Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina IPTV Kullanımı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler.

bnersoy

0
Üye
17 Ara 2017
1
0
1
Ben bu İPTV ye kanal desteğinde bulunmak isterim elimde güncel kanallar var isterseniz iptv kanalları konusunda destek vermek isterim

Benim cihazım da İp kanallar içinde alman kanalları var ama maalesef önemli olanların hiç biri açılmıyor. RTL SAT1 Pro7 ZDF gibi nedir sorun?

guvercinim53

0
Üye
27 Şub 2017
4
0
1
2000 Hd Minix de Xtream ucretli iptv kullaniyorum. Evimdeki diger 2000 Hd Minix de ayni uyeligimi kullanabilirmiyim veya paylastirabilirmiyim.? Not: 2 cihazda ayni ag uzerindedir. ????????

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
2000 Hd Minix de Xtream ucretli iptv kullaniyorum. Evimdeki diger 2000 Hd Minix de ayni uyeligimi kullanabilirmiyim veya paylastirabilirmiyim.? Not: 2 cihazda ayni ag uzerindedir. ????????

http://www.next.web.tr/showthread.php/11848-Next-2000-HD-Minix-Internet-Machina-SAT-to-IP-Kullanımı.html

http://www.next.web.tr/showthread.php/15821-NEXT-2000-HD-iNTERNET-MACHİNA-TANITIM-V-1.html

Next 2000 HD Minix Internet Machina SAT to IP Kullanımı

Linkteki başlığı inceleyiniz anlatılanları uygulayarak basit anlatımla cihazınızın birini santral digerini şube olarak ayarladıgınızda diger cihazda bagımsız olarak ıptv yüklü gibi yayını bireysel seyredebilir.(ücretli ücretsiz tüm yüklediğiniz kanalları)

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
http://www.next.web.tr/attachment.php?attachmentid=9997&d=1502793997

pdf katologda açıklama mevcut

do.php

do.php

do.php

zekai

0
Üye
26 Haz 2017
56
5
8
arkadaşlar herkese selam.cihazla beraber verilen ücretsiz iptv kanalları ile ilgili bir sorum var.öncelikle verilen hiçbir kanalın garantisi olmadığını her zaman açılacak diye birşey olmadığını biliyorum ve makinamdan çok ama çok memnunum.bir kaç ay öncesine kadar hazır iptv karma listesinde mc ( music choice ) kanalları çıkıyordu 4 -5 tane.harika yayın yapıyorlardı.birkaç aydır yoklar.tekrar geri gelmeleri gibi bir durum olurmu (sanırım bunu bilme şansımız yok ama yine de sorayım istedim) yada internette bulabileceğim günlük free iptv (bu kanalları da içeren sadece müzik x panel ) liste bulabileceğim adres bilen varmı.şimdiden herkese teşekkürler.....

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
arkadaşlar herkese selam.cihazla beraber verilen ücretsiz iptv kanalları ile ilgili bir sorum var.öncelikle verilen hiçbir kanalın garantisi olmadığını her zaman açılacak diye birşey olmadığını biliyorum ve makinamdan çok ama çok memnunum.bir kaç ay öncesine kadar hazır iptv karma listesinde mc ( music choice ) kanalları çıkıyordu 4 -5 tane.harika yayın yapıyorlardı.birkaç aydır yoklar.tekrar geri gelmeleri gibi bir durum olurmu (sanırım bunu bilme şansımız yok ama yine de sorayım istedim) yada internette bulabileceğim günlük free iptv (bu kanalları da içeren sadece müzik x panel ) liste bulabileceğim adres bilen varmı.şimdiden herkese teşekkürler.....

Alttaki linkte forumda paylaşım yapan arkadaşların başlıklarını ve konularını bulabilirsin onun altında ise forum web master dan test talepte edebilirsin

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/454-IPTV-Linkleri-amp-IPTV-Kanal-Listeleri.html

http://www.next.web.tr/showthread.php/16898-IPTV-Üyelik-(-Standart-amp-Vip-).html

zekai

0
Üye
26 Haz 2017
56
5
8
Alttaki linkte forumda paylaşım yapan arkadaşların başlıklarını ve konularını bulabilirsin onun altında ise forum web master dan test talepte edebilirsin

http://www.next.web.tr/forumdisplay.php/454-IPTV-Linkleri-amp-IPTV-Kanal-Listeleri.html

http://www.next.web.tr/showthread.php/16898-IPTV-Üyelik-(-Standart-amp-Vip-).html

sağolasın dost arkadaşım .genelde paylaşılan linklerde o kanallar olmuyor en kısa zamanda mehmet arkadaşımızdan tekrar bir test alıp orada bulabilecekmiyim onu kontrol edeceğim.başka da bir seçenek yok gibi ...eyvallah...

