Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Digitürk play İzleyemiyorum

kosukavak

0
Üye
20 Kas 2016
6
0
1
Merhaba arkadaşlar 2 yıldır izlediğim ve kullandığım digiturkplay uygulamasını artık izleyemiyorum güncellemeden sonra uygulamayı indirip açtığımda uygulamanın yeni sürümü uyarısı çıkıyor indirmek için google playe giriyorum cihazınız uyumsuz uyarısı alıyorum ne yapmalıyım 409 TL'ye digitürkplay üyeliği aldım fakat bu sorunla karşılaştım ne yapmalıyım lütfen bilgisi olan yardımcı olursa memnun olurum.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Muhtemelen güncellenen uygulamayı cihaz desteklemiyordur veya sürümde hata olabilir internetten bir önceki ya da kullandığınız sürüm numarasını biliyorsanız apk olarak indirip cihaza atıp deneyin.

kosukavak

0
Üye
20 Kas 2016
6
0
1
Arkadaşlar İlginize teşekkür ederim. Eski apk dosyasını internetten bulup cihaza kurmayı denicem fakat verdiği uyarıda uyglamanın yeni sürümü var yükleyin diyor google playe yönlendiriyor oradada cihazınız bu uygulamayı desteklemiyor diyor. Deneme yanılma birçok şey denicem çözebilirsem sizlerle paylaşırım.

kosukavak

0
Üye
20 Kas 2016
6
0
1
Arkadaşlar İlginize teşekkür ederim. Eski apk dosyasını internetten bulup cihaza kurmayı denicem fakat verdiği uyarıda uyglamanın yeni sürümü var yükleyin diyor google playe yönlendiriyor oradada cihazınız bu uygulamayı desteklemiyor diyor. Deneme yanılma birçok şey denicem çözebilirsem sizlerle paylaşırım.

Ewet arkadaşlar Next pandora Hd cihazlarda artık digiturkplay izleyemiyoruz digiturk destek vermiyormuş ayrıca android 4.0 olduğu içinde çalışmıyor olabilir.