Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

EPG Sorunu Cool minix

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
selamlar değerli forumdaslar

Cool cihazımda özellikle atv grubu kanallarının epg'leri gün ortasında (bugünkü) epg bilgileri ekrandan gidiyor ; detaya girdiğimde ertesi günkü bilgi var ama bugün kü bilgi yok :ambivalence: nadirende bi bakmışın geliyor ama genellikle tekrarlıyor bu durumu ; diğer kanal d , ntv vb de bu skıntı yok. bilgisi olan var ı acaba?

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Bu sorun yaz saati uygulamasından kaynaklanıyor saat bir saat geri gösterdiği için epgden tam bilgi alınamıyor yazılım ile düzeltilmesi gerekiyor gerekli yerlere bildirelim.

elcondor

0
Üye
22 Eki 2015
48
0
6
ISTANBUL
hazır minix cool konusu açılmışken araya bir soru sıkıştırsam ayıp olmaz sanırım, şimdi basit bir soru için yeni konu açmayım..

Minix HD Cool cihazında TKGS açma / kapatma ile alakalı bir bölüm varmıydı hatırlayamadım şimdi, kısaca yazarsanız memnun olurum. Kullanma kılavuzunda göremedim, cihaz tvye bağlı değil o yüzden inceleme fırsatım da yok.

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
hazır minix cool konusu açılmışken araya bir soru sıkıştırsam ayıp olmaz sanırım, şimdi basit bir soru için yeni konu açmayım..

Minix HD Cool cihazında TKGS açma / kapatma ile alakalı bir bölüm varmıydı hatırlayamadım şimdi, kısaca yazarsanız memnun olurum. Kullanma kılavuzunda göremedim, cihaz tvye bağlı değil o yüzden inceleme fırsatım da yok.

Cool serisinde tkgs özelliği mevcut değil