Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Açılmayan Next 10000 UHD Android Hibrit 4K Cihazları Kurtarma İşlemi

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

Not : ilgili dokümanı görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleme programlarından birinin kurulu olması gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• NEXT_10000UHD_KURTARMA.zip
    302.2 KB · Görüntüleme: 274

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
AYNISINI YAPTIM NEXT EKRAN DURUYOR yazılımı zipli olarak flasa taktım hangi usb takmam lazım her port olurmu

--------------------

usb fat 32 diske en son yazılımı attım recovery tuşuna bastım guc kablo skup taktım next ekran gelişnce recovery elime çektim next android altta ekranda duruyor dediğiniz kurtarma ekranı gelmedi baska sorun olabilirmi flash veya baska sorun

Son düzenleme:

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next müşteri hizmetlerini arayıp destek isteyin arkadaşlar..

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
son yazılımı zipli mi usb kopyalacağız çıkartıpmı dosya adı aynı mı kalacak kurtarma flan değişecekmi

Oguzhan11

0
Üye
20 Kas 2016
37
0
6
şimdi baktım usb takınca ışık yankıyor usb fat32 formatlı nfs mi olacak yardım lütfen 2 gündür makine açılmıyor

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Not : ilgili dokümanı görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda pdf görüntüleme programlarından birinin kurulu olması gerekmektedir.
AYNISINI YAPTIM NEXT EKRAN DURUYOR yazılımı zipli olarak flasa taktım hangi usb takmam lazım her port olurmu
--------------------
usb fat 32 diske en son yazılımı attım recovery tuşuna bastım guc kablo skup taktım next ekran gelişnce recovery elime çektim next android altta ekranda duruyor dediğiniz kurtarma ekranı gelmedi baska sorun olabilirmi flash veya baska sorun
Bizim Arkadaslardan Birinde ayni surun var ve ne yapdiysa recoveri kismina giremiyor
bizim ulkede Next destek merkezi yok lutfan nasil bu sorunu coze bileriz birisi anlatsin
buda recoveri yapmak icin calismadan bir film
[video]http://s6.picofile.com/file/8282852334/Recovery_Probleme.mp4.html[/video]

karbon ustanin verdiyi pdf filindakilari aynen uyguladik ama yorum yok
Tesekular :eek:kok:

AIDIN20000

0
Üye
10 Ocak 2017
6
0
1
TABRIZ*IRAN
bizim ulkede Next destek merkezi yok lutfan nasil bu sorunu coze bileriz birisi anlatsin

:tr:
TEŞEKKÜRLAR

Son düzenleme: