Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Tango 01.11.2016 Tarihli Yazılımı (V2.20)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abisi özre gerek yok(özür dilemek kişiyi yüceltir) bir anlık dalgınlık sonuçta ..bende burdaki konuları okuyup öğrendiklerimle 3 cihazımdan ve forumdan kazandıklarımla cevap veriyorum.

İyi paylaşımlar

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Karpon ustam benim ilk chazim next tango buna guzel bir yazilim istiyoruz tendberg key cözucü olsa seviniriz

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Walla git gide ümidimi neredeyse kesecem nextten 4 aydır desteklerine de mesaja tıyorum ama nafile tandberg eklemiyorlar sanki üvey evlat yahu bu cihaz... Bu cihaza bu şekilde davranılacağını bilsem gider machina alırdım ya da desteğe devam edecekleri cihaz alırdım hakikaten yoruldum şu tandbergi ekleyin diye...

Son kez rica ediyorum lütfen ekleyiniz şu şifreleme sistemini artık...

Arkadaşlar sorun istek önerilerinizi lütfen şu adrese yollayınız ayrıca...

NEXT DESTEK SERVİSİ

huso86

0
Üye
30 Eyl 2015
4
0
1
iptv bölumu sunucu baglanti hatasi veriyor
yeni yazilimdan sonra fabrika ayarlarinada döndüm denemedigim yontem kalmadi
GVOD-GIPTV-G,TV-G, My Tu-be-ve Online Güncelleme çalışmıyor....Sunucu Bağlantısı Başarısız uyarısı geliyor
lütfen yardim ustalar

the-rock

0
Üye
5 Şub 2015
102
29
28
iptv bölumu sunucu baglanti hatasi veriyor
yeni yazilimdan sonra fabrika ayarlarinada döndüm denemedigim yontem kalmadi
GVOD-GIPTV-G,TV-G, My Tu-be-ve Online Güncelleme çalışmıyor....Sunucu Bağlantısı Başarısız uyarısı geliyor
lütfen yardim ustalar

Ne yazık ki kardesim aynı sorunu hepimiz yaşamaktayız artık bi çözüm bulmalarını beklemekten sıkılıp cihazı degistirecem sonunda...

sisinasi

0
Üye
7 Mar 2015
11
0
1
Merhabalar, trtçocuk hd olmuş ancak tkgs esnek kullanımda kanallar güncel olmasına rağmen bu kanalı bulamadım. Manuel olarak frekans girerek kanal eklemek istediğimde de manuel aramanın olmadığını gördüm. Çözüm öneriniz var mı?

TAPLİN

0
Üye
16 Ocak 2012
4
0
1
Merhaba next tango ve tango+plus v2.20 çıkan son yazılım serverle bağlantı sorunu giderilmemiş cccam server sorunu var cccam serverlerde bağlı yazıyor ama hiç bişey açmıyor bağlantı problemi var düzeltseniz çok iyi olur

habib_723

0
Üye
23 Ara 2015
74
1
8
Allah aşkına Next yetkilileri buradaysa şu Next Tangoya bir el atsınlar.... Eğer uğraşmayacaklarsa Pack açıcı ve programını versinler başka yazılımcı arkadaşlardan ricada bulunalım.. Nedir bu çektiğimiz...

Aas

0
Üye
25 Eyl 2016
217
21
18
Manisa
Vallaha doğru el atsınlar öksüz evlatmıyız kardeşim yetikli arkadaşlar sesimizi duyun artık

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

Sevgili kardeşim FREE-SERVER ve YAZILIM istekleri durumlarının forumumuzla bir alakası bulunmamaktadır.! Bu konudaki şikayetlerinizi LÜTFEN Next firmasına iletiniz.! Buraya yazdıklarınız sadece burada kalmaktadır yazık günah boşuna zaman kaybetmeyin...
(Bu sitede sadece BAĞIMSIZ olarak eldeki imkanlar ölçüsünde sadece teknik bilgi paylaşımı yapılmaktadır.!)

Telefon: (0216) 592 98 00

Son düzenleme:

sisinasi

0
Üye
7 Mar 2015
11
0
1
Cihazın yeni yazılımı çıkmış...Aynı tarihte hem 2.32 hemde 2.33 sürümü var... Aynı tarih olmasa 2.33 tercih edicem ancak aynı tarihde yayınlanınca kafa karıştırıyor...Bu yazılımların farkı nedir bilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...