letiim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Gnmz koullarnda IPTV konular populer olduundan IPTV satclarda kendilerine ait paneller zerinden IPTV sat yapmaktalar.. Bu panellerde bir ok kanal bulunduundan bunlar dosya halinde cihaznza girmek ve her deiimde dzenlemek yerine satn alm olduunuz IPTV xtream hesabnza ait verileri ( URL - Port - Kulllanc Ad - Kullanc ifresi ) IPTV blmndeki X panel blmne girmeniz yeterli olmaktadr. Bu verileri girdiinizde panele ait ka kanal var ise cihaznza

Bu konu 18119 kez grntlendi 96 yorum ald ...
Next 2000 HD Minix nternet Machina IPTV in X Panel (xtream) Hesab Girmek 5,00 18119 Reviews

Konuyu deerlendir: Next 2000 HD Minix nternet Machina IPTV in X Panel (xtream) Hesab Girmek

5 zerinden 5,00 | Toplam: 2 kii oylad ve 18119 kez incelendi.

Sayfa 5 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu
    Karbon - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    6.265
    Teekkr Alm
    1.711
    Donations
    0 - $0.00
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    82

Standart Next 2000 HD Minix nternet Machina IPTV in X Panel (xtream) Hesab Girmek

Gnmz koullarnda IPTV konular populer olduundan IPTV satclarda kendilerine ait paneller zerinden IPTV sat yapmaktalar..

Bu panellerde bir ok kanal bulunduundan bunlar dosya halinde cihaznza girmek ve her deiimde dzenlemek yerine satn alm olduunuz IPTV xtream hesabnza ait verileri ( URL - Port - Kulllanc Ad - Kullanc ifresi ) IPTV blmndeki X panel blmne girmeniz yeterli olmaktadr.

Bu verileri girdiinizde panele ait ka kanal var ise cihaznza yklenecektir.

imdi bunlar 2000 HD cihazmza nasl gireceimizi anlatalm.

SAtn aldnz IPTV hesaplarnz kiiye zel olduundan rnek bir anlatm yapacam siz kendi bilgilerinizi bu anlatma gre dzenleyerek giri yapabilirsiniz..

Next 2000 HD Cihazmzn kumandasndan IPTV tuuna basyoruz.

Bu blmde kumandadan SAT tuuna basarak kategori seimi yapyoruz ve X Panel Blmne Geliyoruz.

X Panel blmnde iken kumandadan KIRMIZI tua basarak X Panel Ayar ksmna giri yapyoruz.

Sunucu Seimi yapyoruz. ( 10 Farkl Hesap Girii Yaplabilmektedir. )

lk kez hesap girecek isek Sunucuya 1 diyoruz.

Alt satrdaki URL ksmna gelip OK tuuna basarak hesabmza ait URL bilgilerini giriyoruz. ve KIRMIZI tu ile kaydediyoruz.

nemli Not : URL hesabnda http:// yada www. iaretleri olmadan giri yapmalsnz.

Hesabmza ait port bilgilerini giriyoruz.ve KIRMIZI tu ile kaydediyoruz.

Kullanc admz yazyoruz ve KIRMIZI tu ile kaydediyoruz.

Kullanc ifremizi giriyoruz ve KIRMIZI tu ile kaydediyoruz.

lemleri doru yaptysak ve NTERNET balantmz yada hesabmzda sorun yok ise otomatik olarak Kanallarmz eklenecektir.

Not : Her cihaz bal bulunduu konumdaki ptv hz, kota, konum ve internet salayc koul ve kstlamalarna gre farkl verimle alr.Aslnda deikenler sonucu salar cihaz destei standarttr. Bu yzden internet balantl uygulamalarn hibirinden ( stabilite sorunlarndan )cihaz sorumlu tutulamaz. Kullancnn koullar nemlidir.

yi Seyirler.
    Beendiiniz yorumlar iin mesajn sa alt ksmnda bulunan ikonuna tklayarak TEEKKR edebilirsiniz.

