Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

YENİ Seri NextStar 18000 HD PLUS 19.11.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
NEXTSTAR YE-18000 HD PLUS 19.11.2016 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
- Fabrika çıkış yazılımıdır.

Not: Sadece YENİ model olan NextStar 18000 HD PLUS seriye yüklenmelidir, diğer 18000 serilerine YÜKLEMEYİNİZ.!

Ekli dosyalar

• NextStar YE-18000 HD Plus V6.10.06 YAZILIMI.zip
    3.6 MB · Görüntüleme: 156

baltazar78

0
Üye
10 Ocak 2013
1
0
1
selam cihaza son yazılımı yükledim ama hdmı çıkışını tanımadı kaçgündür uğraşıyorum sinyal yok diyor

--------------------

cihazım 18500 hd plus

Ulukan

0
Üye
18 Ocak 2017
1
0
1
Bu cihazı vatanbilgisayardan aldım.

Malesef bir sorunla karşılaştım bunu burdan ilgili birime bildirmek için kayıt oldum.
(USB takılı iken cihaz loading de kalıyor açılmıyor malesef,çıkarınca belli bir süre bekletip açılıyor.)
Timeshift için cihazı açıp usb yi takıp öyle kullanmam gerekiyor.

Almayı düşünenlere bir kaç bilgi vereyim.

En önemli gördüğüm eksikliği kumandası,malesef cihazla göz göze olmayınca işlememekte ve kumanda tuşları çok vasat bazen 3-4 peşpeşe basıyor.
Alternatif bir kumanda çıkarmaları lazım.

Açılırken ve kapanırken 20-30 Sn bekletmekte.
Kanal geçişleri gayet iyi.
HD ve SD görüntü kalitesi gayet iyi.
Timeshift kayıt performansı çok güzel.
Denediğim diğer özellikleride tatmin ediyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Bu cihazı vatanbilgisayardan aldım.

Malesef bir sorunla karşılaştım bunu burdan ilgili birime bildirmek için kayıt oldum.
(USB takılı iken cihaz loading de kalıyor açılmıyor malesef,çıkarınca belli bir süre bekletip açılıyor.)
Timeshift için cihazı açıp usb yi takıp öyle kullanmam gerekiyor.

Almayı düşünenlere bir kaç bilgi vereyim.

En önemli gördüğüm eksikliği kumandası,malesef cihazla göz göze olmayınca işlememekte ve kumanda tuşları çok vasat bazen 3-4 peşpeşe basıyor.
Alternatif bir kumanda çıkarmaları lazım.

Açılırken ve kapanırken 20-30 Sn bekletmekte.
Kanal geçişleri gayet iyi.
HD ve SD görüntü kalitesi gayet iyi.
Timeshift kayıt performansı çok güzel.
Denediğim diğer özellikleride tatmin ediyor.

Sevgili kardeşim size nacizane tavsiyem NEXT merkeze bu tür sorunları bildirmeniz,burada sadece bilgi paylaşımı yapıldığı için ne yazikki bu tür yazılımsal sıkıntılar buraya yazmakla burada kalmaktadır.!

prensipci

0
Üye
15 Eyl 2013
9
0
1
en son yazılımı yükledim ama IP tvde sorun yaşayan birtek benmiyim ???
liste üklüyorum ama sadece dönen bekleme işareti... ardındsn siyah ekramda öylece bekliyor... (hazır liste de de farksız...)

zgrel

0
Üye
13 Şub 2017
1
0
1
arkadaşlar bu ürünü yeni aldım USB takıp video oynatmada avi uzantılı videoda sıkıntısız oynatıyor ama mp4 dosyasında video oynatmasına rahmen hiç bir ses yok bu sorun neden kaynaklanır sizce. Birde MKV dosyasınıda oynatıyor demesine rahmen oynatmadı.

erdal16

0
Üye
14 Eki 2015
4
0
1
aynen cihaz gec açılıp gec kapanıyor.birde kumandası çok vasat .ıkı usb girişi var ..biri wifi birisi harddisk için.harddiskteki klp ve videoların sesleri bir turlu çıkmıyor.sanırım ac3 ses çıkışı yok

--------------------

aynen bır an önce yeni yazılım çıkartırlarsa çok iyi olacak

hndsomeee

0
Üye
23 Tem 2013
19
0
1
arkdaşlar nekst almayın benden size tavsiyem bir anda çöp oluyur yazılım konusunda bir sonraki cihazı veriyorlar elinizdeki patlıyor sorekli para verin başka üst cihaz alın diye heleki benim bir cihaza nekst 18500 hd + plusa poverpu çok gören firmayı şiddetle nefretle kınıyorum kesinlikle böle bir yazılım vermiyeceğiz sürekli enayi gibi üst model alacaksınız faşit anlayışı dur diyorum

erdem37

0
Üye
3 May 2017
1
0
1
Bu cihazı aldım ...evet yeni ve fiyatıda gayet uygun bir cihaz cihazda her şey oldukça iyi görüntü kalitesi özellikleri vs...ama wifi için next wifi adaptörünü almamız gerekli kablosuz bağlantı ama...bunuda alıcaz artık her neysede...bu cihazda cccam çalışıyor evet ıpe tv girişi varmı bilmiyorum..ben bu orj yazılımda bulamadım....ve tabiki yeni bir cihaz ve yeni bir cihaza destek gereklidir...lütfen destek yeni ve geliştirme bir yazılım verilmelidir... tşk ederim

Next ye 18000 HD Plus + pwr

waylee

0
Üye
17 Haz 2017
1
0
1
merhaba arkadaşlar

ye 18000 hd pls

yardım edebilirseniz benim sorunum usb den film seyrederken ses çıkmaması

mp4 formatlı film ler bunlar

pc de çevirebileceğim uyumlu bir program biliyormusunuz
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...