Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina SANAL KUMANDA Kullanımı (Uzaktan Erişim)

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Yalniz ben telefonumu kumanda olarak kullanmak istiyorum.bu farkli bisey galiba?

yeşil kardeş, farklı falan değil aksine tam senin istediğin gibi uydu cihazını ister telefondan, ister bilgisayardan, istersen tabletinden kumanda edebilirsin,
tek olmasını gereken bütün cihazların aynı ağda olmalı....

yesil1

0
Özel Üye
17 Kas 2016
548
189
43
link verilmişti.linkte anlatılanlar farklı bişeydi...ben adresi yazıyorum telefondan tarayıcıma ama kumanda gelmıyor telefonun ekranına...

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
link verilmişti.linkte anlatılanlar farklı bişeydi...ben adresi yazıyorum telefondan tarayıcıma ama kumanda gelmıyor telefonun ekranına...
telefonun tarayıcısına adres cubuğuna verdiğim satırı gir xxx olan yere mini 2000 aldığı ip adresini gir
açılacak bu verdiğim kanal listesini çıkartır üst tarafta 3 tane sekme var oradan Remocon tıklarsan kumandaya ulaşırsın kardeşim dene yaz buraya
açmazsa satırın başına http:// ekle
xxx.xxx.xxx.xxx/mnt/rda1/db/ch-list

firtina8145

0
Üye
28 Tem 2018
17
4
3
Cok guzel bir uygulama istedigim odadan televizyonu kontrol edebiliyorum telefonu tv ye tutma derdi yok cocuklar biraz fazla tv seyredince telefondan kapatiyorum telefonumda kumanda uygulamasi var ama bu ozellik harika evin disinda bile olsam wifi ceken heryerden kontrol edebiliyorum...

zizu2008

0
Üye
23 Eki 2015
33
4
8
47
Arkadaslar merhabalar.ilave konu acmamak icin buraya yaziyorum umarim yanlis yapmamisimdir.bu cihaz ile gelen kumanda sanirim akilli kumanda degil.peki bu kumanda ile tv ye kumanda edebiliyormuyuz.benim hd amigo ile iki kumanda gelmisti biri akilli kumanda idi tek kum ile tv ve uyduya kumanda edebiliyordum.eger bu ozellik yok ise bence eklense cok hos olurdu.sonucta ust duzey bir urun

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
ip adresini telefonun anasayfasına ekledim be direk bir tıkla kumanda telefonumda oluyor.
gerçekten çok güzel bir özellik.
emeği geçenlere teşekkürler.

Krizantem1903

0
Üye
3 Kas 2016
122
16
18
Arkadaslar merhabalar.ilave konu acmamak icin buraya yaziyorum umarim yanlis yapmamisimdir.bu cihaz ile gelen kumanda sanirim akilli kumanda degil.peki bu kumanda ile tv ye kumanda edebiliyormuyuz.benim hd amigo ile iki kumanda gelmisti biri akilli kumanda idi tek kum ile tv ve uyduya kumanda edebiliyordum.eger bu ozellik yok ise bence eklense cok hos olurdu.sonucta ust duzey bir urun
akıllı değil dostum kumanda.

sınırsız41

New member
Üye
14 Nis 2021
2
0
1
Arkadaşlar benim bir sorunum var benim cihaz nextstar 2000 fta hd birtürlü yapamadım bu model cihazlara olmuyormu varsa bildiğiniz nextstar 2000fta hd cihazına telefondan kumanda gibi kontrol edebilecek program veya ayar yazarmısınız şimdiden teşekkür ederim

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
813
697
93
Arkadaşlar benim bir sorunum var benim cihaz nextstar 2000 fta hd birtürlü yapamadım bu model cihazlara olmuyormu varsa bildiğiniz nextstar 2000fta hd cihazına telefondan kumanda gibi kontrol edebilecek program veya ayar yazarmısınız şimdiden teşekkür ederim

Sadece 2000 HD ve 2071 HD'de sanal kumanda var.