Ltfen sorularnz zel msaj (PM) ile sormak yerine, foruma yaznz ki verilecek cevaplardan herkes faydalansn.

Teknodem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    27.06.2012
    Nereden
    Diyarbakr
    Beenmi
    28
    Teekkr Alm
    28
    Donations
    0 - $0.00
    @Teknodem
    Tecrbe Puan
    5

Aslnda silinseydi iyiydi. Tabi deerlere 0 girmek de bir zm neticede...
    Tekno Dem Bilg. & Elektronik Ergani/Diyarbakr
    Next & NextStar Yetkili Teknik Servisi
    Tel: +90 412 611 20 55

haydar1966 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Co-Administrator
    yelik tarihi
    05.02.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50
    Beenmi
    4.941
    Teekkr Alm
    2.413
    Donations
    0 - $0.00
    @haydar1966
    Tecrbe Puan
    37

Alnt Teknodem Nickli yeden Alnt
    Aslnda silinseydi iyiydi. Tabi deerlere 0 girmek de bir zm neticede...
    imdi sizinde bu konuda elbette bir fikriniz vardr yani kendi ahsm adna bencede 4 nolu seenek ile silinse iyi olurdu. Ama birde bu olayn yazm olduum gibi dier ksmnda dnmek lazm nice arkadalarmz var cihaz yeni yeni kullanmaya balayan.Neyin ne olduunu bilmeyen mazaallah yanllk yapsa bilgileri silse ve siz o cihaz satm olsanz ne kadar skntya gireceinizi bir dnn ite o zaman ne demek istediimi ok daha iyi anlayacaksnz...

yesil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    17.11.2016
    Beenmi
    2
    Teekkr Alm
    10
    Donations
    0 - $0.00
    @yesil
    Tecrbe Puan
    1

yeni next 2000 cihaz aldm.panel hediyesi var mdr?

Co-Administrator
    yelik tarihi
    05.02.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50
    Beenmi
    4.941
    Teekkr Alm
    2.413
    Donations
    0 - $0.00
    @haydar1966
    Tecrbe Puan
    37

Alnt yesil Nickli yeden Alnt
    yeni next 2000 cihaz aldm.panel hediyesi var mdr?
    ncelikle cihaznz hayrl olsun hediyeden kastnz yle ok geni bir beklenti ise sizin beklentinizi karlayamayabilir.! Cihazda sklkla gncellenen baz kategorilere ait linkler bulunmaktadr.

yesil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    17.11.2016
    Beenmi
    2
    Teekkr Alm
    10
    Donations
    0 - $0.00
    @yesil
    Tecrbe Puan
    1

yani yeni cihaz alanlara 6 aylk yada 1 yllk x panel ifresi verilir ve baz kanallar bu sre zarfnda hediye olarak sunulur.bu durumdan bahsetmitim.spor meraklsym.nasl izleyebilirim?

Co-Administrator
    yelik tarihi
    05.02.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50
    Beenmi
    4.941
    Teekkr Alm
    2.413
    Donations
    0 - $0.00
    @haydar1966
    Tecrbe Puan
    37

Alnt yesil Nickli yeden Alnt
    yani yeni cihaz alanlara 6 aylk yada 1 yllk x panel ifresi verilir ve baz kanallar bu sre zarfnda hediye olarak sunulur.bu durumdan bahsetmitim.spor meraklsym.nasl izleyebilirim?
    Ben orasn bilemem o firmann bilecei bir itir yalnz zaten hi kimseye bu konuda herhangi bir sz verilmedi.! zellikle Spor yaynlar iin size diyebileceim CRETL bir servere ye olmanzdr...

centaur3535 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    06.09.2013
    Beenmi
    11
    Teekkr Alm
    11
    Donations
    0 - $0.00
    @centaur3535
    Tecrbe Puan
    4

12.01.2017 tarihli test yazlmn yayn donmalarn engeller dncesi ile dn akam ykledim ve yklemeden sonra Haydar Bey'in dedii tavsiye ile 1 ile de cihaza reset attm. Sorunum u ki cihazm da iptv vard ve kullanyordum resetlemeden sonra iptv im almamaya balad. xpanele giriyorum eski aan kullandm bilgilerim kaytl duruyor ama xpanel hatas alyorum. bilgileri 2 kanala da iledim yine sonu deimedi. 1 kanaldaki bilgileri sfr yazp kaydettim sonra tekrar girdim sonu yine ayn. panel balantsnn bana http falanda yazmyorum zaten kaytlyd daha nce izliyordum. Cihazn internet balants var next bize sunduu serverdan yayn izliyorum.

