Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next minix tango acilma sorunu

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Mrb arkadaslar bana acil yardim edin daha dün sabaha kadar cihaz normal çalışırken akşam tv yi açmak istediğimde de cihaz next yazisi çıktıktan sonra kapanıp yine aynı yerde sürekli kapanmakta su ayrıntıyı da vermek istiyorum kapanınca alıcı gözdeki ışık tamamen sönüp yeniden başa dönüyor sürekli lütfen yardımcı olun ne yapabilirim.tskler şimdiden..

dogan1919

0
Üye
30 May 2015
186
1
18
Mrb arkadaslar bana acil yardim edin daha dün sabaha kadar cihaz normal çalışırken akşam tv yi açmak istediğimde de cihaz next yazisi çıktıktan sonra kapanıp yine aynı yerde sürekli kapanmakta su ayrıntıyı da vermek istiyorum kapanınca alıcı gözdeki ışık tamamen sönüp yeniden başa dönüyor sürekli lütfen yardımcı olun ne yapabilirim.tskler şimdiden..[/QUO forumda kurtarma yazılımı var onu denermisiniz<<<<<

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
Mrb arkadaslar bana acil yardim edin daha dün sabaha kadar cihaz normal çalışırken akşam tv yi açmak istediğimde de cihaz next yazisi çıktıktan sonra kapanıp yine aynı yerde sürekli kapanmakta su ayrıntıyı da vermek istiyorum kapanınca alıcı gözdeki ışık tamamen sönüp yeniden başa dönüyor sürekli lütfen yardımcı olun ne yapabilirim.tskler şimdiden..[/QUO forumda kurtarma yazılımı var onu denermisiniz<<<<<

Tango da kurtarma yazılımı yukleme işlevi biraz zor oluyor eldeki imkanlarla r232 usbli kablo gerekiyor yani uğraştırıcı diğer modeller gibi direk usbden yuklenmiyor ne yazık ki..