Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

ali2008

0
Üye
12 Eki 2016
8
0
1
1 YILLIK server aktif islemini daha ayrintili aciklarmisiniz arkadaslar. Yukardaki antim gibi yaptim yesil tusa bastim bekleyin diyor resim kayboluyor kanallar gelmeyir, ne yapmam lazim

mehmet.clhh

0
Üye
5 Eki 2016
15
1
3
NEXT 20000 HD FREE SHARE bir sene diyorsunuz ama bende ki 20000 HD yaptığınız sarı kanallar çoğu açık bide 2000 HD aldım bu 20000 HD kapanmadığı bir yıl sonra o nasıl kapanır onu söylermisiniz lüften! NEXT AMİGO fabrika ayarından aldığında hemen FREE SHARE hemen yenileniyor Arkadaşlar ben bunların hepsini kullanıyom

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
NEXT 20000 HD FREE SHARE bir sene diyorsunuz ama bende ki 20000 HD yaptığınız sarı kanallar çoğu açık bide 2000 HD aldım bu 20000 HD kapanmadığı bir yıl sonra o nasıl kapanır onu söylermisiniz lüften! NEXT AMİGO fabrika ayarından aldığında hemen FREE SHARE hemen yenileniyor Arkadaşlar ben bunların hepsini kullanıyom

Sevgili kardeşim bu 1 sene olayı NEXT firmasının açıklamasıdır haa isterlerse kendileri dahada uzatırlar bu tamamen firmanın bilebileceği bir iştir...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
ben next amigoyu nisan 2014 te aldım free share hala devam ediyor haydar üstadımın yazdığı gibi isterlerse kendileri süreyi uzatıyorlar

Mutlu34

0
Üye
16 Eki 2016
32
42
18
Ben dün aldım cihazi resimdeki gibi hepsini yaptım ama açık değil kanallar yardım eder misiniz arkadaşlar...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Powerkey verilcekmi bu uyduya?

Sevgili arkadaşım ne demek istediğinizi LÜTFEN daha anlaşılır bir şekilde yazmaya çalışalım.Bu şekilde yazarak hiç bir üyemizden destek alamazsınız buna bende dahilim.Oysa derdinizi tam olarak yazsaydınız bu mesajda cevabını almıştınız bile...

Ali35

0
Üye
11 Tem 2016
287
53
28
Izmir bornova
Sevgili arkadaşım ne demek istediğinizi LÜTFEN daha anlaşılır bir şekilde yazmaya çalışalım.Bu şekilde yazarak hiç bir üyemizden destek alamazsınız buna bende dahilim.Oysa derdinizi tam olarak yazsaydınız bu mesajda cevabını almıştınız bile...

zaten powervu sifreleme sistemiyle calisan kanallar aktif .thor ve sirus uydusunda kulladigin cihazda izleniyor

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Ewt calisiyor enyakin uyducudan ikili ses cikisi al bitarafi jack olsu ikili ses kaplosunuda scartt al tak ve kulanmaya basla

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Next machine uydu aldim yeni minix olani ondada power key varmi

Evet vardır kardeşim son yazılımı yükledikten sonra internetten güncelleme seçeneği ile keykütüphanesi+softcamkey dosyasını sıra ile seçip yükleyin.Sonrasında eğer POWERVU ile yayınların olduğu SİRIUS ve THOR uyduları varsa kanalların üzerine gelin ve izlemeye başlayın... Ayrıca Türksat üzerindeki 12460 H 20800 Tp sindeki BELGESELLERDE açık durumdadır...

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Karrbon usta sari rengler hep bölemi kaliyor internet kapiliykende sari yaniyorrr

flasx

0
Üye
5 May 2015
90
16
8
hocam merhabalar bu cihazı almayı dusunuyorum bilmek ıstedğim husus su anladıgım kadarıyla hem free share uydu uzerinden hemde ip tv yayınları mevcut cıhazın kendine ait.ben ayrı bir ip seceneği daha acabilirmiyim eger olursa diğer ip yayınlarıyla karısırmı.acıklayıcı soyleyebilirseniz sevinirim.çünkü konuları okudukca karsıtırdım ozur dilerim.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
hocam merhabalar bu cihazı almayı dusunuyorum bilmek ıstedğim husus su anladıgım kadarıyla hem free share uydu uzerinden hemde ip tv yayınları mevcut cıhazın kendine ait.ben ayrı bir ip seceneği daha acabilirmiyim eger olursa diğer ip yayınlarıyla karısırmı.acıklayıcı soyleyebilirseniz sevinirim.çünkü konuları okudukca karsıtırdım ozur dilerim.

evet cihazla gelen ulusal ve diğer ülkelere ait ayrı ayrı başlıklarda toplanmış iptv kanalları vardır freeshare hizmeti vardır.
sizin sorduğunuz diğer konuda BURADA detaylı anlatımı vardır ben gene kısmende olsa açıklama yapayım
xpanel girişi satın almış olduğumuz iptv hesaplarını girebileceğimiz kısımdır toplam 10 adet ayrı ayrı hesap girme imkanı sunar herbir hesap 4000 adet kanal kapasitesine sahiptir
ayrıca USB bölümüde mevcuttur burasıda iptv kanallarını m3u dosyası olarak yükleme yapıp kullanabileceğimiz bölümdür burasınında 4000 kanal kapasitesi vardır
ve hiçbiri birbirine karışmaz

ercanbero

0
Üye
3 Eki 2016
47
0
6
Bu ucretsiz serverda hellasattaki kanallarda dahil mi?

Bende Next Minix CX HD var yeni aldım.Hellassattaki Bulsatcom kanallarını açıyor.Açılmayan 4-5 kanal var sadece.Kanalların şifeli olduğunu bile anlamıyorsun.
Bu da açıyordur Muhtemelen.Sonuçta aynı firma.