Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango 01.11.2016 Tarihli Yazılımı (V2.20)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

Yazılım Notları :

- Server ile bağlantı hatası giderilmiştir.
- Key bilgisi boş geldiğinden ekli softcam dosyası yüklenmelidir.

Not : Yazılım sadece Next Minix HD Tango modeline aittir, Next Minix HD Tango PLUS modeline YÜKLEMEYİNİZ.

Ekli dosyalar

• Next Minix HD Tango V2.20.zip
    5.4 MB · Görüntüleme: 263

apoarik

0
Üye
7 Şub 2015
16
30
13
Teşekkürler,
Yeni yazılımı yükledim ancak İnternet uygulamalarından GVOD ve GıP TV bölümleri çalışmıyor Bilinmeyen hata veriyor. neden acaba

sisinasi

0
Üye
7 Mar 2015
11
0
1
Güncellemeden sonra tkgs çalışmıyor... Version resetlendi yazılı ve güncelleme yapmıyor... Bilginize....

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Evet ben farketmemistim bendede ayni tkgs calismiyor acil yardim.fabrika ayarlarinada dondum olmuyor

apoarik

0
Üye
7 Şub 2015
16
30
13
Arkadaşlar

Next Minix HD Tango PLUS 01.11.2016 Tarihli Yazılımı (V2.20) yükledim Ancak,

GVOD-GIPTV-G,TV-G, My Tu-be-ve Online Güncelleme çalışmıyor....Sunucu Bağlantısı Başarısız uyarısı geliyor. Sizlerde de aynı mı yoksa yapmam gereken başka bir işlem var mı yardımcı olursanız sevinirim.

bora00

0
Üye
1 Eyl 2013
23
8
3
Merhaba,Tango cihazlara Tandberg ve Powervu yazılımı verilecekmidir. Next'in ürettiği farklı isimlerdeki cihazlara aylar hatta yıllar öncesinde verilen yazılım henüz bu cihazlara verilmemiştir.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim .

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
mrb arkadaşlar aslında sürekli olan bi problemi dile getirmek istiyorum kimse şimdiye kadar herhangi bi bildirimde bulunmadı sanırım wifi bağlantısı yapmak için her defasında cihazi fişten cıkarıp tekrar çalıştırmak gerekiyor yoksa bağlantıyı görmüyor.

apoarik

0
Üye
7 Şub 2015
16
30
13

Yazılım Notları :

Not : Yazılım sadece Next Minix HD Tango modeline aittir, Next Minix HD Tango PLUS modeline YÜKLEMEYİNİZ.

Teşekkürler,
Yeni yazılımı yükledim ancak İnternet uygulamalarından GVOD ve GıP TV bölümleri içinde bulunan filimler açılmıyor Bilinmeyen hata veriyor. neden acaba

timur_26

0
Üye
15 Haz 2013
2
0
1
bu yazılımda tandberg desteği yokmu yükledim ama tandbergler açılmıyor.yada farklı bir işlem daha mı yapmak gerekiyor.Emu aktif ettim. cihaz minix hd tango

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
381
72
28
Sizin bu dediklerinizi yapıyozda aşada linkde verdiniz gibi ama 29/03/2016 da bitti diyor hotbirddeki +18 ler dahil hiç bir yeri açmıyor yani

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Freeshare ücretsiz server demek uydu alıcınızdan freeshare'ı açın wifi aygıtı ile internete bağlanıp Türksat'taki malum yayınları izleyebilirsiniz.

http://www.next.web.tr/showthread.php/4492-Next-Minix-HD-Tango-EMU-ve-FreeShare-Aktif-Etme.html

Tandberg eklenmemiş ama kanallar freeshare ile açılıyor.

Sevgili F12 Cihazlarımızda bulunan bazı özellikler birbirine karışıyor sanırım.

FRESHARE : Cihazlarda bulunan cccam ile açılan cihaza gömülü süreli süresiz yazılımdır.(cihaz serverida deriz internete bagımlıdır şifreli yayınların yasal veya illegal kart bilgilerini eşleştirir bize sunar)
FREE SHARE: Günlük /uzun süreli ücretsiz/ücretli bizim yüklediğimiz cccam newcamd gshare homshare vb yazılım ücretsiz serverda deriz internete bagımlıdır şifreli yayınların yasal veya illegal kart bilgilerini eşleştirir bize sunar)

--------------
Emu : günlük-haftalık aylık gibi farklı şifrelerin seca viacces nağra cw dcw tandberg powerfu gibi keylerin cihaz belleğine uzman (mühendis ) modunda yazılım olarak yüklenmesidir. (güncelleme için internete ihtiyaç duyar) internet olmadan şifreli kanalı açar.

Softcam : Cihazda uygun klasör varsa farklı şifrelerin seca viacces nağra cw dcw tandberg powerfu gibi keyleri dosya olarak yükleriz (güncelleme için internete ihtiyaç duyar) internet olmadan şifreli kanalı açar.

--------------------------------------------

Freshare (iks) aktif etmek farklı konudur.

Emu aktif etmek farklıdır.

Cihazdan cihaza aktif etmek farklılık gösterir ilgili konuları okuyunuz.

Son düzenleme:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Arkadaşımız tandberg sistemi eklenmiş mi diye sormuştu eklenmediğini ama fs ile açıldığını yazdım çünkü benim kullanıldığım cihazda da tandberg olmadığı için fs ile bir iki gün önce açılıyordu onun için açılıyor yazmıştım şuan fs ile izlenemiyor v plug ile izleniyor yazım yanlışı yapmışım özür dilerim ustam sonradan arkadaşımız hotbird için bahsetmiş ama ben türksat'taki tandberg kanallarını sorduğu için yanıtladım ustam.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...