Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NextStar YE-18000 HD CX EMU Aktif Etme Resimli Anlatım.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,443
113
Emu aktif etme ile ilgili çok soran çıktığı için resimli anlatım eklemek daha uygun olur diye düşünüyorum.

Menü - Sistem Ayarları - TV Sistemi bölümüne giriniz.​

attachment.php

TV Sistemi bölüne geldikten sonra bu bölümde başka herhangi bir işlem yapmadan kumandadan 4 kez 0(Sıfır) tuşlanır.

attachment.php

Bu işlemi yaptıktan sonra alt kısımda Düzenle yazısı görünür ve emu aktif olmuş olur,isterseniz kumandamızdan kırmızı tuş ile düzenle bölümüne girerek elle kéy girme işlemlerini de yapabilirsiniz.

attachment.php

Kolay gelsin.

mkaram

0
Üye
9 Ağu 2012
1
0
1
Ya ben de bu emu ayarlarını yapmaya calısıyorum fakat benım uydumda tv sıstemı bolumune gırınce emm alımı diye bir ifade çıkmıyor :s Bana yardımcı olur musunuz ??

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Cihazında emunu aç softcam keylerin güncel olsun anca bazı kanalları seyredersin emuyla açılan çok birşey yok çok kanal seyretmek için kart paylaşımı olmalı..

kartal1340

0
Üye
25 Kas 2012
2
0
1
SLM editör benim next 18500 hd nin tv sisteminde emm diye bir bölüm yok bunun olması için ne yapılabili
ayrıca tv sistemi açtıktan sonra 4 sıfır bastım olmadı bunu da belirteyim

Son düzenleme:

iberko

0
Üye
27 May 2013
9
0
1
Admin, son yazılımı uydudan guncelledim. Güzel olmuş eyvallah ama birkaç sorun var. Bitanesi su; küçük kumandanın SAT düğmesine basıyorsun ekrana görüntü ayarları çıkıyor ;(

saprofil

0
Üye
4 Ağu 2013
4
0
1
benim cihazımda tv sistemine girdiğimde bu menü görünmüyor.tv sistemi:pal ekran genişliği:auto video çıkışı:RGB RF sistem:;PAL-BG RF kanalı:38 EMM Güncelleme:Açık yazıyo.. yardım edin lütfen