Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina FREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER) Aktif etme

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Selamlar.

Formunuza yeni üye oldum.Şimdiye kadar next cool ve amigo kullandım.Memnun kaldıgım için 2 adet next2000 internet machine aldım.Ancak 1 yıllık freesharelerin süresi bitti hotbird ve astra uydularındaki şifreli kanalları izleyemiyorum.bu sürenin uzatılması için ne yapılması gerekiyor.cool ve amigo daha önce çıkmış olmasına rağmen freesharelerin süresi uzatılıp seyredilebiliniyor.Sürekli yazılım geldiği için doğru dürüst kullanamadık zaten.Bununda uzatılma durumu varmı.

Saygılarımla.

Bu konu ile ilgili olarak forum yönetiminden @dijimemo kardeşimize ÖZEL den yazıp bilgi edinebilirsiniz....

eyupahmet

0
Üye
4 Eyl 2012
50
29
18
Benim next 2000hd minide neden ben 16° sportklub kanallarini izleyemiyorum,free share aktif,cccamimda var anlamadim gitti

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Sayın forumdaki görevli arkadaşlarım bu cihazı sizler ve birçok arkadaşımız satın aldı.ıks günü doldu sağ olsunlar gününü biraz uzattılar. Fakat oda benim 08-04-2008 tarihinde doldu tabi benim gibi bu cihazı ilk piyasaya çıktığında alan arkadaşlarımızında günleri doldu şimdi başta sayın karbon nereleriyle irtibata geçilecekse bu ıks leri kaç lira ise yenilesek.

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Sayın Hasan 55 kardeşim sen çatıdan yeni düşmüşsün biz 2 kere düştük çatıdan.iks yenilenceğini ihtimal yok gibi cünkü 12 aylık idi uzatma 6 ay etti 18 fazlasını isteyorsan al ücretli ccam server doya doya kullan derim saygılar....

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Arkadaşım biz bedava istemiyoruz. Adamlar sağ olsunlar bir defa uzattılar isteselerdi uzatmayabilirlerdi.Bende2tane nextin cihazı var diğeri amigo plus onunda tıpkı elimizdeki cihazlar gibi Iks si doldu verdim parasını forumdaki arkadaşımız Digimemodan satın aldım şu an çalışıyor fabrikanın kendi serveri Bu cihazlarada fabrika illaki bir bedel karşılığı yeni IKS leri yükleyecektir. Senin anlattığına göre kimsenin çatıdan düştüğü yok sen cihazı alırken IKS LER devamlı kalacak gitmeyecek diye bir olay varmıydı yoktu 1senelik fabrika serveri üzerinde diye satışa sunuldu öyle değilmi Onun için kimseyi suçlamana gerek yok. Veririz ücretimizi ne ise verirlerseki vereceklerini tahmin ediyorum. Selamlar.

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Hasan55 benim yazdığım çatı meselesi mizahi kimseydi kırmak falan değil bende ücretli server kullanıyorum lütfen meseleyi eyip bükmenin anlamı yok saygılar...

Son düzenleme:

noname34

0
Üye
14 Kas 2013
63
0
6
Next mini hd cihazımda free server 19-05-2018 itibari ile bitmiştir. Acaba tekrardan uzatma olacakmı acaba?

GOKHAN68

0
Üye
16 Mar 2012
212
203
43
49
aksaray
sayın karbon hocam next 2000internet makinamınFREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER süresi 31.05.2018 de bitiyor yenileme veya uzatma gibi bir şey olacakmı

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next mini hd cihazımda free server 19-05-2018 itibari ile bitmiştir. Acaba tekrardan uzatma olacakmı acaba?

Benimkide 17 sinde bitti...

sayın karbon hocam next 2000internet makinamınFREE SHARE (ÜCRETSİZ SERVER süresi 31.05.2018 de bitiyor yenileme veya uzatma gibi bir şey olacakmı

Konu ile ilgili girişimlerimiz var, yeni gelişme olursa buradan bilgilendiririm.

Rasim1453

0
Üye
1 Kas 2016
5
0
1
Next2000 hd internet machina alalı 1 buçuk yıldan fazla oldu sadece türksat uydusu vardı cihazı internete bağladığımda freshare aktif oldu 1 yıl sonra hotbird uydusu bağlandı ama 1 yıl sürem bitmişti sonra 6 ay uzatıldı ondan yararlanabildim şimdi onunda süresi biteli 1 ay oldu. Freeshare aktif olupda 1 yıl yararlanamadığım süre ile ilgili yardımcı olma ihtimaliniz varmı cihazın seri numarası ile freeshare kullanıp kullanmadığıma bakılabilirmi.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Next2000 hd internet machina alalı 1 buçuk yıldan fazla oldu sadece türksat uydusu vardı cihazı internete bağladığımda freshare aktif oldu 1 yıl sonra hotbird uydusu bağlandı ama 1 yıl sürem bitmişti sonra 6 ay uzatıldı ondan yararlanabildim şimdi onunda süresi biteli 1 ay oldu. Freeshare aktif olupda 1 yıl yararlanamadığım süre ile ilgili yardımcı olma ihtimaliniz varmı cihazın seri numarası ile freeshare kullanıp kullanmadığıma bakılabilirmi.

Maalesef sevgili kardeşim bu mümkün değildir.Cihaza internet kablosu takılır takilmaz hemen tarih atar yani süre aktif olur.Ustelik ek 6 aylık süreyi de doldurmussunuz.Size tavsiyem forum webmasterimiz @dijimemo ile irtibata geçiniz bilgi alınız...

thebigone

0
Üye
14 Haz 2018
2
0
1
selamlar, ben uydu alicimi alali 5 gun oldu. internet paylasim yolu kisminda kapali, ozel, IKS var free diye bi bolum yok yardimci olabilir misiniz?