Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 28.10.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next 2000 HD Minix Internet Machina 28.10.2016 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
- IPTV Buffer varsayılan değerler kapalı olarak değiştirildi.
- EPG menüsüne Mevcut zaman simgesi eklendi.
- EPG görüntüleme hızı arttırıldı.
- EPG ufak hatalar düzeltildi.
- INF+ tuşu ile Türksat EPG bilgisi indirme Özelliği eklendi.
- Menü - Ayarlar - Menü Görünüm Ayarları - Kanal Değişim Şekli ''TURBO'' seçeneği eklendi.
- İMedya portalında Servis 2 ikonu kaldırıldı.
- İmedya portalındaki ufak buglar düzeltildi.
- İMedya portalına YouTube Channel eklendi.
- YouTube ikonu değiştirildi.
- Varsayılan sistem saati +03:00 olarak değiştirildi.
- SAT/TP güncellemeleri yapıldı.
- Herhangi bir çocuk yada Anne modunda kanal seçildiği zaman otomatik AİLE MODU etkinleşir.
- CH- tuşu ile İnfo bar gizli iken kanal değiştirmede oluşan bug düzeltildi
- Favori kanalları yeniden isimlendirme Eklendi.
(Kanal Düzeni - OK - Favori Seçimi ekranında değiştirmek istediğiniz favori kategorisinin ismi üzerine gelip kırmızı tuşa basarak yeniden isim yazabilirsiniz.)
- Kanal Yöneticisinde İmleç hızı arttırıldı.
- IPTV Kullanıcı listeleri güncellemede seçenek eklendi, (liste sonuna eklenme veya üzerine yazma)
- Kumandadan YILDIZ tuşuna ekpress menü atama eklendi.
(Örneğin Menü içindeki uygulamalardan mesela İPfox uygulamasının ikonuna kumanda ile gelip yıldız tuşuna basıldığında ikonun sağ üst köşesinde yıldız belirecek, uygulamalardan çıkıp izleme modunda iken yıldız tuşuna bastığınızda ipfox uygulamasına direk geçiş olacaktır.) 
- Maksimum softcam sınırı 500 adetten 1000 adete çıkartıldı.
- X Panel IPTV kanal kapasitesi arttırıldı.(4096 adet)
- IPTV Türkçe kategori kanal kapasitesi arttırıldı.(4096 adet)
- IPTV İngilizce Kategori kanal kapasitesi arttırıldı.(4096 Adet)
- IPTV kullanıcı USB/Kullanıcı kanal kapasitesi arttırıldı.(4096 adet)
- Otomatik Hava durumu güncelleme eklendi.
- Türkçeleştirmeler yapıldı.
- Teletekste düzenlemeler yapıldı.
- INF+ Tuşu ile manuel Biss ve DCW girmedeki bug düzeltildi.
- Menü - Ayarlar - Kullanıcı tercihleri - İnternetten  OTO yazılım Yükleme Açık/Kapalı seçeneği eklendi.
- 4TB lık kayıt desteği eklendi (3TB test edildi. OK.)
- doktor'a Teşekkürler

Ekli dosyalar

• 2016_10_28_v1200_r1469_2000HD.zip
    7.8 MB · Görüntüleme: 196

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Yazılım henüz internetten güncellemeye verilmedi, gün içinde verilecektir.. 1. mesajdaki dosyayı USB bellek ile yükleyebilirsiniz.

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Yazılımda başta Doktor ve Karbon olmak üzere emeği geçen tüm arakadaşlara sonsuz teşekkürler.Bayağı bir yenilik var deneyelim bakalım.

yilmaz43

0
Üye
9 Şub 2012
56
42
18
68
Tavşanlı -Kütahya
Yazılımda emeği geçen herkese teşekkür ederim.Yazılımı yükledim. Kanallar yerinde duruyor. Xpanele bilgileri girdim,4000 kanal yükledi.Cihazda hiçbir sorun yok.Zaten aldığım günden beri bir sorunla karşılaşmadım.İyi çalışmalar...

