Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD Android Hibrit 4K Kumanda Nasıl Eşleştirilir.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next 10000 UHD Android Hibrit 4K Klavyeli Kumanda Nasıl Eşleştirilir.

Not : İndirdiğiniz dosyayı görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda pdf. görüntüleme programlarından birinin kurulu olması gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• NEXT_10000UHD_KUMANDAESLESTIRME.zip
    198.5 KB · Görüntüleme: 358

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Ben 30 saniye içinde yaptım çok kolay , kumandaya yeni pil takıp denermisin .Eğer mümkünse kullanacağın pillerin voltajını ölçebilirsen 1,40 aşağı olmasın. yeni satın aldığımız Beklemiş eski piller sorun çıkartabiliyor.

Son düzenleme:

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Arkadaşlar benimde sormak istediğim , çözümünü bulamadığım ön paneldeki saat göstergesi, cihaz açıkken ben kanal no göster olarak ayarladım, stnby konumuna alınca ön panelde sadece kırmızı kare ışık yanıyor saat görünmüyor. bekleme konumunda saati nasıl açabiliriz ?

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
kumandayım tanıttım fakat kalvyeli kumanda menüğleri tıklamıyor kalvyesiz kumanda ile uygulama içine atıldıktan sonra klavyeli kumanda işlevi görüyor diğer cihazlarda olduğu gibi meüdeki ayarlar iptv tıklama ve açmaları gerekiyor bunun ayarı varmı yada yanlış bir işlem mi yapıyorum durym sadece bendemi

balnak

0
Üye
2 Kas 2016
5
0
1
kumandayım tanıttım fakat kalvyeli kumanda menüğleri tıklamıyor kalvyesiz kumanda ile uygulama içine atıldıktan sonra klavyeli kumanda işlevi görüyor diğer cihazlarda olduğu gibi meüdeki ayarlar iptv tıklama ve açmaları gerekiyor bunun ayarı varmı yada yanlış bir işlem mi yapıyorum durym sadece bendemi

Aynı sorun bende de var. Çözümü nedir?

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
çözümü şu an için yok sanırım yazılımsal yazılım bekliyoruz ayrıca menü aşağı yukarı gidişlerde kayıyor diğer muadil cihazlarda böyle değil bir ekrana sığıp uygulamalar sağ ve sola kaymalı yukarı aşağı değil ipin ucu kaçıyor

Hafiz0345

0
Üye
1 Ara 2016
4
0
1
Arkadaşlarım klavyeli kumandayı uydunun tam dibine getirin hatta 1cm kadar yakın olsun OK VE GERİ işaretine 10 saniye aynı anda basılı tutun yeşil ışık sabit yanacak yeşil ışık söndümü işlem tamamdır bakınız yakın olması lazım

--------------------

Sizde bana hdd konusunda yardımcı olursanız sevinirim samsung 850evo 250gb SSD taktım görmüyor :(