Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
ME&NA Karbon ustam bunun için server uzatma gibi bir şeyler söylemişti yanılmıyorsam.

Öyle gibi gözüküyor amigodada var bu ancak şimdiye kadar aktivasyon satın alınıp uzatan görmedim duymadım neresi satar oda belli değil o zamanlar öyle bir tahminde yapmıştım tf de ben ama teyid edende çıkmadıydı

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
O bölüm, üyelikli server için tasarlanmıştı arkadaşlar. O panel seçildiğinde cihaza girilecek kod sayesinde 1 senelik aktivasyon sağlanıyordu, yurt dışı lokasyonlar için uygulandı ama, yurtiçinde freeshare nedeniyle gerek görülmedi.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
bende free kısmında tanımsız yazmakta

Sevgili kardeşim size gerekli kontrolleri yapmanızı tavsiye etmiştim bir daha gözden geçirin internet bağlantınızı GİRİŞLER menüsündeki ŞİFRELİ-YAYIN AYARLARI kısmındaki en alttaki seçenek FREE seçilip diğerleride AÇIK ayarlanıp kırmızı tuşla kaydedilecek...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
yaptım usta ip çalışmakta free tanımsız denmekte

O zaman önce USB nize bir yedek alınız sonra FABRİKA-AYARLARI menüsündeki 1 .nolu seçenek ile reset atınız ve duruma tekrar bakınız.! Sorun yine hallolmaz ise bu sefer bundan bir önceki yazılımı cihaza atın sonra 4 bölümün hepsini sil seçeneği ile reset atın.Sonra bu sefer en son yazılımı tekrar atıp ardından bir nolu seçenek ile reset atın duruma tekrar bakın...

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
Cihazı 1 hafta önce kadar aldım. Taktım fakat uydumdaki sorundan dolayı bugün yapıldı ve kanalları taratıp kurdum.
Freeshare kendi otomatik aktif olur mu? Direk kanallar şifreleri çözmüştü. Sonra ayarlardan baktığımda IKS Free olarak seçili idi.
Bitiş tarihi de seneye bugünü göstermektedir.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Cihazı 1 hafta önce kadar aldım. Taktım fakat uydumdaki sorundan dolayı bugün yapıldı ve kanalları taratıp kurdum.
Freeshare kendi otomatik aktif olur mu? Direk kanallar şifreleri çözmüştü. Sonra ayarlardan baktığımda IKS Free olarak seçili idi.
Bitiş tarihi de seneye bugünü göstermektedir.

Sevgili kardeşim öncelikle cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim anlattıklarınıza binaen herşey yolunda gözüküyor.Yani kafanıza hiç bir şey takmayın cihazınızın keyfini çıkarın.Olaki sorun yaşarsanız herşeyi ayrıntısı ile yazarak en kısa sürede olayı çözeriz merak etmeyiniz...

yerebakan

0
Üye
6 Şub 2015
42
1
8
Ben freeshare'i kendim daha sonra aktif ederim diye geçen hafta aldığımda kapalıdır diye zaten ellememiştim.
Şaşırdım böyle olunca. Ondan sordum.

Oğuz Han

0
Üye
30 Ocak 2017
3
0
1
Merhaba,

Cihazı 1 hafta önce aldım üstte bahsedilen aşamaları yaptım ancak sarı olarak görülen kanallarda ya sinyal yok ya da şifreli olarak görülüyor. Ücretsiz olan kanallarda ise yayın var. Bunun bir çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhaba,

Cihazı 1 hafta önce aldım üstte bahsedilen aşamaları yaptım ancak sarı olarak görülen kanallarda ya sinyal yok ya da şifreli olarak görülüyor. Ücretsiz olan kanallarda ise yayın var. Bunun bir çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler

İnternet uygulamalarından YOUTUBE yi bir deneyin bakalım çalışıyormu,madem her şeyi denedim diyorsunuz işe buradan başlayalım... Yalnız sinyal olmaması ayrı bir olaydır o tamamen uydu sistemi ile ilgilidir onu bu vesile ile belirteyim.! Benim yazdığım FREE-SERVER olayını anlamak içindir. Haa bu arada aklıma gelmişken ŞİFRELİ-YAYIN AYARLARI menüsündeki en alttaki bölüm açık iken free-share tarihi bitiş tarihi görülüyormu.?

worescorpion

0
Üye
13 Kas 2016
15
0
1
Sifreli kanallar için yeni guncelleme var mı .. Nate goe wild vb kanallar ...
Guncelleme varsa guncellemeyi bulamadim. Ayriyaten film kütüphanesi guncellenecek mi..

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşlar şuan için bu cigazda freeserverler kesildi sizde durum nedir

Sevgili kardeşim Free-share açık durumda yalnız bazı kanallarda sıkıntı var görünüyor.!

Lütfen bu makinadan 4 tane aldik..bu kanallar ve filmler cok hosumuza gitmişti. Bir el atin lütfen..

Mesajınızdan kastınız FREE-Share ise yukarıda yazdığım cevap sizin içinde geçerlidir kardeşim. Eğer değil ise ne demek istediğinizi daha anlaşılır biçimde belirtiniz lütfen.!