Sazan

0
Üye
25 Eki 2016
13
0
1
cihazi yedek almak lazimmi kanal listesini felan yoksa bozulma olmadan guncellenirmi cihaz iptv cccam lari felan

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşım bende machina3 d var bir yıla yakın kullanıyorum.bilgisayarda ve usbde aldığım günden bugüne yazılımlar yanında o tarihle cihaz yedeğim duruyor ve zararını görmedim durmakla.(machinaya son yazılımı yükledim 3 gün sonra bir ay öncekine döndüm yedegimide attım beş dakika sonunda benim kanal listem benim ayarlarım favorilerime kavuştum.Durması Avantajdır.

Not:yazılımlarda cihaz iyileştirmesi yapıldıysa eski kanal listemi atarım ilave özellikler geldiyse fab.ayarlarına tümden döner sıfırdan ayarlar liste cccam ıptv fav ayarları bitince yedeğimi alırım.

Son düzenleme:
12 Mar 2015
11
0
1
İptvinin varsayılan uydu acılınca direk acılması avrupada canak takmadan kullananlar için yapılması mümkünmü
birde iptvide picon olayı kanal logolari serverde varsa infobarda gözükmesi

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Yazılımda kanal listesi yok zaten, sadece yazılım dataları var kanal listeniz bozulmaz, kullanıcı ayarlarınız silinmez.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Yazılımda emeği geçen başta DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON kardeşime çookkk TEŞEKKÜRLER.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
İptvinin varsayılan uydu acılınca direk acılması avrupada canak takmadan kullananlar için yapılması mümkünmü
birde iptvide picon olayı kanal logolari serverde varsa infobarda gözükmesi

Sevgili kardeşim ümitlerini kırmak gibi olmasın ama bu dediklerin bence olamaz gibime geliyor.! Piconlardan bahsetmişsiniz fakat bu tip uygulamalar ENİGMA cinsi cihazlarda kullanılan uygulamalardır.Ve hafızada oldukça yer kaplamaktadır cihazın flash kapasitesi göz önüne alınırsa bu bence hem hafiza nedeni ile hemde cihaz sınıfı nedeni ile imkansız geliyor bana.! IP tv moduna gelince bu kısmın böyle olması bence çok daha iyi AVRUPA da yaşayan kardeşlerimiz için menüye girip tek bir tuş hamlesi ile bu işi yapmak çok zor olmasa gerek... ( Bu konu ile ilgili resim koyacağım birazdan )

YAPILMASI GEREKENLER:

1.Önce kumandanın üzerindeki IP-TV tuşuna basın.

2.

3.

4.Resimde görülen ayarları yapıp kumandanın EXIT tuşuna basın HAFIZALANSINMI diye sorar EVET deyin.

Son düzenleme:

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
yazılım aşamasında bizlere ulaşmasında tüm emeği geçen saygıdeğer hocalarımıza sonsuz teşekkürler ellerinize sağlık...

hasan55

0
Üye
5 Şub 2015
491
94
28
Cihazı şimdi açtım yeni yazılım güncellensinmi yazısı çıktı . Bende yükledim . Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler .Kanalların hepsi aynı şekilde duruyor yeniden yüklemenize gerek yok.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Teşekkürler usb ile yükledim hep böyle yapmışımdır aksilik olmasın diye cihazda kasma gene yok aynı hızlı değişen birşey göremedim performansında tereddütüm vardı kasma olur diye şu an tereddütüm kalmadı sonunda mini olmasına rağmen abilerine kafa tutan bir cihaz çıkardı next emeği geçen herkese teşekkürler doktor başta olmak üzere saygılar

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Teşekkürler usb ile yükledim hep böyle yapmışımdır aksilik olmasın diye cihazda kasma gene yok aynı hızlı değişen birşey göremedim performansında tereddütüm vardı kasma olur diye şu an tereddütüm kalmadı sonunda mini olmasına rağmen abilerine kafa tutan bir cihaz çıkardı next emeği geçen herkese teşekkürler doktor başta olmak üzere saygılar

Ustam cihazınız hayırlı uğurlu olsun sinyal sorunu giderilmiş mi cihazla ilgili görüşlerinizi bekliyoruz ileriki zamanlarda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...