Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NextStar YE-18000 HD CX 08.11.2016 Tarhli Yazılımı

isayurga

0
Üye
29 Ara 2011
105
1
18
Eskiden Karbon kardeşim sorunlarımıza hemen çare bulurdu.18000 HD CX Free Share açılmıyor yardımcı olurmusunuz.

isayurga

0
Üye
29 Ara 2011
105
1
18
Karbon kardeşimden gereken ilgiyi bekliyoruz.Yeni yılda bizleri lütfen mahrum etmeyin.İyi seneler

irfan09

0
Üye
13 Mar 2016
310
53
28
Haydar ustam ellerine sağlık ne diyelim darısı 18000HDCX

--------------------

Yazikim olursa mu 3 destegi iyi olurrr

adnanbulkazli

0
Üye
13 Şub 2015
179
3
18
Bu modeller oldu bundan sonra artik yeni yazilim bu modellere gelmez ya boyle devam yada cope atip yeni modellerden alacagiz baska care yok galiba.yeni yazilim gelecek olsaydi simdiye gelirdi en son 2 yil once gelmis yazilim bu modellere destek kalkti destek devam etseydi simdiye coktan yeni yazilim gelirdi artik yeni yazilimi unutalim.

goldennage

0
Üye
10 Şub 2015
11
3
3
Bu dosya artık inmiyor bu dosyayı indirip receiveri güncellemem lazım lütfen yardımcı olurmusun

Paristanbul

0
Üye
18 Şub 2018
3
0
1
teşekkürler yeni yazılımı yükledim HDMİ kablo ile bağladığımda sinyal yok diyor scart scart kablo ile bağladığımda çalışıyor ama görüntü kalitesi hdmi kadar iyi değil, yeni yazılım ve hdmi kablo ile kullanan varmı. bendeki yazılımsal arızamı çünkü eski yazılımda bu sorun yoktu.

Selam. Yıllar sonra bir vesile ile yani yaxılım var mı diye merak edip bu yazılımı yükledim. Ali İhsan'ın belirttiği gibi HDMI'dan cihaz sinyali gelmedi! Cihazı kapat aç yaptım, cihaz üzerinde kanalları değiştirdiğimi görüyorum ama TV'ye görüntü gelmiyor; kanal değiştir, ses kapat derken görüntü nasılsa bir şekilde anca geliyor ve cihazı her açtığımda bu sıkıntı baş gösteriyor. Ayrıca Youtube, IPTV, Web Radio, Google Maps ve Hava Durumu gelmiş ama wi-fi bağlı dediği halde (çekim kuvveti ortalama % 70) IP TV'de ses var görüntü yok. Ve hepsinde bulunduğu konumdan geri çıkmak tam bir işkence, çok uzun takılıyor, belli ki makine kasıyor, yazılım donanımı yürütmede zorlanıyor. Görüntü gelmeme ya da aktarmada sorun yaşayan bir ikimiz olamayız herhalde? Bir çözüm bilen var mıdır?

Son düzenleme:

Paristanbul

0
Üye
18 Şub 2018
3
0
1
Aynen televizyonum Samsung. Son derece abes bir durum. Yazılımı güncelliyorsunuz ancak en çok bilinen TV modellerini desteklemeyecek, konunun olmazsa olmazı görüntü değil mi, görüntü olmadıktan sonra isterseniz özellikleri NASA hazırlasın ne anlamı var!

Peki ya Çözüm? Görüntü olan son bir önceki yazılıma geçmek lazım öyleyse. Admin/moderatörler ya da yardımcı olacak konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Son düzenleme: