Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina Genel Sorunlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
ustam şimdi başka bi arkadaşın yayınlarını aldım onlarda da yapıyomu diye.ama yapmadı benim yayınlarda yapıyo.birde haydar ustam iptv için 2000 süper demişiniz aslında ben machina 3d çift tunerle ikisi arasında kaldım.sizin öneriniz önemli sizce hangisi

Şimdi her iki cihazında kulvarları farklıdır burada belirleyici olacak olan sizin tam olarak ne istediğinizdir.Çift tunerli olandada IP tv aynı performanstadır ama servis sağlayıcınızda sıkıntı varsa dünyanın en kral cihazını alsanız bile sorun yaşarsınız.Öncelikle IP tv de hiç kimse kusura bakmasın kimse kimseyi kandırmasın önce TÜRKİYE nin gerçeklerini hiç bir zaman unutmayacak.( Şimdi bu konuda beni detaya sokmayın sanırım ne demek istediğim anlaşılmıştır.) İnternet hızları milimum 16 MB olmadığı sürece vede o yazmış olduğum nedenler sıkıntı olmadığı sürece ıp tv yerine oturur.Yoksa sıkıntı her zaman çok büyüktür... Siz bence alacağınız cihazdan ne bekliyorsunuz önce bunu bir belirleyin sonrasında her şey sizin için hayırlısı olsun arkadaşım...

theface

0
Üye
29 Eyl 2012
44
0
6
evt ustad turkiyenin gerceklerini yadsimamak lazim farkindayim.benim icin onemli nokta iptv performansi.aciklamalarin icin tsk ederim.

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
selamlar ustalar benim next2000minix bulduğum bazı ip m3u larda ki videoları 20 snye gösteırip sonra bağlanamadı diyor bağlantı hızım 16 mgb bazende cihaz kapanıyor sorun cihazımdanmı yoksa m3u daki videolarmı bozuk yada virüslü mü

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
selamlar ustalar benim next2000minix bulduğum bazı ip m3u larda ki videoları 20 snye gösteırip sonra bağlanamadı diyor bağlantı hızım 16 mgb bazende cihaz kapanıyor sorun cihazımdanmı yoksa m3u daki videolarmı bozuk yada virüslü mü

Eğer bulmuş olduğunuz m3u lar FREE ise yazmasanız bile olurdu.!

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
size ilginç gelebilir belki ücretli deki videolara hiç bağlanmıyor aynı videoları bende amigo plush açıyor 2000 i tercih sebebim ip tv 4000 kanal kapasite amigo plush 2400 iken sonyazılımdan sonra 1200 e düştü bunda gelişim nerde anlamadım

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
Benim next 2000 hd sahibiyim kanal taratmadan sonra yeni kanalları kaydetmiyor ve sildim kanalları silmiyor noch diye arada hata veriyor. Acil yardım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
size ilginç gelebilir belki ücretli deki videolara hiç bağlanmıyor aynı videoları bende amigo plush açıyor 2000 i tercih sebebim ip tv 4000 kanal kapasite amigo plush 2400 iken sonyazılımdan sonra 1200 e düştü bunda gelişim nerde anlamadım

Allah aşkına ne demek AMİGODA açılan hemde ÜCRETLİ yayınları 2000 göstermiyor böyle şeymi olur.! Eğer sakıncası yoksa verin siz bana o bilgileri birde ben deneyeyim bakalım nasıl açmıyormuş.?

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
DCW key girmek için şifreli kanalı açıp INF+ tuşuna basıp DCW bölümüne geliyoruz. Key giriş bölümündeyken henüz kırmızı kaydet tuşuna basmamışken "Geri" tuşuna bastığımızda bir önceki kanala dönüyor. Ekranın ortasıda DCW Düzeni bölümü gitmiyor. Kırmızı kaydet tuşuna bastığımızda sanki DCW bölümünde değilmişiz de TV izleme ekranındaymışız gibi algılayıp VOD bölümüne giriyor.
OK tuşun basıp kanal listesini açtığımızda DCW bölümü siliniyor. Bu Geri tuşu problemini bir türlü düzeltemedi doktor usta.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
DCW key girmek için şifreli kanalı açıp INF+ tuşuna basıp DCW bölümüne geliyoruz. Key giriş bölümündeyken henüz kırmızı kaydet tuşuna basmamışken "Geri" tuşuna bastığımızda bir önceki kanala dönüyor. Ekranın ortasıda DCW Düzeni bölümü gitmiyor. Kırmızı kaydet tuşuna bastığımızda sanki DCW bölümünde değilmişiz de TV izleme ekranındaymışız gibi algılayıp VOD bölümüne giriyor.
OK tuşun basıp kanal listesini açtığımızda DCW bölümü siliniyor. Bu Geri tuşu problemini bir türlü düzeltemedi doktor usta.

