Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next minix mavi internet üzerinden key güncelleme

lhs_lhs

0
Üye
4 Nis 2013
46
36
18
Next minix mavi internet üzerinden key güncelleme sonucu biss bölümünde sıfırlanma oldu

internet üzerinden tekrar, tekrar güncellememe rağmen söz konusu bölümde hiç bir key görünmüyor. Diğer keylerde (irdeto vs) bir sorun yok. Sayın ustalarım lütfen yardım

Son düzenleme:

bayramk

0
Üye
28 Ara 2012
50
0
6
Aynı sorun Starbox hd plus da var sanırım internet server da bir problem var.

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
Bu sorun minix pembe mavi serilerinde devam ediyor.Aynı key diger cihazlarda açmaktadır.Bu soruna çözüm nedir.Bilenlerden yardım bekliyoruz.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Keyleri aşağıdaki linkten cihazınıza uygun keyi atın internetten güncelleyince boş görünüyor mesela trt 1 izlerken ok(list) mavi tuşa basınca biss menüde sadece trt 1in biss keyi gözüküyor simdik usbden güncelleyin ileride inşallah düzeltirler.

http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Keyleri aşağıdaki linkten cihazınıza uygun keyi atın internetten güncelleyince boş görünüyor mesela trt 1 izlerken ok(list) mavi tuşa basınca biss menüde sadece trt 1in biss keyi gözüküyor simdik usbden güncelleyin ileride inşallah düzeltirler.

http://www.nextyazilim.com/araclar/sifre

hocam o kısımıda forumumuzdaki bölümü güncelleyen KARBON . forumda var olanı hepimize yeterli http://www.next.web.tr/showthread.p...-Güncel-Emu-Softcam-Kéy-Dosyaları-Karbon.html

NEXT_MINIXHDMAVİ&PEMBE&BLACK&BLUE(A-V)&COOL&COOLINVİEW&COMBO&HDBOX_081116.zipŽ (13.5 KB günlük softcam&key dosyaları

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
Pembe mavi serilerinde verilen key dosyalarını yükledik yine açılmıyor.internetten güncelleme yaptık yine açılmıyor. 2000 serilerinde açıyor.keyler aynı ama açmıyor.çözüm bulan varsa nasıl yaptığını yazarsa sevinirim.selamlar

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Pembe mavi serilerinde verilen key dosyalarını yükledik yine açılmıyor.internetten güncelleme yaptık yine açılmıyor. 2000 serilerinde açıyor.keyler aynı ama açmıyor.çözüm bulan varsa nasıl yaptığını yazarsa sevinirim.selamlar

Hangi kanalları açmaya çalışıyorsunuz? keyleri USB'den güncelledikten sonra tekrar internetten güncellerseniz usb'den güncelledikleriniz uçar bilginiz olsun.

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
Hangi kanalları açmaya çalışıyorsunuz? keyleri USB'den güncelledikten sonra tekrar internetten güncellerseniz usb'den güncelledikleriniz uçar bilginiz olsun.

idman azarbaycan kanalını seyrediyordum.2 gündür izlenmiyor.ne yaptıysam olmuyor.en son olarak free share yi kapattım izlemeye başladım.sorun yaşayanlar birde free share yi kapatıp denesinler ben öyle yaptım şu an izliyorum.free shareyi açtığımda gidiyor.deneyenler yazarsa sevinirim.kolay gelsin.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
idman azarbaycan kanalını seyrediyordum.2 gündür izlenmiyor.ne yaptıysam olmuyor.en son olarak free share yi kapattım izlemeye başladım.sorun yaşayanlar birde free share yi kapatıp denesinler ben öyle yaptım şu an izliyorum.free shareyi açtığımda gidiyor.deneyenler yazarsa sevinirim.kolay gelsin.

Emunuz açık mı acaba çakışma yapıyor o zaman freshare ile emu bir arada çalışmıyor o zaman

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
Emu açık free shareyi açtığım zaman idman azarbeycan tv göstermiyor.cihaz varsa deneyebilirsiniz.

baybalci

0
Üye
15 Ara 2011
63
22
8
Aynı sorun yeni 2000 serilerinde varmış onlar için yazılım verilmiş inşallah bizim cihazlarada yeni yazılım verilir.Saygılar.