Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next minix cx hd ye Constant cw key nasıl girilir

29 Tem 2015
148
4
18
arkadaşlar Constant cw key i nasıl elle girilir bu kanalların Da Vinci ve Fightbox HD yeni keyi
Frekans:11800 V 17500 var da nasıl girecem

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
indirdim hangi keyi elimdeki keyle değiştirecem burda biss var powervu var irdeto tandberg var hangisini değiştirecem

Olağan keyi cihazına yükle. Sonra DCW bölümüne geldiğinde Da vinci ismini görürsün. Sadece key değiştirerek kanalları izleyeceksin.Kuamdandan el ile eklediğinde kanal ismi yazılmadığı için keyler doğru olsa da izlenemiyor. O yüzden Karbon ustanın yönlendirdiği sayfadan olan key dosyasını yükleyin. Keyler değiştikçe ilgili bölüme kumanda ile gelip, elle sadece keyleri değiştirerek izlemeye devam edebilirsiniz.

29 Tem 2015
148
4
18
Olağan keyi cihazına yükle. Sonra DCW bölümüne geldiğinde Da vinci ismini görürsün. Sadece key değiştirerek kanalları izleyeceksin.Kuamdandan el ile eklediğinde kanal ismi yazılmadığı için keyler doğru olsa da izlenemiyor. O yüzden Karbon ustanın yönlendirdiği sayfadan olan key dosyasını yükleyin. Keyler değiştikçe ilgili bölüme kumanda ile gelip, elle sadece keyleri değiştirerek izlemeye devam edebilirsiniz.

yükledim ama emu bölümünde dcw diye bölüm yok karbon ustanın dosyasının linki varsa atarmısınız

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
yükledim ama emu bölümünde dcw diye bölüm yok karbon ustanın dosyasının linki varsa atarmısınız

BURADAN cihazınızın adını seçip sofcam.key'i indiriyorsunuz. CX modeli için key dosyasını indirim ama Da vinci keylerini göremedim.Bu cihazı kullanmadığım için detaylı bir bilgiye sahip değilim. Karbon usta mesajımızı görüp detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

29 Tem 2015
148
4
18
BURADAN cihazınızın adını seçip sofcam.key'i indiriyorsunuz. CX modeli için key dosyasını indirim ama Da vinci keylerini göremedim.Bu cihazı kullanmadığım için detaylı bir bilgiye sahip değilim. Karbon usta mesajımızı görüp detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

sanırım benim cihazda dcw key desteği yok yinede emeğiniziçin teşekkürler

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Cihaza belirtilen adresten key dosyasını atın key bölümlerinin fotoğrafını çekip buraya ekleyin zaten bahsettiğiniz kanallar günlük key değiştiriyor.

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Cihaza belirtilen adresten key dosyasını atın key bölümlerinin fotoğrafını çekip buraya ekleyin zaten bahsettiğiniz kanallar günlük key değiştiriyor.

Hocam sofcam.key de dcw yok. Key dosyasını kontrol ettim. Sorun da orada zaten dosya atmanın bi mantığı yok içinde key yok? Sorunumuz o cihazda dcw bölümü yok zannımca.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Hocam sofcam.key de dcw yok. Key dosyasını kontrol ettim. Sorun da orada zaten dosya atmanın bi mantığı yok içinde key yok? Sorunumuz o cihazda dcw bölümü yok zannımca.

O zaman doğrudur dosyayı incelemedim tandberg olmasına karşın olmaması gerçekten ilginç

escobar

0
Üye
10 Şub 2015
235
7
18
kocaeli
mesala bende amigo var buşekilde girdim açıldı biss bolümüne....örnek: 00 1234567812345678 / 01 1234567812345678

zubizeretta

0
Üye
22 Ara 2015
46
0
6
kardeş hangi amigo var sende sarımı ? ve hangi biss e giriyorsun onları kırmızı biss emi yoksa biss2 sarıyamı