Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina EMU Aktif etme

gfbslh

0
Üye
14 Ocak 2013
218
83
28
istanbul
Türksattaki şifreli kanalları kastettim hiçbirini açamadım.

Hocam Türksat taki kanallar bu şekilde açılsa millet ücret karşılığında abone olmazki :)

Size tavsiyem Astra 4.8e, Hotbird 13e, ve Astra 19.2e uydularını ayarlatın şifreli kanalların çoğunu o zaman izleyebilirsiniz.

Legolass

0
Üye
23 Haz 2017
6
2
3
Hocam Türksat taki kanallar bu şekilde açılsa millet ücret karşılığında abone olmazki :)

Size tavsiyem Astra 4.8e, Hotbird 13e, ve Astra 19.2e uydularını ayarlatın şifreli kanalların çoğunu o zaman izleyebilirsiniz.

Sanki bunun bir yolu vardı hocam tam bilmiyorum da o yüzden soruyum dedim biss ile m izliyorduk acaba :)

Orkhan39

0
Üye
7 Tem 2017
16
1
3
Selam kardesler ben Azeri yeni aldim next star 2000 urun tandberg ve poverwu key yox .geecekmi bilgisi olaun varmi ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Selam kardesler ben Azeri yeni aldim next star 2000 urun tandberg ve poverwu key yox .geecekmi bilgisi olaun varmi ?

Aleyküm selam arkadaşım TANDBERGLER ne yazikki OFF konumda ama POWERVULAR internetten key ve softcam güncellemesi yapıldığında THOR ve SİRIUS çalışmaktadırlar...

acme03

0
Üye
24 Şub 2017
9
1
3
merhaba üstadlar;
apartman ortak çift çanak kullanmaktayım. bu güne kadar sorunsuz kullanmakta idim. bu gün durduk yerde kanal listesini güncellemek geldi aklıma yapmaz olaydım. (daha önce sorunsuz yapmıştım) kanal listesini tekrar yükleyince hotbird hiç bir kanal göstermiyor. (sembol %100);( Quality %10) gösteriyor. yardımınızı acele bekliyorum. teşekkürler.

bora00

0
Üye
1 Eyl 2013
23
8
3
Merhabalar Next 2000 minix kullanıcısıyım. Eurobird 9E deki AFN paketi bu cihazla açmıyor. Evdeki diğer cihaz New vave sattube cihaz açıyor.Bunun sebebi ne olabilir.Güncel softcam yüklüdür.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Cihazin kendi guncelleme sisteminden dun aksam mesaji yazmadan once guncelledim

Anlıyorum SİRIUS ve THOR daki POWERVU larda yayınlarda hiç bir sıkıntı yok sistemimdede 9* maalesef yok.! Size ancak bu uyduya bakan çanağı olan yada motorlu sistem kullanan arkadaşlarımız cevap verebilir bir ihtimal güncel softcama eklenmemişte olabilir...

bora00

0
Üye
1 Eyl 2013
23
8
3
İlginiz için çok teşekkür ederim.Bence de softcam e eklenmemiş olabilir.Bu cihaza elle key girme olayı yok galiba yada ben bulamadım.Eğer böyle bir imkanımız varsa yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
İlginiz için çok teşekkür ederim.Bence de softcam e eklenmemiş olabilir.Bu cihaza elle key girme olayı yok galiba yada ben bulamadım.Eğer böyle bir imkanımız varsa yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim.

Sevgili kardeşim bu cihaza sadece elle CW ve BİSS key girilebilmektedir, diger key anahtarlari sistem üzerinden güncellenmektedir...

bora00

0
Üye
1 Eyl 2013
23
8
3
4,8 Sirius daki discovery paketi zaten açılıyor . Sorun Eurobird 9E deki AFN Paketi kanalları açılmıyor. Aktif keyler softcam in içersine eklenirse sanırım problem çözülür.

velocraptor

0
Üye
31 Eki 2016
9
0
1
selamlar.
bir soru sormak isterim ccam almak istersek sadece 1 tane mi alabiliyoruz? 1 tane hesaptan fazla alırsak birbirini etkilermi çakışma gibi? ayrıca free share bu hesaplarla çakışır mı?
saygılar..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
selamlar.
bir soru sormak isterim ccam almak istersek sadece 1 tane mi alabiliyoruz? 1 tane hesaptan fazla alırsak birbirini etkilermi çakışma gibi? ayrıca free share bu hesaplarla çakışır mı?
saygılar..

Selamlar kardeşim cihaza 10 adet ÖZEL Ccam hesap girilebiliyor çakışma kolay kolay olmaz ama FREESHARE nin KAPALI olması her zaman tavsiye olunur...