Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina CCcam Bilgilerini USB Bellek ile Yüklemek

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Hocam ben dosya şeklin de atıcam dosyaya başında büyük ć harfi var onu da kopyaliyormuyuz yoksa küçük c den sonra mı kopyaliyoruz

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
122
66
28
Usb boş olması şart mı? Bide sıkıştırılmış dosyayı zip olarak çıkarıyor. Bunu nasıl cfg ye çevirebilirim.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,086
3,514
113
Usb boş olması şart mı? Bide sıkıştırılmış dosyayı zip olarak çıkarıyor. Bunu nasıl cfg ye çevirebilirim.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

birinci mesaj daki dosyayı indirin zipten çıkarın dosya içinde örnek satırları silin ,sizin kendi satırlarınızı dosya içine yazın ve kapatın ve kaydedin tabi bu işlemi ps de yapmalısınız usb boş olması şart deyil

kayili

New member
Üye
13 Ocak 2019
4
0
1
Next 2000 HD Minix cihazınıza server bilgilerinizi usb bellek ile kolayca yükleyebilirsiniz..

Örnek olarak ;

Url : cccam.dyndns.org
Port : 11000
Kullanıcı adı : karbon
Şifre : karbon1
şeklinde örnek bir cccam hesabımız olsun bu hesabı cccam satıra haline şu şeklide getiririz,

Kod:
C: [COLOR="red"]cccam.dyndns.org[/COLOR] [COLOR="blue"]11000[/COLOR] [COLOR="SeaGreen"]karbon[/COLOR] [COLOR="Plum"]karbon1[/COLOR]

serverde bulunan port sayısı fazla ise yada başka server satırıda yükleme isterseniz altına bir satır daha ileve etmeniz yeterli TOPLAM 10 SATIR EKLENEBİLİR.
Kod:
C: [COLOR="red"]cccam.dyndns.org[/COLOR] [COLOR="blue"]11000[/COLOR] [COLOR="SeaGreen"]karbon[/COLOR] [COLOR="Plum"]karbon1[/COLOR]
C: [COLOR="red"]cccam.dyndns.org[/COLOR] [COLOR="blue"]12000[/COLOR] [COLOR="SeaGreen"]karbon[/COLOR] [COLOR="Plum"]karbon1[/COLOR]
C: [COLOR="red"]cccam.dyndns.org[/COLOR] [COLOR="blue"]13000[/COLOR] [COLOR="SeaGreen"]karbon[/COLOR] [COLOR="Plum"]karbon1[/COLOR]

Şeklinde satır haline getirmiş olduk, her bir bilgi arasında bir boşluk bırakıyoruz..

Verdiğim örnek satırı eklentide dosya haline getirdim.

Sizde eklentideki dosyayı indirip sıkıştırılmış dosyadan çıkartıp cccam.cfg uzantılı dosyayı mause ile sağ tıklayarak ''Not Defteri'' şeklinde açarak kendi server bilgilerinizi örnekteki gibi düzenleyip .cfg uzantısını değiştirmeden kaydederek boş bir Usb belleğimize geri yükleyip Next 2000 HD cihazımıza takarak ;

Menü - Yazılım Güncelleme - USB İle Güncelleme Kısmına gelip

J39zEY.jpg

Güncellenecek bölüm kısmından CCcam.cfg seçip Güncellemeyi başlat kısmından OK diyerek güncellemeyi başlatıyoruz kısa süre içerisinden yükleme işlemini yapacak ve CCcam bilgileriniz cihaza yüklenecektir.

znZpEY.jpg

G37412.jpg

yVWpnL.jpg

6mBv6P.jpg

WbzprY.jpg

Daha Sonra Menü - Girişler - Server Düzeni Kısmından giriş yaparak yüklediğimiz satırları bulunduğu kısımları AÇIK yaparak kırmızı tuş ile kaydedip Server Bilgilerimizi aktif edebiliriz..

OEbzdZ.jpg

VEOzyn.jpg

İyi Seyirler....

Not : Yazmış olduğum CCcam satırı örnek olarak verilmiştir çalışmaz boşuna denemeyin..

Not 2 : Eğer kullanıcı isminizde yada şifrenizin başında 0(sıfır) varsa usb bellek onu yüklemez sadece 0 olan yeri cihazdan elle düzelterek kaydedebilirsiniz..
Dediklerin yaptım fakat yüklenmedi server düzeni hala boş

kayili

New member
Üye
13 Ocak 2019
4
0
1
Ben bu cihazı yeni aldım... USB den yükleme yapamıyorum.... Kanal geçişleri donuyor

Nero38

New member
Üye
26 Eyl 2018
11
21
3
Selamlar ustalar bu cihaz da cccam ile açtıģı kanallar sarı oluyordu sistem mi değişti