Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD Android Hibrit 4K İstek ve Öneriler.

balnak

0
Üye
2 Kas 2016
5
0
1
Merhaba. Bu cihaza da PowerVu şifreleme sisteminin eklenmesini istiyorum. Ayrıca ConstantCw(Fightbox,Da vinci) ile açılan kanallar benim cihazımda açılmıyor. Bu konuda da yardımcı olabilir misiniz?

mates34

0
Üye
26 Kas 2016
2
0
1
next iptv izlerken bilgi barı yok eklenebilirmi epg menusu kücük yazılar ufak uydu bilgi barı iyi degil daha geliştirilmeli

--------------------

iptv izlerken ekrana bilgi barı cıksın yayın hd mi sd mi yazsın

police1206

0
Üye
10 Kas 2012
30
0
6
Kanal geçişleri gerçekten çok yavaş, üstelik kanal değiştirdiğim zaman değişik kanal isimleri çıkıyor birden sonra kendine geliyor, bi ara bocalıyor makine. Tuner çekim gücü arttırılmalı Astra uydusunu SİVAS tan alıyorum, sınırda kalan frekanslar Machina 3D ile alırken bu cihazda günün belirli saatlerinde alabiliyorum.
1-Tuner çekim gücü arttırılmalı
2-Kanal geçişlerinde 2-3 saniye bekliyorum
3-Power VU eklenmeli
4-IPTV kanal listesi biraz daha arttırılmalı, yedek kanallar yerine özellikle Almanca yayın yapan kanallar eklenebilir
TEŞEKKÜRLER

Hafiz0345

0
Üye
1 Ara 2016
4
0
1
Sa arkadaslar bu cihaza samsung 850evo SSD taktım görmedi normal hdd mi takmam lazım görmesi için ne gerekiyor

kınık

0
Üye
26 Şub 2013
3
0
1
Daha once ethernet ten kablolu internetten bağlanıyor du kalosuza cevirdim simdi baglanmiyor
kablolu interneti cihazdan wifi olarak paylasim yapabilirmiyiz

Ekrem06

0
Üye
15 Ara 2016
1
0
1
Merhaba arkadaşlar.!
NETFLIX için farklı bir imkan var mı? Yani şu an sadece telefondaki version kullanılıyor. Bunun kullanımı pek iyi değil. Sürekli mouse u kullanmam gerekiyor. Ve, bu daha önemli, mevcut olan version ile netflix FullHD göstermiyor

ramazan5454

0
Üye
12 Şub 2012
3
0
1
Merhaba arkadaşlar.!
NETFLIX için farklı bir imkan var mı? Yani şu an sadece telefondaki version kullanılıyor. Bunun kullanımı pek iyi değil. Sürekli mouse u kullanmam gerekiyor. Ve, bu daha önemli, mevcut olan version ile netflix FullHD göstermiyor

ben maussuz kullanıyorum sıkıntı yok

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
SD kanallarinin goruntusu biraz pis gibi geliyor bana bu sorunu olan baskasi varmi ?
Ama HD ve UHD kanallarinda bu sorun yok
Ajaba gelejek yazilimlarda bu sorun cozulebilirmi ?

USB HDD ve FlashDrive lara Hizli ulasim tusu kumandanin uzerinde yok ama DTV ve android kisminda bile bir yol koyulmamis android kisminda USB takildigi zaman bir USB sekili artiriliyor ama hic bir ise yaramiyor

AIDIN20000

0
Üye
10 Ocak 2017
6
0
1
TABRIZ*IRAN
Ben Katiliyorum Kesinlikle Dogru...Tesekkur:sigara3:

--------------------

SD kanallarinin goruntusu biraz pis gibi geliyor bana bu sorunu olan baskasi varmi ?

USB HDD ve FlashDrive lara Hizli ulasim tusu kumandanin uzerinde yok ama DTV ve android kisminda bile bir yol koyulmamis android kisminda USB takildigi zaman bir USB sekili artiriliyor ama hic bir ise yaramiyor

Ben Katiliyorum Kesinlikle Dogru...Tesekkur:sigara3:

farshidkh

0
Üye
13 Ocak 2017
9
0
1

Evet bendede bu sorun var birde auto switch acik oldugu zaman hd yayinlarin goruntusu arada hizli bir sekilde atiyor yani titriyor

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Ajaba next 10000de sonraki yazilimlarda biraz farkli bir kanal tarama ve infobar eklene bilirmi ?
Istar s10 v2 ya gelen yeni yazilim gibi bir sey

uoiq_infobar.jpg

big1_kanal_editor.jpg

Malesef Nextin Bu iki bolumu cok kotu

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Lutfen Bu Imkanlarida Next 10000 programina Artirin
1.Kanallarin Goruntusunu Kanal Uzerinde Ayarlama Imkani
2.Kanalari ve Uydulari ve Frekanslari Silme Uyarmasi
3.Kanallari Sadece HD ya SD yada Bedava olmak Uzerinden Arama Imkani
4.uydularin listini asagi yukari aparma ve duzenlemek imkani
5.kanal ve uydulari aradiktan Sonra ne kadar radio ve televizion kanalinin bulundugunun sayisini gosterme imkani
6.bilgisayarla baglanti kurmak imkani
7.internetden uydu ve frekans listesini yenileme imkani

Bunlar ve daha Coku Isatr S10 v2 nin Yeni Yaziliminda Eklenecektir
Umarim Bazilarisini Next 10000 UHD ye Eklensinler
Buda Bir Kac Resimleri
nkv6_color_and_picture_setting_on_channel.jpg

f0uu_delete_alert.jpg

7b2e_hd_amp_sd_channels_search_option.jpg

0ia4_sat_list_movement.jpg

q0ja_searched_channels_and_radio_numbers_after_scan.jpg

gw7t_file_share_possibility_with_pc.jpg

zdkx_online_sat_frequency_list_update.jpg

xmz_cannel_view_monitor_in_channel_editor.jpg

0f1n_file_manager.jpg

bwhp_motor_setting_on_channel.jpg

5dsy_pid_search_option.jpg

f87q_resolation_change_on_channel.jpg

gbwt_screen_shot.jpg

znbh_wallpaper_changer.jpg

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Acaba Next 10000UHD Cihazinin Desteki Devam Etmiyecekmi ? :agla: Sorunlarin Cozulmesine Bir Umut Varmi Yoksa Bu Cihazin Desteki Bitdimi ? :agla:

kemale1

0
Üye
14 Eki 2017
51
14
8
Bence yeni yazılım çıkartarak en az kar ettiği cihazın bile arkasında olduğunu göstermesi bakımından firma olarak çok önemli .Marka demek bu demek.Örneğin ebeveyn şifresi bile değiştirilemiyor.Gelişi güzel çıkmış bir yazılım.