Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix İnternet Machina CCcam Bilgilerini USB Bellek ile Yüklemek

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Sevgili kardeşim çok büyük ihtimalle bu duruma WİFİ neden oluyordur.! Ben kısa bir süre sonra KABLOLU bağlantı ile bu dediklerinizi bir test ederim bilgilendirme yaparım...

Teşekkürler Haydar kardeş!-sizde bir deneyin,ben yurt dışındayım - kaç kere denedim sorun aynı-başka internet provider ile de denedim sorun devam etdi.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Teşekkürler Haydar kardeş!-sizde bir deneyin,ben yurt dışındayım - kaç kere denedim sorun aynı-başka internet provider ile de denedim sorun devam etdi.

Sevgili kardeşim şimdi bu olayı test ettim ne yazdı iseniz o şekilde hareket ettim.! Ben bu olayı sadece Cccam ile denedim ama herhangi bir sorun oluşmadı bende.! Büyük ihtimal WİFİ ile yapılan bağlantılarda bu tür sorunlar oluşuyor...( NOT: Bu arada belirtmek isterim 2 adet Cccam ile bu testi yaptım.)

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"

Sevgili kardeşim şimdi bu olayı test ettim ne yazdı iseniz o şekilde hareket ettim.! Ben bu olayı sadece Cccam ile denedim ama herhangi bir sorun oluşmadı bende.! Büyük ihtimal WİFİ ile yapılan bağlantılarda bu tür sorunlar oluşuyor...( NOT: Bu arada belirtmek isterim 2 adet Cccam ile bu testi yaptım.)

Haydar kardeş aynı serveri Machina3D super de 18500hdplus,18500hd CISplus,mınıx Mavi&Pembe,Cool,Point,Tango,bu siraladigim cihazlarda sorun yok,iki Machina minix de denedim sorun ayni, siz newgamdı da deneyin-teşekkürler!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Haydar kardeş aynı serveri Machina3D super de 18500hdplus,18500hd CISplus,mınıx Mavi&Pembe,Cool,Point,Tango,bu siraladigim cihazlarda sorun yok,iki Machina minix de denedim sorun ayni, siz newgamdı da deneyin-teşekkürler!

Sevgili kardeşim benim newcamla işim maalesef olmaz.! Bakınız ben size ısrarla WİFİ den bahsediyorum oysa siz hala CCcam başka cihazlarda çalışıyor diyorsunuz.! WİFİ olayları kablolu bağlantıya istinaden daha sorunludur isterseniz birde KABLOLU bağlantı ile deneme yapın imkanınız varsa...

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
internet lan kablo ile denedim newgamdı sorunlu-şifresiz kanal 5-8 dakka izledikden sonra şifreliye gecdikde 30 saniyeye baglanıyor servere otomatik cccamı LAN ile denemeyi iunutmuşum cccamda da deneme yapacam

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
internet lan kablo ile denedim newgamdı sorunlu-şifresiz kanal 5-8 dakka izledikden sonra şifreliye gecdikde 30 saniyeye baglanıyor servere otomatik cccamı LAN ile denemeyi iunutmuşum cccamda da deneme yapacam

Dediğim gibi benim işim olmaz Newcamla benim işim Ccamladır ondada bende hiç bir sıkıntı yok.! Birde eğer test edecekseniz bu durumu ÜCRETLİ serverlerde deneyin.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
ixir44 sizin için 2 - 3 gün önce cccam ve nevcamd dosyası eklemiştim cccam.config olarak sanırım görmediniz.

http://www.next.web.tr/showthread.php/12352-Astra-4-8-uydusunda-server-ile-hangi-kanallar-izlenebilmekte.html?p=86157&viewfull=1#post86157

http://dosya.tv/33n/NEXTMACINA_2000CCcam.cfg?download_token=3f5845c32aa1e6bb8632e69c5756fc76182c736bf8d7a6f38602b9e8bd9295ed
---------------------------------------------------------------------------------

Fayat kardeşim 4 adet cccam server kullanıyorum. 2 tanesi hediye 110 ve 30 kartlı yabancı bir site verdi .2 tanede forumda paylaştığım uzun süreli 90 kartlı ve bu cccamları minixhd kullandım machinada kullandım şimdi internet machina da kullanıyorum.hotbirt uydusunda sorunum yok.fshare açıkda kapalıda denedim kablolu bağlantım var.

