Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 14.12.2016 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Haydar Hocam yukarıda vermiş olduğunuz öneriyi aynen USB ye attım cihaz USB yi yazılımı görmeyor kullanıcı ayarlarını sildim USB Yi deyiştirdim yine olmadı bu yazılıma kadar sorunsuz yükleniyordu acami oldum...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Haydar Hocam yukarıda vermiş olduğunuz öneriyi aynen USB ye attım cihaz USB yi yazılımı görmeyor kullanıcı ayarlarını sildim USB Yi deyiştirdim yine olmadı bu yazılıma kadar sorunsuz yükleniyordu acami oldum...

Estafurullah acaba yanlış bir şekilde yazılım atmak istiyor olabilirmisiniz.? Aklınıza yanlış bir şey gelmesin bazen kafamız karışıp enteresan şeylerle karşılaşabiliyoruz...

http://www.next.web.tr/showthread.p...ternet-Machina-Yazılım-Yükleme-İşlemleri.html

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Sayın Haydar hocam machina3d var bu 2000 cıkaldan beri yazılımları atıyorum işin tuhaf tarafı 2 adet USB Yi takıyorum cihaz 2 sinide görmeyor kaynak yok güncellenecek bölümde dosya yok 5 saattır uğraşıyorum kafam durdu HAYDAR HOCAM...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Sayın Haydar hocam machina3d var bu 2000 cıkaldan beri yazılımları atıyorum işin tuhaf tarafı 2 adet USB Yi takıyorum cihaz 2 sinide görmeyor kaynak yok güncellenecek bölümde dosya yok 5 saattır uğraşıyorum kafam durdu HAYDAR HOCAM...

1.O zaman şöyle yapalım önce cihazın adaptörünün fişini çekelim ve tekrar takalım.!
2.Cihaz açıldığında yine aynı olayı yaparsa bu sefer FABRİKA-AYARLARI menüsündeki 1 nolu seçenek ile cihaza reset atalım.!
3.Sonra yazılım yükleme olayına tekrar bakalım normalde olması gerekir.!
4.Eğer yine olmaz ise o halde geriye tek seçenek kalıyor oda en son hali ile yedek alıp FABRİKA-AYARLARI menüsünden 4 bölümün hepsini sil seçeneği ile cihaza komple reset atalım.
5.Cihaz açıldığında aldığımız yedeği cihaza atalım sonra yazılım yükleme işlemini tekrar deneyip sonucu paylaşalım...

hümayracan

0
Üye
30 Tem 2015
52
1
8
Teşekkürler NEXT & NEXTSTAR Ailesi.......! Hepinize Saygı Ve Sevgiler ALLAH CC. ye Emanet Olun.......! Kolaylıklar Gelsin......!

volkan6767

0
Üye
7 Eki 2015
8
0
1
X panelde ozel ip. Tv aldigimizda orda filimler var filimlerde ileri alma durdurma ozelligi yok bu ozellik eklelebilirmi x panel bolumune

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Haydar hocam fişi sok tak haloldu senide üzdüm hakkını helal et özür dilerim cok sağolasın...

Sn.Msönmez inanın sorunun hallolmasına çok sevindim hakkım her daim helal olsun,sizin gibi değerli büyüklerimizin her zaman başımızın üzerinde yeri vardır.Sevgi ve Saygılarımla...

masadmx

0
Üye
18 Kas 2013
38
3
8
Yazılımda emeği geçen başta DOKTOR civanıma KORELİ yazılımcı kardeşlerimize ve bizlere ulaştıran sevgili @KARBON ArKadaşa çookkk TEŞEKKÜRLER.

volkan6767

0
Üye
7 Eki 2015
8
0
1
Arkadaslar x panelde ip tv uygulamasini bireysel aldigimizda orada cikan filimleri ileri alma durrdurma secenekleri bulunmuyor bu konuda bilgisi olan varsa sevilirim yazilimda emegi gecenleri tesekkur ederim

marble

0
Üye
22 Tem 2012
88
13
8
Yeni yazilimi internetten yukledim,internet portalindaki tavsanlar kayboldu☺☺☺

Yazılım Notları:
+18 Playboy kategorisi imedya bölümünden kaldırıldı. Playboylara erişim için ( M+ tuşuna basıp girildiğinde Sağ yön tuşuna bas - en sonda kırmızı yön tuşu belirir, onun üzerine gelip OK tuşu ile basın Playboy ikonu belirir - OK tuşuna basıp şifre girin). Aile modu açık iken aynı işlemlerle ikon çıkar ama şifre yazılıp giriş yapıldığında Servis kilitli uyarısı verir.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...