Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Plus 24.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
sezgin 2 arkadaşım yine bizim sarı amigodan önce power vu ve tandberg plusa geldi kıskanıyoruz ama oya bi size bi bize olmalıydı:welcoming::pofff:

starkman

0
Üye
23 May 2015
89
5
8
Sari amigoda genede vplug programiyla fox grubu izlenebiliyordu ama eski yazilima dönmek gerekiyor o zaman da powervudan vazgecmek gerekiyordu plusta ise ayni programla kanallar açilmiyordu malesef

Hukuhcu

0
Üye
16 Eki 2016
11
7
3
Arkadaşlar tandberg şifreleme sistemi uyduyu güncelleme yaptıktan sonra internette bağlı olmadan cihaz şifreli kanaları seyredebilirmiyim

lorenzoturk

0
Üye
13 Haz 2016
17
0
1
selamlar daha yeniyim tandberg nedir ben bu yazılım yükledim ama sanki ayarlar değişki ip tv bölümü çalışmıyor

komando38

0
Üye
8 May 2016
92
33
18
Kayseri
Tandrberg tamam ama powerwu şifreli oldu son key dosyası ile güncelledim

--------------------

Kanal üzerinde bekleyince sorun halloldu

caki68

0
Üye
26 Ağu 2016
2
0
1
Arkadaşlar ben yeni yazılımı yükledikten sonra iptv bölümünde
Kanallar kayboldu.Sadece Xtream bölümünden izleyebiliyorum
Sizdede ayni mi yoksa sorun sadece bendemi?

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
güncellemeyi yükleyince ücretli cccam ve iptv silinirmi

Kullanıcı bilgileriniz silinmiyor zannımca. Kanal listesi vs. silinmiyor yani. Yine de elinizde serverinizin bilgilerinin olmuş olması gerekiyor. Yazılımı yükledikten sonra Fabrika ayarına döndürmek en mantıklısı. Doğal olarak tüm kişisel bilgileriniz silinmiş olacak.

--------------------

Arkadaşlar ben yeni yazılımı yükledikten sonra iptv bölümünde
Kanallar kayboldu.Sadece Xtream bölümünden izleyebiliyorum
Sizdede ayni mi yoksa sorun sadece bendemi?

IPTV'den kastınız nedir? Kişisel IPTV'niz mi, işlemci firmasının sunduğu IPTV mi yoksa Next'in kendi sunduğu IPTV mi? Cihazda onlarca IPTV bölümü var hocam hangisinden bahsediyorsunuz?

Son düzenleme:

neroxxxx

0
Üye
5 Tem 2016
56
0
6
sorunlu herhalde ip tv bölümü 2400 kanal alırken 1200 e düştü bu sorunu yaşayan varmı

tomyblack

0
Özel Üye
12 Ağu 2016
808
1,731
93
France
Emegi gecenlere cok tesekkur ederiz. Yazilimi az once gordum ve hemen islemi yaptim. (Islem oncesi kanal yedeginizi almayi unutmayiniz).
Cihazi aldigimda bazi ozellikleri ile memnun kalmis ama bir kac ozellik vardi ki kabul edimedigim ve beni rahatsiz eden iste o eksi yonleri bu yazilim ile giderilmis ( kucuk bir detay Teletext dugmesi eskiden kirmiziydi simdi yesil, yani alt yazi dugmesiyle yer degistirmis gorunuyor)
1-MKV formatindaki videolari artik aciyor
2-Kanal siralama esnasinda ekranin sag kismindaki video ve ses donmasi giderilmis
3-Kilit ayari yapilmis
simdilik gorduklerim bunlar. Cok fazla TV izlemedigim icin benim icin yeterli, Simdi gonul rahatligiyla satin almak isteyenlere onerebilirim. Tekrar tesekkurler. Darisi diger cihazlarda magdur olan arkadaslara diyelim.

Son düzenleme:

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
sezgin 2 Sayın hocam amigo pulsta 15 adet uydu taratıyorum sat tuşuna basınca 9 adet uydu listesi gözüküyor 6 adet uydu liste de yok bu konuda ne önerirsiniz sezgin HOCAM...

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
sezgin 2 Sayın hocam amigo pulsta 15 adet uydu taratıyorum sat tuşuna basınca 9 adet uydu listesi gözüküyor 6 adet uydu liste de yok bu konuda ne önerirsiniz sezgin HOCAM...

Bu konuda bir bilgim yok hocam. Ben de sizin gibi sade bir kullanıcıyım, 3 tane uydu kullanıyorum. Karbon usta konuyu görünce müdehale edecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...