Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina CCcam Bilgilerini USB Bellek ile Yüklemek

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next 2000 HD Minix cihazınıza server bilgilerinizi usb bellek ile kolayca yükleyebilirsiniz..

Örnek olarak ;

Url : cccam.dyndns.org
Port : 11000
Kullanıcı adı : karbon
Şifre : karbon1
şeklinde örnek bir cccam hesabımız olsun bu hesabı cccam satıra haline şu şeklide getiririz,

Kod:
C: [COLOR="red"]cccam.dyndns.org[/COLOR] [COLOR="blue"]11000[/COLOR] [COLOR="SeaGreen"]karbon[/COLOR] [COLOR="Plum"]karbon1[/COLOR]

serverde bulunan port sayısı fazla ise yada başka server satırıda yükleme isterseniz altına bir satır daha ileve etmeniz yeterli TOPLAM 10 SATIR EKLENEBİLİR.
Kod:
C: [COLOR="red"]cccam.dyndns.org[/COLOR] [COLOR="blue"]11000[/COLOR] [COLOR="SeaGreen"]karbon[/COLOR] [COLOR="Plum"]karbon1[/COLOR]
C: [COLOR="red"]cccam.dyndns.org[/COLOR] [COLOR="blue"]12000[/COLOR] [COLOR="SeaGreen"]karbon[/COLOR] [COLOR="Plum"]karbon1[/COLOR]
C: [COLOR="red"]cccam.dyndns.org[/COLOR] [COLOR="blue"]13000[/COLOR] [COLOR="SeaGreen"]karbon[/COLOR] [COLOR="Plum"]karbon1[/COLOR]

Şeklinde satır haline getirmiş olduk, her bir bilgi arasında bir boşluk bırakıyoruz..

Verdiğim örnek satırı eklentide dosya haline getirdim.

Sizde eklentideki dosyayı indirip sıkıştırılmış dosyadan çıkartıp cccam.cfg uzantılı dosyayı mause ile sağ tıklayarak ''Not Defteri'' şeklinde açarak kendi server bilgilerinizi örnekteki gibi düzenleyip .cfg uzantısını değiştirmeden kaydederek boş bir Usb belleğimize geri yükleyip Next 2000 HD cihazımıza takarak ;

Menü - Yazılım Güncelleme - USB İle Güncelleme Kısmına gelip

J39zEY.jpg

Güncellenecek bölüm kısmından CCcam.cfg seçip Güncellemeyi başlat kısmından OK diyerek güncellemeyi başlatıyoruz kısa süre içerisinden yükleme işlemini yapacak ve CCcam bilgileriniz cihaza yüklenecektir.

znZpEY.jpg

G37412.jpg

yVWpnL.jpg

6mBv6P.jpg

WbzprY.jpg

Daha Sonra Menü - Girişler - Server Düzeni Kısmından giriş yaparak yüklediğimiz satırları bulunduğu kısımları AÇIK yaparak kırmızı tuş ile kaydedip Server Bilgilerimizi aktif edebiliriz..

OEbzdZ.jpg

VEOzyn.jpg

İyi Seyirler....

Not : Yazmış olduğum CCcam satırı örnek olarak verilmiştir çalışmaz boşuna denemeyin..

Not 2 : Eğer kullanıcı isminizde yada şifrenizin başında 0(sıfır) varsa usb bellek onu yüklemez sadece 0 olan yeri cihazdan elle düzelterek kaydedebilirsiniz..

Ekli dosyalar

• cccam.zip
    214 bayt · Görüntüleme: 1,028
  • G37412.jpg
    G37412.jpg
    71.3 KB · Görüntüleme: 56
  • cap0007.jpg
    cap0007.jpg
    92.1 KB · Görüntüleme: 51
  • cap00040.jpg
    cap00040.jpg
    83.9 KB · Görüntüleme: 71
  • cap000100.jpg
    cap000100.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 36
  • cap000101.jpg
    cap000101.jpg
    74.5 KB · Görüntüleme: 36
  • cap000102.jpg
    cap000102.jpg
    75.2 KB · Görüntüleme: 37
  • cap000103.jpg
    cap000103.jpg
    76.5 KB · Görüntüleme: 38
  • cap000104.jpg
    cap000104.jpg
    77.8 KB · Görüntüleme: 40
  • cap000105.jpg
    cap000105.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 76