taner48

0
Üye
26 Eki 2011
54
2
8
2000 HD cihazım wifi ile İnternete bağlı bağlantı hızım 12mbit hızım. Fakat iptv panel bağlanamıyorum. Listede kanallar çıkıyor bağlanmadi ibaresi var.İnternet hizini bile gostermiyor Vod bölümde de dizi ve sinemaları izleyemeyorum.Sebebi nedir acaba fabrika ayarınmış dönmem gerekir.Teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
2000 HD cihazım wifi ile İnternete bağlı bağlantı hızım 12mbit hızım. Fakat iptv panel bağlanamıyorum. Listede kanallar çıkıyor bağlanmadi ibaresi var.İnternet hizini bile gostermiyor Vod bölümde de dizi ve sinemaları izleyemeyorum.Sebebi nedir acaba fabrika ayarınmış dönmem gerekir.Teşekkürler.

Modeminizi kapatıp yeniden açın tüm ışıklar sabitleninceye kadar bekleyin,tüm ışıklar sabitlenince akabinde bu seferde cihazın adaptör fişini tekrar çıkarın takın.Sonra duruma tekrar bakınız bu yaptığımızdan amaç modeme ve cihaza yeniden ıp aldırmaktır ve genellikle çok işe yarar...

taner48

0
Üye
26 Eki 2011
54
2
8
İnternet portalindan (XPanel) e girdiğimde menüye basarak xtream panelini yazarak kaydettiğim de x panel bağlantı hatasi ibaresi geliyor.Sat tuşuna basınca
(plase, Connect to the server first yazıyor.Cepten aynı iptv panelini girince tüm kanallar açıyor neden olabilir. Teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
İnternet portalindan (XPanel) e girdiğimde menüye basarak xtream panelini yazarak kaydettiğim de x panel bağlantı hatasi ibaresi geliyor.Sat tuşuna basınca
(plase, Connect to the server first yazıyor.Cepten aynı iptv panelini girince tüm kanallar açıyor neden olabilir. Teşekkürler.

Klavyede mevcut karakterleri girerken hata yapıyor olabilirsiniz size tavsiyem USB ye X panel dosyasına ilgili hesap bilgilerini yazıp cihaza atmanızdır.Bende böyle bir sorun bulunmamaktadır ayrıca bu hususta yazan ilk kullanıcısınız eğer sorun genel olsa idi diğer arkadaşlarımızda bu konuda yazarlardı.Siz bir zahmet benim yazdıklarımı bir uygulayın duruma tekrar bakarsınız sevgili kardeşim...

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
280
174
43
satılan iptv kanalları içindeki bein movis kanalları feyk...connect den indirdikleri filmleri yayınmış gibi yayınlıyorlar...kontrol etmek isteyenler beinconnect uygulamasında o an yayınlandığı sbelirtilen ile iptv de yayındaki aynı değil bakabilirler...

theleon

New member
Üye
26 Eyl 2018
17
7
3
satılan iptv kanalları içindeki bein movis kanalları feyk...connect den indirdikleri filmleri yayınmış gibi yayınlıyorlar...kontrol etmek isteyenler beinconnect uygulamasında o an yayınlandığı sbelirtilen ile iptv de yayındaki aynı değil bakabilirler...
Sen böle deyince baktımda benim yayıncı sağlam yayınlar orjinaldeki gibi şükür 5 aydır skıntı yaşamadım derbilerde bile inş ta yaşamam :) her yayıncıdan fiyata aldanıp yayın alınmamalı diye düşünüyorum dediğinizi çok yapıyorlarmış hocam

elktay

New member
Üye
18 Şub 2019
2
0
1
Merhaba ,
Cihazı yeni aldım ip tv listesi yüklüyorum kanallar açılıyor ve kendi ip tv kanallarıda açılıyor.Bir süre sonra uydudan iptv tuşuna basıp geri döndüğümde kendi listesindeki ve yüklediğim hiçbir ip tv kanal açılmıyor.İnternete kablo ile bağlıyım internet bağlantısını kontrol edip ping atıyorum sorun yok.Aynı zamanda iptv deki listeyi silip tekrar yüklemeye çalıştığımda usb belleğide görmüyor.Kumandadan açıp kapatıyorum aynı sorun devam ediyor.Sadece cihazın fişini çekip geri taktığımda ip tv lerde geliyor usb yide görmeye başlıyor.Geldiğinde cihaz son versiyona güncelleme yaptı ve şu an güncel.Bu sorunla ilgili fikri olan varmı ?