(C: 188.165.204.111 62580 xtream9814 0011664d
C: xtream3.ddns.net 62580 xtream8528 23119697 forumda paylaştıklarım.)

Son düzenleme:

worescorpion

0
Üye
13 Kas 2016
15
0
1
Sifreli kanallarin uzerinde 30 saniye bekleyince hepsini aciyor mu.hic görmedim 2 dakika bekledim acilmiyor.. Yanlisin olmasin.. Sifreleri kendi kırmıyor.son guncellemede kırık biraz kanal var ama ..

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Kardeşim cccamla kanal izlediyin zaman cihaz WIFI ile bagli internete cihazda youtube giriş yap 2-3 dakika viedo izle sonra youtubdan çıkış yap bak cccamdaki kanallar kaç saniyeye açılacak?sonra newgamda cihazı internete LAN ile baglı olarak turksatda şifresiz kanal 7-8 dakika izle sonra geri newgamda şifreli kanala dön bak kaç saniyeye açılacak şıfreli kanal! kardeşim lütven bir dene.benım kullandıgım Cccam Machina3Dsuperde sorunsuz!
selam kardeşim free server açık artı cccam 1 adet açık dediğiniz gibi youtube girip 5 dk izledikten sonra değişen birşey olmadı bende hemen açılıyor
free server açık artı cccam 5 adet açık gene durum aynı
free server kapalı cccam 1 adet açık durum gene aynı fta gibi açılıyor
free server kapalı cccam 5 adet açık durum gene aynı değişen yok
newcamd kullanmıyorum ona bakmadım

ben wifi ile kullanıyorum cihazı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
selam kardeşim free server açık artı cccam 1 adet açık dediğiniz gibi youtube girip 5 dk izledikten sonra değişen birşey olmadı bende hemen açılıyor
free server açık artı cccam 5 adet açık gene durum aynı
free server kapalı cccam 1 adet açık durum gene aynı fta gibi açılıyor
free server kapalı cccam 5 adet açık durum gene aynı değişen yok
newcamd kullanmıyorum ona bakmadım

ben wifi ile kullanıyorum cihazı

Test için teşekkürler kardeşim...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Oluyor Fayat aynı dosya içine aşağıdaki formata uygun yaz (veya elinile manuel ) protokol cccam yazan yeri nevcamda getir ses tuşu ile

C: server adresi port k.adı şifre
N: server adresi başlangıç portu bitiş portu k adı şifre deskey

C: ....... ..... ......... .........
N: ............ 5523 5536 .............. ........... 0102030405060708091011121314
C: ........... ........... .................. ................
N:
C:
N:

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Oluyor Fayat aynı dosya içine aşağıdaki formata uygun yaz (veya elinile manuel ) protokol cccam yazan yeri nevcamda getir ses tuşu ile

N: ............ 5523 5536 .............. ........... 0102030405060708091011121314
N:
C:
N:
aynen anlatdığın gibi yaptım cccam oldu newgamd olmadı

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"

N:
C:
N:

Kardeşim sen yaptınmı ?

