Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Microsoft Office Programları İndir 2016 Word Excel PowerPoint Son Sürüm Türkçe

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
microsoft-office-programlari-indir.png

Dünyanın en ünlü ofis yazılımları paketi olan MS Office’in deneme sürümünü buraya tıklayarak indirebilir ve 30 gün deneyebilirsiniz. Deneme sürümünü kullanmak için gereken lisans kodunu hemen aşağıda paylaşıyorum.

Not: Program lisans kodunu istediğinde girmeniz gereken kod NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG

Microsoft Office programları paketi 2016 indirmek için tıklayınız. (3.8 MB ve 32-Bit versiyonu)

Microsoft Office programları paketi 2016 indirmek için tıklayınız. (4.28 MB ve 64-Bit versiyonu)

Alternatif indirme linki (üstteki linkler çalışmazsa buradan indirin)

Uyumlu İşletim Sistemi: Windows Xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Microsoft Office paketinin tamamını birden indirip yüklemek biraz uzun sürebilir. Eğer işiniz bu paket içerisindeki tek bir program ile ilgiliyse o zaman aşağıdaki linklerden ayrı ayrı deneme sürümlerini indirebilirsiniz.
Microsoft Word: Kelime işlemci (bilgisayarda yazı yazma ve biçilmendirme için) programı

Microsoft Word 2016 indirmek için tıklayınız.

Alternatif indirme linki

Microsoft Excel: Hesap tablosu programı, verileri tablolar ve listeler halinde kaydetme programı.

Microsoft Excel 2016 indirmek için tıklayınız.

Alternatif indirme linki

Microsoft PowerPoint: Sunu hazırlama ve düzenleme programı (slayt şov sunumlar yapmak için)

Microsoft PowerPoint 2016 indirmek için tıklayınız.

Alternatif indirme linki

Microsoft Office içindeki programların dosya uzantıları:

• Microsoft Office Word: .doc, docx
  • Microsoft Office Excel: .xls, xlsx
  • Microsoft Office PowerPoint: .ppt, pptx
  • Microsoft Office Access: .mdb, mdbx

Microsoft Office paketi içindeki programların listesi (isimleri-adları)

• Microsoft Access
  • Microsoft Office Accounting
  • Microsoft Lync
  • Microsoft Excel
  • Microsoft Office Forms Server
  • Microsoft FrontPage
  • Microsoft InfoPath
  • Microsoft InterConnect
  • Microsoft Office Live Meeting
  • Microsoft MapPoint
  • Microsoft OneNote
  • Microsoft Outlook
  • Microsoft PhotoDraw
  • Microsoft PowerPoint
  • Microsoft Project
  • Microsoft Project Server
  • Microsoft Publisher
  • Microsoft Schedule Plus
  • Microsoft SharePoint Workspace
  • Microsoft SharePoint Designer
  • Microsoft SharePoint Server
  • Microsoft Visio
  • Microsoft Word

Fakat ücretli ve gerçekten çok pahalı bir programın deneme sürümünü kullanmak yerine, normal kullanıcılar için MS Office programlarıyla hemen hemen aynı işleri gören ama ücretsiz ve Türkçe olan alternatif ofis paketlerini tercih edebilirsiniz. Şahsen ben kendi bilgisayarımda LibreOffice programını kullanıyorum ve Microsoft’un Word, Excel yada Powerpoint gibi programlarınının bire bir karşılığı LibreOffice içerisinde de var ve her türlü işimi kolayca görüyor.

LibreOffice programını Türkçe full sürüm ve ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız. (211 MB)