Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Starbox Premium HD 07.11.2016 Tarihli Yazılımı (V6.10.06)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Starbox Premium HD 07.11.2016 Tarihli Yazılımı (V6.10.06)

Yazılım Notları :

- Tanderg düzeltildi.
- Ses sorunu düzeltildi.

Ekli dosyalar

• Starbox_PremiumHD_V6.10.06_07112016.zip
    3.4 MB · Görüntüleme: 101

jackalten19

0
Üye
21 Kas 2016
1
0
1
selam bende bu cihazdan var .ben emu şifresini bilmiyorum .şifreyi nasıl bulabilirim yardımcı olun lütfen ??

enisyalcin

0
Üye
18 Nis 2017
8
0
1
Hocam Starbox Premium İsimli Ürünü Yeni Satın aldım. Sizce Bu Güncellemeleri yapmam iyi olurmu ?

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Hocam Starbox Premium İsimli Ürünü Yeni Satın aldım. Sizce Bu Güncellemeleri yapmam iyi olurmu ?

Tabiki de faydası var sorunlar düzeltiliyor ve yeni özellikler eklenebiliyor kanal listenizi ayarlarınızı yapmadan önce son yazılımı atın fabrika ayarlarına alın cihazınız hayırlı olsun.

enisyalcin

0
Üye
18 Nis 2017
8
0
1
Starbox Premium Hd Uydu alıcısı

Tabiki de faydası var sorunlar düzeltiliyor ve yeni özellikler eklenebiliyor kanal listenizi ayarlarınızı yapmadan önce son yazılımı atın fabrika ayarlarına alın cihazınız hayırlı olsun.

http :// i.hizliresim .com/9QADdk.jpg

Bir sorunum var. Tvye taktim uyduyu actim. Çalışıyor ancak uydu acikken tvyi aciyorum uyduyu görmüyor tv. Hdmi1'de takılı olmasina rağmen sorun yasıyorum. Uyduyu acikken tvden goruntu alirken kapatiyorum. Uyduyu tekrar actigimda calismiyor fisi cekip takmam gerekiyor

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
http :// i.hizliresim .com/9QADdk.jpg

Bir sorunum var. Tvye taktim uyduyu actim. Çalışıyor ancak uydu acikken tvyi aciyorum uyduyu görmüyor tv. Hdmi1'de takılı olmasina rağmen sorun yasıyorum. Uyduyu acikken tvden goruntu alirken kapatiyorum. Uyduyu tekrar actigimda calismiyor fisi cekip takmam gerekiyor

Son yazılımı yükleyip fabrika ayarlarına aldınız mı? uydu ve tv açıkken siyah ekranda mı kalıyor? açılışta biliyorsunuz tv ve uydu alıcısı açıksa tvnin kumandasından av tuşu ile hdmı 1 veya 2 hangisine bağlı ise seçilirse görüntü gelir resimde açık olarak gözüküyor uydu alıcısından bakın çözünürlük ayarında ne yazıyor 1080i 50hz olması gerekiyor diğer hd çıkışı da deneyin ve uyduyu kapatmayın sadece tv kapatıp açın aynı sorunu veriyor mu bakın.

enisyalcin

0
Üye
18 Nis 2017
8
0
1
Son yazılımı yükleyip fabrika ayarlarına aldınız mı? uydu ve tv açıkken siyah ekranda mı kalıyor? açılışta biliyorsunuz tv ve uydu alıcısı açıksa tvnin kumandasından av tuşu ile hdmı 1 veya 2 hangisine bağlı ise seçilirse görüntü gelir resimde açık olarak gözüküyor uydu alıcısından bakın çözünürlük ayarında ne yazıyor 1080i 50hz olması gerekiyor diğer hd çıkışı da deneyin ve uyduyu kapatmayın sadece tv kapatıp açın aynı sorunu veriyor mu bakın.

Daha güncelleme yapmadım
Hocam uydu açıkken deniyorum. Uydu açıkken tvyi açıyorum. Örnek veriyorum hdm1'de takılı uydu tvyi açıyorum televizyonda sinyal yok diyor hdm1 açik mavi ekranda kaliyor uyduyu görmüyor yani. Uydunun fişini çekip tekrar taktığımda uydu ekranı geliyor.

1080i 50hz seçenegi yok 1080i 30 hz var.
Sorunun videosu: https: //youtu .be/bIOSTnRTJLA

Son düzenleme:

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Daha güncelleme yapmadım
Hocam uydu açıkken deniyorum. Uydu açıkken tvyi açıyorum. Örnek veriyorum hdm1'de takılı uydu tvyi açıyorum televizyonda sinyal yok diyor hdm1 açik mavi ekranda kaliyor uyduyu görmüyor yani. Uydunun fişini çekip tekrar taktığımda uydu ekranı geliyor.