Sezgin afedersin ama bazen çok saçmalıyorsun ya DCW key bölümüne girip keyleri kaysetmeden neden sonra tekrar geri gidiyorsun.? Cihazı o hale getirmenin mantığını bana yazarsan çok iyi olur.O bölüme gireceksen varsa key kaydedip çıkacaksın olay hallolacak.! Yani eleştiri olacak ama bu şekilde artık biraz iş çığırından çıkıyor.Sen anladığm kadarı ile boş zamanlarında işi gücü bırakıp bu cihazı nasıl bu hallere getirebilirim diye uğraşıyorsun. Sen en iyisi DOKTORA yaz bak sana ne cavap yazacak.!!!

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Sezgin afedersin ama bazen çok saçmalıyorsun ya DCW key bölümüne girip keyleri kaysetmeden neden sonra tekrar geri gidiyorsun.? Cihazı o hale getirmenin mantığını bana yazarsan çok iyi olur.O bölüme gireceksen varsa key kaydedip çıkacaksın olay hallolacak.! Yani eleştiri olacak ama bu şekilde artık biraz iş çığırından çıkıyor.Sen anladığm kadarı ile boş zamanlarında işi gücü bırakıp bu cihazı nasıl bu hallere getirebilirim diye uğraşıyorsun. Sen en iyisi DOKTORA yaz bak sana ne cavap yazacak.!!!

key yazarken yeşil harf tuşu yerine geri tuşuna bastım. Sonuç olarak Böyle bir sorun var mı? Evet var. Konunun adı genel sorunlar mı? Evet. O hâlde saçmalayan ben miyim yoksa sen mi birkez daha düşün. Doktora yazıyorum ayrıca merak etmeyin.
Boş zamanımda hatta tüm zamanımı cihazı bu hale getirmek için uğraşıp uğraşmamandan kime ne ki? Tekrar söyleyeyim, konunun adına uygun olarak bu cihazda böyle bir sorun var mı? Var.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
key yazarken yeşil harf tuşu yerine geri tuşuna bastım. Sonuç olarak Böyle bir sorun var mı? Evet var. Konunun adı genel sorunlar mı? Evet. O hâlde saçmalayan ben miyim yoksa sen mi birkez daha düşün. Doktora yazıyorum ayrıca merak etmeyin.
Boş zamanımda hatta tüm zamanımı cihazı bu hale getirmek için uğraşıp uğraşmamandan kime ne ki? Tekrar söyleyeyim, konunun adına uygun olarak bu cihazda böyle bir sorun var mı? Var.

Sezgin birde utanmadan yazıyorsun yok şöyle olmuş yok böyle olmuş bırak bu işleri.! Haa aklıma gelmişken bana yazacaksan önce yaş durumunu gözden geçir herkes haddini bilecek.! Buraya kırkyılın başı bir mesaj yazıp ortalığı karıştırmana göz yummam bunu ve haddini bileceksin...

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana

Sezgin birde utanmadan yazıyorsun yok şöyle olmuş yok böyle olmuş bırak bu işleri.! Haa aklıma gelmişken bana yazacaksan önce yaş durumunu gözden geçir herkes haddini bilecek.! Buraya kırkyılın başı bir mesaj yazıp ortalığı karıştırmana göz yummam bunu ve haddini bileceksin...

işte bende onu diyorum haddini bil. Bu konu başlığı genel sorunlar. Bu da bir sorun mu evet. Ee ozaman derdin ne? Yaş maş muhhabeti yapıyorsun. 10 serveri aynı anda girince bangır bangır bağırıp bu bir hata demeyi bırakıp 1 tane server girin cihaz resetlemesin diyor muydun? Hayır. Şimdi gelmiş konunun başlığına küfreder gibi 40 yılın başı gelip buraya cihazların hatasını yazma mı diyorsun :D saçmalığın daniskasını yapmışsın babalık.Hadi eyvaAllah üyeliğimi komple silebilirsiniz. Bi daha girmem siteye.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
işte bende onu diyorum haddini bil. Bu konu başlığı genel sorunlar. Bu da bir sorun mu evet. Ee ozaman derdin ne? Yaş maş muhhabeti yapıyorsun. 10 serveri aynı anda girince bangır bangır bağırıp bu bir hata demeyi bırakıp 1 tane server girin cihaz resetlemesin diyor muydun? Hayır. Şimdi gelmiş konunun başlığına küfreder gibi 40 yılın başı gelip buraya cihazların hatasını yazma mı diyorsun :D saçmalığın daniskasını yapmışsın babalık.Hadi eyvaAllah üyeliğimi komple silebilirsiniz. Bi daha girmem siteye.

Evet aynen yolun açık olsun güle güle SÜRESİZ olarak BAN EDİLDİN...

--------------------

Sevgili dostlarım konumuz mesaj fazlalığı nedeni ile KAPATILMIŞTIR,yeni konumuza AŞAĞIDAKİ linkten edebilirsiniz...Sevgi ve Saygılarımla.

http://www.next.web.tr/showthread.p...Machina-Genel-Sorunlar.html?p=90471#post90471

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...