Co-Administrator
    yelik tarihi
    05.02.2015
    Nereden
    stanbul
    Ya
    50
    Beenmi
    4.941
    Teekkr Alm
    2.413
    Donations
    0 - $0.00
    @haydar1966
    Tecrbe Puan
    37

Alnt centaur3535 Nickli yeden Alnt
    12.01.2017 tarihli test yazlmn yayn donmalarn engeller dncesi ile dn akam ykledim ve yklemeden sonra Haydar Bey'in dedii tavsiye ile 1 ile de cihaza reset attm. Sorunum u ki cihazm da iptv vard ve kullanyordum resetlemeden sonra iptv im almamaya balad. xpanele giriyorum eski aan kullandm bilgilerim kaytl duruyor ama xpanel hatas alyorum. bilgileri 2 kanala da iledim yine sonu deimedi. 1 kanaldaki bilgileri sfr yazp kaydettim sonra tekrar girdim sonu yine ayn. panel balantsnn bana http falanda yazmyorum zaten kaytlyd daha nce izliyordum. Cihazn internet balants var next bize sunduu serverdan yayn izliyorum.
    Sevgili kardeim ben her canm skldnda test etmek amac ile sk sk 1 nolu seenek ile cihazma reset atarm.Bunun sonucunda X-PANEL de imdiye kadar sunucuda yayn olmamas durumu dnda kesinlikle hi bir sknt yaamadm.! imdi anladm kadar ile sizde X-PANEL kanallar geliyor ama almyor eer yle ise servis salaycnzla irtibat kurup durumu anlatacaksnz.Zaten eer sorun genel olsa idi dier p-tv leride izleyemezdiniz yani olay sizin SUNUCU kaynakl grnyor...

centaur3535 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    06.09.2013
    Beenmi
    11
    Teekkr Alm
    11
    Donations
    0 - $0.00
    @centaur3535
    Tecrbe Puan
    4

Alnt haydar1966 Nickli yeden Alnt
    Sevgili kardeim ben her canm skldnda test etmek amac ile sk sk 1 nolu seenek ile cihazma reset atarm.Bunun sonucunda X-PANEL de imdiye kadar sunucuda yayn olmamas durumu dnda kesinlikle hi bir sknt yaamadm.! imdi anladm kadar ile sizde X-PANEL kanallar geliyor ama almyor eer yle ise servis salaycnzla irtibat kurup durumu anlatacaksnz.Zaten eer sorun genel olsa idi dier p-tv leride izleyemezdiniz yani olay sizin SUNUCU kaynakl grnyor...
    Hayr oray eksik yazmm kanal listesi kmyor. ayn bilgilerle sunucu, telefonum ve bilgisayarm zerinden denedim alyor.

A.kadir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Moderator
    yelik tarihi
    14.05.2013
    Ya
    52
    Beenmi
    4.908
    Teekkr Alm
    1.205
    Donations
    0 - $0.00
    @A.kadir
    Tecrbe Puan
    21

Alnt centaur3535 Nickli yeden Alnt
    xpanel hatas almak girmi olduunuz panel km demektir bu durumda liste gelmez yada satn almsanz servis salaycnzdan kaynakl sorun var demektir bu durumda salaycnzla balant kurup hatann giderilmesini isteyin

Sayfa 5 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 34567 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 2 kullanc bu konuyu grntlyor. (1 kaytl ve 1 misafir)

1. tarande