerekiyor. Benim cihazda emu şu an aktif gözküyor. Ve sizin verdiğiniz linkten key dosyalarını indirdim usb ile attım cihaza. Ancak herhangi bir şifreli kanalı açınca hiçbir tepki vermiyor yine şifreli kanal uyarısı alıyorum. Ek ayar falan mı yapmam lazım izlemek için.

Pardon siz hangi uydu ve hangi kanallarından bahsediyorsunuz.?