Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

MACHİNA 3- d KULLANICILARIN DİKKATİNE:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Sevgili kullanıcı kardeşlerimiz vede arkadaşlarımız sizden ricam bundan sonra cihazlarınızla ilgili sıkıntılarınızı AÇIKLAMALI olarak yapmanız.! Örn: 1.Cihazıma kanalları yükledim neden göstermiyor.! 2.Bazı ıp-tv kanallar yükledim neden donuyor.! 3.Cihazımda Powervu yayınlarını niçin izleyemiyorum.! 4.Şifreli kanalları niçin izleyemiyorum.! Vs.vs...Bu şekilde yazılan mesajlara artık KESİNLİKLE şahsım tarafından cevap verilmeyecektir.!

Bakınız bu şekilde yazmak yerine:1.Arkadaşlar benim çanak sistemim merkezi sistemdir yada bireysel çanak sistemidir,şu kadar çanak vardır cihazımda şu ayarları yaptım yada yapmadım acaba neden yayınları izleyemiyorum gibi...2.Arkadaşlar cihazıma IP-TV bölümüne FREE olarak bazı satırlar yükledim,yada ücretli server kullanmaktayım internet hızım şu kadardır ıp-tv yayınlarında zaman zaman sıkıntı yaşamaktayım.Bu sıkıntıyı niçin yaşıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz gibi...Arkadaşlar çanak sistemimde THOR uydusu olduğu halde neden bu yayınları izleyemiyorum gibi...4.Arkadaşlar cihazımda şifreli kanalları izlemek için şu işlemleri yaptım ama hala açılmıyor fakat diğer internet uygulamalarım çalışıyor gibi...

Baknız YUKARDA yazmış olduğum gibi ayrıntı belirtilmeden yazılan mesajlar ister istemez zaman kaybına neden olmaktadır.Hemde aynı zamanda bazen yanlış anlamalarada neden olmaktadır.! Bu tür sorunların önüne geçmek ve siz DEĞERLİ-KULLANICI dostlarımızın soru ve sorunlarına çok daha kısa sürede cevap vermek için bu konuda RADİKAL bir karar almak gerekliliği KENDİMCE doğmuştur.! Takdir edersinizki bizlerde insanız herşeyi leb demeden leblebi olarak anlayamayabiliriz.Her şey siz değerli DOSTLARIMIZ içindir anlayışınız için şimdiden TEŞEKKÜR ederim.Sevgi ve Saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...