next2000

0
Üye
18 Ara 2016
1
0
1
sevgili yonetici yeni uye oldum hiremco fx turbo idi,hd cikisi yaninca yapritmak yerine yenisini alayimdedim cok arastridim ama bulundugum yer bandirma burda fazla uydu cihazi satan varda istedigmi model yok gibi, motorlu canagi kuaracak adam bulamadim kendim istanbula kaldim 30 yil orda arkadas ogretmisti o sekilde kurdum sinyalda cok guzel eski uydumda cok uydu taratim hd olamayinca sikinti tam net olmuyor tv islemcisi yandi ikisi bir arada bana maliyet li oldu.sonunda uydu cihazini internetten aldim otomatik canak ibaresi var gelen cihaz motora gitmiyor geri gonderdim.bende en sonunda next 2000hd machina aldim .icerisinde iptv vod ve sat var bir türlü kulanmadim ,alismistim hiremcoya ben servur paylasimi almistim yenide . ben bu cihazda next 2000 macihna ya almis oldugum servuru nasil kayit edebilirim ayrica sinyal cok yuksek trt1,nin hd kanallar acmiyor digerleri aciyor ne yapmaliyim bilgilendirirseniz seviniecegim saygi ve sevgilerle hoscakalin

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
sevgili yonetici yeni uye oldum hiremco fx turbo idi,hd cikisi yaninca yapritmak yerine yenisini alayimdedim cok arastridim ama bulundugum yer bandirma burda fazla uydu cihazi satan varda istedigmi model yok gibi, motorlu canagi kuaracak adam bulamadim kendim istanbula kaldim 30 yil orda arkadas ogretmisti o sekilde kurdum sinyalda cok guzel eski uydumda cok uydu taratim hd olamayinca sikinti tam net olmuyor tv islemcisi yandi ikisi bir arada bana maliyet li oldu.sonunda uydu cihazini internetten aldim otomatik canak ibaresi var gelen cihaz motora gitmiyor geri gonderdim.bende en sonunda next 2000hd machina aldim .icerisinde iptv vod ve sat var bir türlü kulanmadim ,alismistim hiremcoya ben servur paylasimi almistim yenide . ben bu cihazda next 2000 macihna ya almis oldugum servuru nasil kayit edebilirim ayrica sinyal cok yuksek trt1,nin hd kanallar acmiyor digerleri aciyor ne yapmaliyim bilgilendirirseniz seviniecegim saygi ve sevgilerle hoscakalin

Öncelikle cihazınız hayırlı olsun TRT-HD lerin açılmama gibi bir durumu olamaz.! Eğer açılmıyor ise bunun altında farklı bir durum söz konusudur sinyal kalitesini neye göre yüksek olarak nitelediniz.? (Yani nasıl ölçtünüz başka bir cihazlamı yoksa uydu bulucu bir cihazlamı.?) Birde machinaya server aldım demişsiniz bundan kastınız FREE mi yoksa ÜCRETLİMİ.?

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

Alttaki linkdeki dosyayı indir zipden çıkart
www.next.web.tr/attachment.php?attachmentid=9178&d=1475924896

C: xtream3.ddns.net 62580 xtream9525 56091193
N: 0102030405060708091011121314
C:
N:
C:
N:
bu örnekte oldugu gibi
C: adres port kullanıcıadı şifre şablonunda olduğu gibi yazın ve birinci mesajdaki resimli anlatıma uygun usb ile yükleyin.
veya
direkt menü girişler server düzenine gelin okeyleyin (1resim)

attachment.php

ve

attachment.php

server 1

server açık (sol/sag)

server url : xtream3.ddns.net (adresi yazın)kaydet bas

server port:62580 (yazın)kaydet bas

kullanıcı adı :xtream9525 (yazın)kaydet bas

şifre : 56091193 (yazın)kaydet bas

kaydet basın işlem tamamdır.(kaydedildi yazar ve kart sayısını gösterir 64 kart gibi)

----------------------------------------------------------------------------------------------

iptv tuşuna basarsanız cihazınızda hazır kayıtlı iptv seyredersiniz.usb ile yükleme yapabilirsiniz.xtream panelden giriş yapabilirsiniz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/509-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina.html

bu kısımda freshare-emu-tüm güncellemeler ve aktivasyon işlemleri yazılı ve görsel açıklanmıştır.Arayüz kolaydır konulara 15-20 dakika bakmanız sizin için kazanım olacaktır.

-Next-2000-HD-de-Disegc-motor-ayarları
hayırlı olsun.

Son düzenleme: