Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina VOD Kullanımı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next 2000 HD Minix Internet Machina VOD Kullanımı ile ilgili Bilinmesi Gerekenler.

Cihaz VOD listesinde aralıklarla otomatik güncellenen değişik film-dizi vb içerir BUNLAR ÜCRETSİZDİR. Hiçbir kategorideki içeriğin süre vb. garantisi yoktur. İnternetteki kaynaklardır. Sabit kanal listesi ve garantili yayın vermek isteyenler için cihaz farklı ücretli video server destekler. Kullanıcı kendi satın alabilir ya da satıcı ekleyerek satabilir. Bunlar dışında farklı film seçenekleri için satıcılar bilgilendirilecektir..
(Vod kategori ve film ekleri sınırsız artabilir....Diziler vb. kendi sitelerinden cihaz ara yüzüyle arşiv halinde izlenebilir. Cihazın kullanıldığı ülke ya da bölge, internet hız ve kısıtlamaları, filmlerin üzerinden izlendiği ana site kaynak koruma önlemleri vb. nedeniyle hiçbir bölüm ya da içerik garanti edilmez. Standart bir kalıcı liste verilemez..)

Her cihaz bağlı bulunduğu konumdaki ıptv hız, kota, konum ve internet sağlayıcı koşul ve kısıtlamalarına göre farklı verimle çalışır .aslında değişkenler sonucu sağlar cihaz desteği standarttır. Bu yüzden internet bağlantılı uygulamaların hiçbirinden ( stabilite sorunlarından )cihaz sorumlu tutulamaz. Kullanıcının koşulları önemlidir.

ZY6Goo.jpg

oE5B4R.jpg

lEXn5g.jpg

VEO4Wj.jpg

Ekli dosyalar

• cap00061.jpg
    cap00061.jpg
    55.9 KB · Görüntüleme: 21
  • cap00063.jpg
    cap00063.jpg
    62.9 KB · Görüntüleme: 20
  • cap00064.jpg
    cap00064.jpg
    67.9 KB · Görüntüleme: 21
  • cap00065.jpg
    cap00065.jpg
    82.3 KB · Görüntüleme: 24

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
next 4k daki vod bölümü bu cihaza entegre edilebilirmi orda son çıkan türkçe dublaj her film var ama media palyeri sıkıntılı ve net değil next 2000 e de konabilirse çok güzel olur.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
next 4k daki vod bölümü bu cihaza entegre edilebilirmi orda son çıkan türkçe dublaj her film var ama media palyeri sıkıntılı ve net değil next 2000 e de konabilirse çok güzel olur.

Sevgili kardeşim şimdi işin doğrusunu isterseniz tüm samimiyetimle yazıyorumki ben bunun olabileceğini pek sanmıyorum.! Malumunuz o cihaz başka bu cihaz başka ayrıca işletim sistemleri tamamen farklıdır...

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
onemi yok iş yoğunluğundan bazen akım derken elektrik yazıveriyoruz siz kusra bakmayın

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
film oynatırken filmi nasıl duruduryoruz lavobaya mutfağa gitsek film durmuyor bunların tuşları varmı yokmu

caner54

0
Üye
25 Tem 2017
57
1
8
iptv serverda vod film izlerken süryi gösterme, durdurma ileri ve geri sarma özellikleri olsa çok iyi olur...

gizliyara

0
Üye
1 Ocak 2013
8
0
1
Ya benim bi sorum olacakta malum cihazı aldım herşeyi ile şahane ama bu vod film kütüpanesindeki cinsel içerikli filmler için bunları silme yazılımını sıfırlama nebileyim kaybetme gibi durum yok mu ya ben çocuklarım için netten çizgi-film youtube fln için ama bu içerikli filmler hiç uygun değil lütfen bu konuda neyapablirim bana bi yardımcı olablirmisiniz ya

--------------------

Yani diziler filmler fln neysede bu filmleri sileblirmiyim ya

jckltf

0
Üye
15 Eki 2013
36
12
8
vod içeriklerinden yetişkin yayınları kaldırıldı mı acaba
cihazımda vod içeriklerinde en alt ta vardı önceden
şimdi yok

jckltf

0
Üye
15 Eki 2013
36
12
8
Ya benim bi sorum olacakta malum cihazı aldım herşeyi ile şahane ama bu vod film kütüpanesindeki cinsel içerikli filmler için bunları silme yazılımını sıfırlama nebileyim kaybetme gibi durum yok mu ya ben çocuklarım için netten çizgi-film youtube fln için ama bu içerikli filmler hiç uygun değil lütfen bu konuda neyapablirim bana bi yardımcı olablirmisiniz ya

--------------------

Yani diziler filmler fln neysede bu filmleri sileblirmiyim ya

Arkadaşımız burada çok haklı fakat voddaki yetişkin yayınları
m+ menüsündeki şifreli playboy klasörüne eklenebilir

ybysr

0
Üye
16 Ara 2017
5
1
3
Merhaba bir sorunum var , vod içerik bölümde video arama yapamıyorum dikkatimi çekti kimse bu hatayı yazmamış araştırdım ama bir sonuç bulamadım. Vod bölümünde video arama yapılamıyor. Lüten yardim ederseniz sevinirim .