Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Yetişkin +18 Uygulamaları Gizleme (Aile Modu Aktif Etme)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Cihazınıda bulunan yetişkin +18 içerikli tavşan uygulamalarını ve VOD içindeki +18 videolarını gizlemek için aşağıdaki işlemler yapılmaktadır.

Kumandadan OK tuşuna basılarak Kanal Liste Menüsü açılır. Sağ üst Köşede bulunan ikon KIRMIZI ise +18 uygulamalar açık demektir.

66N0V7.jpg

Kumandadan Kayıt tuşuna basılarak(ortası kare kırmızı renkli tuş) şifre bölümü ekrana getirilir. ve bu bölüme 1 2 3 4 olan gizleme şifresi yazılır.

zEMbZ6.jpg

Bu işlem sonunda sağ üste köşede bulunan ikon YEŞİL olur AİLE MODUNA GEÇER ve +18 uygulamalar cihazda gizlenmiş olur.

G1Dl76.jpg

Aynı işlemler aile modu açık iken tekrarlandığında +18 içerikler tekrar aktif olur.

Ekli dosyalar

• 0.jpg
    0.jpg
    79.4 KB · Görüntüleme: 31
  • 1.jpg
    1.jpg
    70.4 KB · Görüntüleme: 30
  • 2.jpg
    2.jpg
    80.8 KB · Görüntüleme: 31

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Kolay Gelsin herkese ,,, cihazda tavşan uygulaması kaç tane mevcut acaba? Bu uygulamaları nasıl aktif hale getirebiliyoruz?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Kolay Gelsin herkese ,,, cihazda tavşan uygulaması kaç tane mevcut acaba? Bu uygulamaları nasıl aktif hale getirebiliyoruz?

Merhabalar cihazımızda son yazılım sonrasında tavşan uygulaması ne yazikki TTNET ten kaynaklı sıkıntılar nedeni ile 1 e düşmüştür.Siz yazılımı yükleyin zaten tavşan otomatikmen yerine gelmiş olacaktır.Eğer çıkmamışsa Medya portalı menüsüne girin kumandanın KIRMIZI tuşuna basın şifre soran ekrana 1-2-3-4 yazın tavşan geri gelecektir...

zincirbozan

0
Üye
14 Ara 2016
2
0
1
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim next 2000 minix hd cihazı almayı düşünüyorum..bu cihaz +18 kanllarını açıyormu?bilgisi olan varmı aceba bide +18 kanalları hangi uyduda bilen cevaplarsa sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim next 2000 minix hd cihazı almayı düşünüyorum..bu cihaz +18 kanllarını açıyormu?bilgisi olan varmı aceba bide +18 kanalları hangi uyduda bilen cevaplarsa sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum

Sizede merhabalar cihazımız 2 şekilde +18 kanalları açmaktadır.!

1.Free-Share vasıtası ile HOTBİRD uydusundakileri.!
2.Ve birde ayrıca namı değer tavşan uygulaması ilede diğerlerini.!

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Sayın Haydar hocam dün cihazı açtığımda yeni yazılımı yüklemek istemisiniz yazısı menüde görüldü ve okeyliyerek yazılımı yükledim. Cihaz bilgisinde 12-12-2016 yazılımı gösteriyor. Sitedeki yazılım ise 14-12 2016 yazılımı olarak geçiyor bu iki yazılım aynı yazılımmıdı. Yazılımı attıktan sonra fabrika ayarlarına dönecekmiyiz birde tavşanları açamadım kullanıcı tercihlerindeki yetişkin içerik göster de .sizin bahsettiğiniz medya portalı menüsü hangisi bulamadım Medyaya geliyorum orada hava durmu,internet portalı,medya oynatıcı, mobil oynatıcı, sat to ip ler var bu konuda yardımcı olurmusunuz.