1080i 50hz seçenegi yok 1080i 30 hz var.
Sorunun videosu: https: //youtu .be/bIOSTnRTJLA

Son yazılımı yükleyip fabrika ayarlarına alın anten kablosunun uçlarına bakın kısa devre var mı? sorun devam ediyor mu bakın denemeniz gerekiyor eğer düzelmezse cihazda donanım arızası olabilir.

Son düzenleme:

enisyalcin

0
Üye
18 Nis 2017
8
0
1
Son yazılımı yükleyip fabrika ayarlarına alın anten kablosunun uçlarına bakın kısa devre var mı? sorun devam ediyor mu bakın denemeniz gerekiyor eğer düzelmezse cihazda donanım arızası olabilir.

Hocam Olmadı Ürünü Geri Teslim Ettim. http: //hepsiburada .com/neta-hd300-full-hd-mini-uydu-alici-pm-evnetahd300 uydu alıcısını almayı düşünüyorum başka öneriniz varmıdır sizce bu uydu ile aynı sorunu yaşarmıyım veyada önerebiliceğiniz bir uydu varmıdır

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Hocam Olmadı Ürünü Geri Teslim Ettim. http: //hepsiburada .com/neta-hd300-full-hd-mini-uydu-alici-pm-evnetahd300 uydu alıcısını almayı düşünüyorum başka öneriniz varmıdır sizce bu uydu ile aynı sorunu yaşarmıyım veyada önerebiliceğiniz bir uydu varmıdır

Acele edip hemen cihaz almayın araştırın kullanıcı yorumlarına bakın konuyla ilgili üstadlar yardımcı olacaklardır.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Hocam Sorunum Devam Etmekte Bu Uydu ile olan problemi çözemedim tv sıkıntı çıkartıyor.

Cihazı iade ettim demiştiniz yeniden aynı cihazı mı aldınız son yazılım yüklüyse televizyon markası vesteldi galiba Vestel tvde menü tuşu özellikler mavi ekran özelliği varsa kapalı yapın öyle deneyin eger olmazsa başka cihaz ve başka tvde aynı cihazı test edin.

Son düzenleme:

enisyalcin

0
Üye
18 Nis 2017
8
0
1
Cihazı iade ettim demiştiniz yeniden aynı cihazı mı aldınız son yazılım yüklüyse televizyon markası vesteldi galiba Vestel tvde menü tuşu özellikler mavi ekran özelliği varsa kapalı yapın öyle deneyin eger olmazsa başka cihaz ve başka tvde aynı cihazı test edin.

Mavi Ekran Kapalı Olmadı Hocam. Başka Tv'de Çalıştı. Vestel Müşteri Hizmetlerini Aradığımda Bakılması Gerekiyor Dendi Sorun %100 Tv'den

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Mavi Ekran Kapalı Olmadı Hocam. Başka Tv'de Çalıştı. Vestel Müşteri Hizmetlerini Aradığımda Bakılması Gerekiyor Dendi Sorun %100 Tv'den

Sevgili kardeşim size ÖZEL den yazmıştım TV nizin çözünürlük ayarı muhtemelen cihazla uyumlu olmuyordur.Uydu cihazının çözünürlük ayarını 1080P yada İ den 720P ye indirip deneyiniz.! Bu konuda bilahare yaşamış olduğum bir tecrübe vardı.!!!

enisyalcin

0
Üye
18 Nis 2017
8
0
1
Sevgili kardeşim size ÖZEL den yazmıştım TV nizin çözünürlük ayarı muhtemelen cihazla uyumlu olmuyordur.Uydu cihazının çözünürlük ayarını 1080P yada İ den 720P ye indirip deneyiniz.! Bu konuda bilahare yaşamış olduğum bir tecrübe vardı.!!!

Hocam denedim sizin söyledikleriniz mantikli gelmistk siparis ettim internetten ürünu cunku aldigim diger urun baska tvde calisti. Sizin dediginizi yaptim uyduyu 720p ye attim ama gene sonuc ayni gene ayni sorun ile karsilasiyorum . Yarin tv servisine sorucam artik başka öneriniz varsa deniyeyim

babeyn82

0
Üye
5 May 2017
1
0
1
Merhabalar, ben de bu uydu alıcısından yeni aldım. Kanal listesini düzenledikten bir iki gün sonra kendisi yeniden ilk liste haline dönüyor. sorun neden kaynaklanmaktadır yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca yazılım güncellemesi nasıl yapılıyor bu konu hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...