Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

FOX NETWORKS GROUP {42°E} Tandberg Keyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
FOX NETWORKS GROUP
TÜRKSAT 4A {42°E} (East Beam) 12461 H 20800 3/4 8PSK DVB-S2

- NAT GEO HD
- NAT GEO PEOPLE HD
- NAT GEO WILD HD
- FOX CRIME HD
- FOX LIFE HD
- FX HD
- 24 KITCHEN HD

Kod:
T C[COLOR="#FF0000"]9[/COLOR] 01 [COLOR="#FF0000"]XXXXXXXXXXXXXXXX[/COLOR]
T C[COLOR="#FF0000"]A[/COLOR] 01 [COLOR="#FF0000"]XXXXXXXXXXXXXXXX[/COLOR]

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Murat kardeşim sisteme yükledinmi bu keyleri.... Bende bir başka forumda gördüm bunları senin verdiğin MACHİNA softcam dosyasını açtım içine kopyalayıp yapıştırdım ama açmadı kanalları.!

Son düzenleme:

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Murat kardeşim sisteme yükledinmi bu keyleri.... Bende bir başka forumda gördüm bunları senin verdiğin MACHİNA softcam dosyasını açtım içine kopyalayıp yapıştırdım ama açmadı kanalları.!

Provider ID'de C9 ve CA'lar değişmişti en son geçen hafta baktığımda. TV kartında açılıyormuş okuduğuma göre. Diğer eve yarın gündüz uzaktan bağlanıp TV kartında bi deneyeyim. Anahtar doğru olsa bile PID'ler doğru değil yani haydar abi. Gerçi o geçen haftaydı hergün bi sistem gelişiyor en son baktığımda öyleydi yani
Zaten eski keyler ile karşılaştırdığında birbirlerinin tam tersi olduğunu görüyorsun keylerin :D

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Provider ID'de C9 ve CA'lar değişmişti en son geçen hafta baktığımda. TV kartında açılıyormuş okuduğuma göre. Diğer eve yarın gündüz uzaktan bağlanıp TV kartında bi deneyeyim. Anahtar doğru olsa bile PID'ler doğru değil yani haydar abi. Gerçi o geçen haftaydı hergün bi sistem gelişiyor en son baktığımda öyleydi yani
Zaten eski keyler ile karşılaştırdığında birbirlerinin tam tersi olduğunu görüyorsun keylerin :D

Evet bu durum benimde dikkatimi çekmişti en baştan daha en azından olay çözülmüş gibi görünüyor.Geriye bunu EMU için çalışabilir hale getirmek için gereken PACTH kalıyor. E-2 ciler kısa zamanda bunu hallederler sonrasında zaten uydu cihazlarına eklenir inşaallah sonuçta ilerleme ilerlemedir.!

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Evet bu durum benimde dikkatimi çekmişti en baştan daha en azından olay çözülmüş gibi görünüyor.Geriye bunu EMU için çalışabilir hale getirmek için gereken PACTH kalıyor. E-2 ciler kısa zamanda bunu hallederler sonrasında zaten uydu cihazlarına eklenir inşaallah sonuçta ilerleme ilerlemedir.!

Tahminimce önceden izlediğim argoritma değişmiş. Yani tüm anahtarlar ve ID'ler doğru olsa bile Next cihazlarda yine izlenemeyecek ilk başta. Yeni argoritmanın EMU'ya eklenmesini bekleyeceğiz. Yarın gündüz detaylı bi inceleme yaparım. Başka şehire taşındığım için masaüstü bilgisayarı getirmedim. Dizüstünden idare ediyorum. Görüntü alırsam paylaşırım buradan. Erken bi saatte görsem evi arar pc'yi açın derdim de şimdi bu saatte anamı uyandırmak istemedim :D

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

Selamlar ;
Cihazlar için fix gerekmekte, ben keyleri online güncellemeye panele ekledim, ama yazılımlar fix olmadan uydu alıcılarında şimdilik izlenemez.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Doğrudur fox network şu an çoğu cihazda açık yine
Hangi cihazlarmış bunlar ??

Daha keyler public olalı bir kaç saat oldu, sadece TV kartlarında açılıyor, enigmalara bile henüz oscam fixlenmedi.. boş boş sallamayın.!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
ne zaman fix lenir hocam

Hele gerekli olan PACTH belli olsun zaten ondan sonrasında yazılımla desteklenen seri cihazlarda çok kısa bir zaman içinde verilebileceğini düşünüyorum.!

fix nedir acaba arkadaşlar

Sevgili kardeşim FİX demek söz konusu bilgi yada bilgilerin kullanılmakta olan cihazların yazılımlarına uyarlanarak yani eklenerek kullanıma uygun hale getirilmesi durumudur.

eren2132

0
Üye
25 Ara 2015
237
50
28
Şu an iki cihazdan oplad edilmiş üstad starsat SR hd 2000
Ve atlas hd cihazların bazı serilerinde

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
herkes birşey bekliyor yeni key felan bizde cool için tandbergli yazlım bekleyek :mad-new:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...