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Selamlar kolay gelsin bu cihazı almak niyetindeyim benim ücretli ip tv ve cccam server mevcut cccamı illaki usb bellekten mi yüklemek gerekiyor elle giriş imkanı varmıdır??

social

0
Üye
16 May 2012
52
1
8
ben polsat spor kanalondakı boks maçları için ucretli ccam almak istiyorum,bu cıhazı aldım.
Istedigim kanalı açacak ucretli ccam nasıl satın alabılırım acaba

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
ben polsat spor kanalondakı boks maçları için ucretli ccam almak istiyorum,bu cıhazı aldım.
Istedigim kanalı açacak ucretli ccam nasıl satın alabılırım acaba

Sevgili kardeşim eğer freeserver işinizi görürse bir deneyin derim.( Yalnız kısa bir süreliğine kapalı açılınca denersiniz.) Eğer sizi memnun etmez ise o zaman forumumuzdan @dijimemo kardeşimiz ile irtibata geçebilirsiniz...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
slm int 2000 minix uydum geldi acaba buna convert cw nasıl yüklenir acaba

Sevgili kardeşim o dediğiniz CW keyler her zaman ortaya çıkmaz zaman zaman keyler askıda kalınca paylaşılırlar işte o zaman key girişi bir işe yaramaktadır.Yalnız sanıyorum free-sharede bir sıkıntı söz konusu herhalde bir kaç gün içinde normale döner.Yani şifreli kanallarda açılmama durumu görürseniz şaşırmayın...

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
127
37
28
selam arkadaşlar yukarıda verilen örnek cccam dosyasına newcamd kodlarıda ekleyip USB den yükleye bilirmiyiz yoksa newcamd için farklı bir dosya biçimimi var teşekkürler

ixir44

0
Üye
8 Kas 2016
127
37
28
Ccam da bu iş oluyor o zaman Newcamdada olması gerekir diye düşünüyorum...
usta bazı dosya biçimleri dat. bazı dosya biçimleri cfg.
olduğundan cccam için farklı newcamd için farklımı bu nedenle sordum ama deneyerekte bulunur ilginiz için teşekkür ederim

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Cccam gayet stabil kim demiş benim kullandığım cccam fta gibi açıyor kullandığın cccam sorunludur

Kardeşim cccamla kanal izlediyin zaman cihaz WIFI ile bagli internete cihazda youtube giriş yap 2-3 dakika viedo izle sonra youtubdan çıkış yap bak cccamdaki kanallar kaç saniyeye açılacak?sonra newgamda cihazı internete LAN ile baglı olarak turksatda şifresiz kanal 7-8 dakika izle sonra geri newgamda şifreli kanala dön bak kaç saniyeye açılacak şıfreli kanal! kardeşim lütven bir dene.benım kullandıgım Cccam Machina3Dsuperde sorunsuz!

Son düzenleme:

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Kardeşim cccamla kanal izlediyin zaman cihaz WIFI ile bagli internete cihazda youtube giriş yap 2-3 dakika viedo izle sonra youtubdan çıkış yap bak cccamdaki kanallar kaç saniyeye açılacak?sonra newgamda cihazı internete LAN ile baglı olarak turksatda şifresiz kanal 7-8 dakika izle sonra geri newgamda şifreli kanala dön bak kaç saniyeye açılacak şıfreli kanal! kardeşim lütven bir dene.benım kullandıgım Cccam Machina3Dsuperde sorunsuz!

İlk fırsatta yazdıklarını deniyeceğim ben youtub kullanmadığımdan eğer böyle bir durum varsa yarın bakıcam kardeşim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

Sevgili kardeşim çok büyük ihtimalle bu duruma WİFİ neden oluyordur.! Ben kısa bir süre sonra KABLOLU bağlantı ile bu dediklerinizi bir test ederim bilgilendirme yaparım...