Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

vPlug Server Programı Kullanımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
1.vPlug Server programını >>>BURADAN<<< indirip zipten çıkarın. Not :Antivirüs programınız kapalı olsun programın çalışmasına izin verimiyor.

2.Zipten çıkardığınız programın içindeki ''Softcam.key''dosyasına Tandberg keylerinizi girin.

mEYX3R.jpg

3.Tandberg kanalları çözmek için vModules klasörüne "Tandberg.mdl" dosyası bulunması gerekir.

VEqQMZ.jpg

4.Vplug_server.exe programını çalıştırın kurulum gerektirmez vPlug Server Options tıklayın.

mEYXqY.jpg

5.Açılan pencerede "CCCam Server active" kısmını tik yapıp aktif yapın "CCCam Server IP" buraya vplug çalıştırılan pc nizin ip adresini girin "CCcam Server Port" burası olduğu gibi kalabilir yada değiştirebilirsiniz save deyip kapatın.Bilgisayarınızın ıp adresini öğrenmek için Komut yöneticisi (cmd)açıp "ipconfig" kodunu yapıştırın IPv4 address yazan kısım Ip adresinizdir.

aXOng2.jpg

6.Edit CARD(s) tıklayın ardından açılan pencereleri resimlerde gösterildiği gibi doldurun.

2jXOp0.jpg

NkvLmP.jpg

Mkn17Q.jpg

Kart CAID: 1010
ProviderID (ler): 000000
Save deyip kaydet tıklayın.

E3aOa8.jpg

7.Daha sonra Edit User(s)den Add User'e tıklayıp isim verin alt kısımdaki Pass bölümüne şifrenizi yazın Save deyip kaydedin.

qEoyqd.png

8.Vediginiz isimleri uydu alıcınızın cccam bölümüne girin örnek :cccam satırımız şöyle oldu 192.168.1.??? 12000 User1 şifre User 2 cihazınızın cccam bölümüne giriyoruz.

7A0Bl5.jpg

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Arkadaşlar yukarıda vermiş olduğum programda Türksat {42.0ºE} Fox networks group tandberg keyleri ekli cccam adresi oluşturup bilgisayarınıza bağlantı yaparak izleyebilirsiniz yayınları izlemek için bilgisayarınızdaki program açık olmalı bilgisayar kapalı olursa yayınlar izlenmez.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
Kahveyi hakettin f12 ☕️ çok güzel anlatım olmuş
cepten yazdım kahve çıkmamış onun yerine çay olsun :cay::cay:

Son düzenleme:

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
pc bağlanıyor ama açmıyor keyler çalışmıyor sanırım.senin açtığın sofcam dosyasını atarmısın lütfen

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
her yolu denedim 7 kanaldan hiç birini açamadım

hepsi açılıyor sorun yok modül oluşturmanızada gerek yok var zaten içinde sadece user pass oluşturun bağlantı sağlarsanız cihazla tamamdır biraz önce denedim açık key falan girmenize gerekte yok mevcut zaten

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Arkadaşlar windows 10 da rahatca kurdum ve gayet güzel çalıştı, ancak ben daha çok linux kullandığım için ubuntuda denemek istedim Wine yüklüydü(windows dosyalarının linuxta çalıştırmak için) direk çalıştırıp ayarları yaptım ve ordada çalıştığını görmek keyfimi katladı, yani linuxsu hiç kapatmasam zoruma gitmez, windowsu açınca sanki elim kolum baglanmış gibi oluyorum... Çok ama çok teşekkürler.
Birde merak ettiğim şey şu diyelim ki astra 4.9 Türkçe kanalları pavur wu yazılımı olmayan next minix mavide izleyebilirmiyim.izleyebilirssem key dosyası ve ayarlarda nasıl bir düzenleme yapmalıyım saygılar

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Abim bu programla izlersin siz program sayesinde pc de cccam server oluşturup cihazda bu servera ait kanalları ve bilgileri cccam olarak alıp seyrediyorsunuz bir nevi sanal kart kart bilgilerinizde (serverdaki keylerde ister public olmuş tandberg ister bis ister nağra ister cw vb )

(Linux kullanıyorum diyorsunuz programlama bilginiz var ise bu konuda oscam konusunu araştırın yabancı forumlarda vplug+oscam+otomatik key güncellemede varda yabancı dil ve alt yapı bilgisi olmayınca olmuyor.)

Son düzenleme:

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Abim bu programla izlersin siz program sayesinde pc de cccam server oluşturup cihazda bu servera ait kanalları ve bilgileri cccam olarak alıp seyrediyorsunuz bir nevi sanal kart kart bilgilerinizde (serverdaki keylerde ister public olmuş tandberg ister bis ister nağra ister cw vb )

(Linux kullanıyorum diyorsunuz programlama bilginiz var ise bu konuda oscam konusunu araştırın yabancı forumlarda vplug+oscam+otomatik key güncellemede varda yabancı dil ve alt yapı bilgisi olmayınca olmuyor.)
Hocam keşke çok daha önce tanışsaymışım linuxla, ancak biz çok geç başladık, Windows kullanmaktansa linux kullanmak bana hep daha rahat ve güvenli geliyor, yıllarca bir key sitesine girdikten sonra windowsa format atmak zorunda kaldığımız günleri düşününce yıllarımızı boşa harcamışız gibi geldi. Kendim çalıp kendim oynuyorum diyelim kullanıcılık düzeyi bayağı aşagılarda anlayacagın. saygılar.

uzuni

0
Üye
30 Eyl 2016
79
0
6
f12 arkadaş doğru söylüyor ben 2 saat uğraştım olmadı meğer sorun modemdeymiş resetledim açtı

erdal52

0
Üye
15 Eyl 2013
87
57
18
peki bilgisayar ile uydu alıcısını nasıl bağlıyorsunuz hdmı kablo olurmu mesela? yoksa onun özel kablosumu var cihazım nekt machina 3 d çift tüner

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
peki bilgisayar ile uydu alıcısını nasıl bağlıyorsunuz hdmı kablo olurmu mesela? yoksa onun özel kablosumu var cihazım nekt machina 3 d çift tüner
Her iki cihazında aynı ağa kablolu yada wifi ile farketmez bağlı olması yeter. Başka bir bağ kurman Gereksiz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...