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Yeni yazılımda tavşanların yeri değişmiş Sayın Karbonun yazısını okuyunca buldum .M+ Tuşundan giriyoruz.Benim öğrenmek istediğm yazılımı attıktan sonra fabrika ayarlarına girilip girilmeyeceği fabrika ayarlarına eğer girecek olursak 4tane şık var hangisini OKtuşu ile okeyliyeceğiz.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hasan55 abim anlık soruyoruz anlık cevap bekliyoruz forumumuzda cihaz konusunda iki tane arkadaşımız machina3d ve internet machina cihazlarına hakim ben dahil bir çok arkadaşım Karbon ve Haydar Üstadlardan aldıgımız bilgileri tecrübeleri sizlere aktarıyoruz. Yeni bir üyemiz soru sormuş haydar ustama ''301 adet konu okudum bulamadım diyor'' ve cevap verilmiş arkadaşıma (internet machinada sabit başlıklarda cevap var fakat yeni oldugu için cihazlar bölümüne bakmamış normaldir).
Sizin sordugunuz konuda Haydar ustamızın 100 lerce cevabı var ikinci maddesi degişmez yeni yazılmdan sonrası için ''Selamlar kardeşim son yazılımı yükledikten sonra 1 nolu seçenek ile fabrika ayarı yaptınızmı acaba.?''Alıntı Haydar1966.

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
Haydar hocam yetişkin kanalları saklamıyor artık cihaz sebeb neden dir. Herşeyi denedim olmuyor

--------------------

Yokmu bu form da cevap verecek kimse

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Haydar hocam yetişkin kanalları saklamıyor artık cihaz sebeb neden dir. Herşeyi denedim olmuyor

--------------------

Yokmu bu form da cevap verecek kimse

@Haydar1996 üstaddan alıntı açılışı böyle aynı şekilde yapın kapanacağını düşünüyorum

1.Kumandanın M+ tuşuna basınız.
2.Karşımıza gelen menüde Yazılım güncelleme ile hava durumu arasında SAĞA dönük bir ok işareti göreceksiniz.
3.Şimdi ses açma tuşuna sıra ile basarak o bahsetmiş olduğum ok üzerine gelin ve OK leyin.
4.Karşınıza PLAYBOY bölümü gelecektir OK leyin.
5.Şimdi karşınıza ŞİFRE menüsü gelecektir 1-2-3-4 tuşlayın ve bölüme giriniz...

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
@Haydar1996 üstaddan alıntı açılışı böyle aynı şekilde yapın kapanacağını düşünüyorum

1.Kumandanın M+ tuşuna basınız.
2.Karşımıza gelen menüde Yazılım güncelleme ile hava durumu arasında SAĞA dönük bir ok işareti göreceksiniz.
3.Şimdi ses açma tuşuna sıra ile basarak o bahsetmiş olduğum ok üzerine gelin ve OK leyin.
4.Karşınıza PLAYBOY bölümü gelecektir OK leyin.
5.Şimdi karşınıza ŞİFRE menüsü gelecektir 1-2-3-4 tuşlayın ve bölüme giriniz...

Bu servis kilitli dio

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Bu servis kilitli dio

Kilitli diyorsa giriş için tekrar şifre isteyecektir siz görüntü olarak gizlensin istiyorsunuz herhâlde bildiğim kadarıyla oradaki görüntü oradan kaldırılmıyor sadece şifreleniyor haydar ustam mutlaka cevaplayacaktır.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Bu servis kilitli dio
OK bas kanal listen ekrana gelsin ardından kayıt tuşuna bas küçük kırmızı noktalı mavi tuşun altındaki şifre ister 1234 gir sonra M+ tuşuna bas ses açma tuşuyla > işareti kırmızı olana kadar bas kırmızı olunca OK bas ikon gelir Tekrar OK bas şifre 1234 gir tavşanlar gelir
siz zaten kilitlemişsiniz aile modunda uydu o yüzden kilitli uyarısı veriyor kanal listesi ekranda iken listenin kaydırma çubuğunun hemen üstünde yuvarlak nokta var yeşil sizde yani aile modunda kırmızı olmalı bunuda ilk adımdakini yaparsan olur

yeri gelmişken yazayım bazı xx kanallar bir veya birkaçtane işaretlemeyi unutmuşlar yazılımcılar aile moduna alınca gizlenmiyor :D

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
Kilitli diyorsa giriş için tekrar şifre isteyecektir siz görüntü olarak gizlensin istiyorsunuz herhâlde bildiğim kadarıyla oradaki görüntü oradan kaldırılmıyor sadece şifreleniyor haydar ustam mutlaka cevaplayacaktır.

Kısa sürede cevap verir inşallah hocamız

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Bilgilendirmeleriniz icin tesekkurler, server ile yuklenmis X Paneldeki +18 kanallarin gizlenme yada silinme ozelligi olmayişı sıkıntılı durum. Keske yukleme yapar iken + 18 kanallari yuklemeseydi.

Son düzenleme: