Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Starbox Mini HD 22.12.2016 Tarihli Yazılımı (V1.09.17703)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113

Yazılım Notları :

- Tandberg düzeltildi.

Not:
Bu yazılım sadece Starbox Mini HD modeli içindir, Starbox Mini HD Plus, Starbox Premium yada Starbox F16 modellerine yüklemeyiniz!
Yazılım güncellendikten sonra key dosyası yüklenmeli ve Emülatör bölümünden Tandberg keylerin eklenip eklenmediği kontrol edilmelidir.
Buna rağmen açılabilen Tandberg şifreli kanallar açılamıyor ise TKGS listesindeki eski yada yanlış bilgilerden kaynaklı olabileceğinden ilgili TP yeniden aranmalıdır.

Ekli dosyalar

• Starbox Mini HD_V1.09.17703_22122016.zip
    2.2 MB · Görüntüleme: 29

mad3f0ru

0
Üye
28 Eyl 2016
27
0
1
malesef tanber ile açılan kanallar yine açılmadı. tp yi silip tekrar arattıp ancak yine açılmadı. neden olmuş olabilir. emu aktif bu arada

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
malesef tanber ile açılan kanallar yine açılmadı. tp yi silip tekrar arattıp ancak yine açılmadı. neden olmuş olabilir. emu aktif bu arada

Yazılım güncellendikten sonra key dosyası yüklenmeli ve Emülatör bölümünden Tandberg keylerin eklenip eklenmediği kontrol edilmelidir.
Buna rağmen açılabilen Tandberg şifreli kanallar açılamıyor ise TKGS listesindeki eski yada yanlış bilgilerden kaynaklı olabileceğinden ilgili TP yeniden aranmalıdır.

Emu açıksa key güncelleyin kanallara bakın sinyal var mı? olmazsa tkgs kapalı yapın tekrar taratın ve key güncelleyin.

http://www.next.web.tr/showthread.p...-Güncel-Emu-Softcam-Kéy-Dosyaları-Karbon.html

Son düzenleme:

mad3f0ru

0
Üye
28 Eyl 2016
27
0
1
Az önce Nat Geo, Geo wild ve Geo People hariç 24 kitchen, Fox crime, Fox life ve Fx yayın varken biranda "Şifreli kanal" diyerek görüntü gitti. TP yi sildim tekrar ekleyip arattım yine aynıydı, Nat Geo, Geo wild ve Geo People dışındaki kanallar göstermiyor. Benim dışımda bu durumda olan şuan var mı? Nedeni nedir veya tahmini olan var mı? Sorunu nasıl çözebilirim?

hasanbasri13

0
Üye
4 Eyl 2016
1
0
1
starbox mini hd kullanıyorum 22 aralık programını ve emu yu açıp softcamı yükledim 12461 de sinyal yok fx hd nat geo vs 12245 te çıkıyor sadece bir kanalda iki saniyeliğine filmin altyazısını gösterip şifreye geçiyor diğerleri hep şifreli nasıl apacağız arkadaşlar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
starbox mini hd kullanıyorum 22 aralık programını ve emu yu açıp softcamı yükledim 12461 de sinyal yok fx hd nat geo vs 12245 te çıkıyor sadece bir kanalda iki saniyeliğine filmin altyazısını gösterip şifreye geçiyor diğerleri hep şifreli nasıl apacağız arkadaşlar

Selamlar 12460 frekansında sinyal olmaması çanak sisteminizde sorun olduğunu belirtmektedir,yapılması gereken eğer anlıyorsanız çanak sistemine bakım yapmanız gerekmektedir.Yok eğer anlamıyorsanız o takdirde işin ehli bir usta çağırıp iyi bir ayar yaptırmanız gerekmektedir...

mad3f0ru

0
Üye
28 Eyl 2016
27
0
1
Bendeki cihaz Starbox Mini hd. Net Geolarda yayın var ama diğer kanallarda yok. Önceki mesaj halen geçerli kısacası.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Bendeki cihaz Starbox Mini hd. Net Geolarda yayın var ama diğer kanallarda yok. Önceki mesaj halen geçerli kısacası.

O zaman şöyle yapalım açılmayan o kanalları silin ve tp yi yeniden taratın,sonra cihazın adaptörünü çıkarın tekrar takın kanallara gidin bakalım açılıyorlarmı...

mad3f0ru

0
Üye
28 Eyl 2016
27
0
1
Tanberg in içinden T C9 01 D097A72F1E367A00 yı sildim ve kanallar tekrar çekmeye başladı. Normalde çekmemesi lazım ama tüm kanallar çekiyor, ne iş anlamış değilim. Neyse çekiyor ya önemli olan o :)

gumuskurt65

0
Üye
9 Ara 2016
11
0
1
şifre

O zaman şöyle yapalım açılmayan o kanalları silin ve tp yi yeniden taratın,sonra cihazın adaptörünü çıkarın tekrar takın kanallara gidin bakalım açılıyorlarmı...

hocam dün akşam sorun yoktu bu akşam hepsi şifrelenmiş acaba sistemi yine mi değiştirdiler? yoksa şifre mi değiştirildi?

edit softcamı tekrar yükledim hepsi açıldı.

Son düzenleme:

mad3f0ru

0
Üye
28 Eyl 2016
27
0
1
Bu şekilde sorunla karşılaşan olursa softcam i tekrar yükledikten sonra TKGS yi kapatsın. Esnek veya otomatik olarak Tkgs güncelleme yaparsa aşağıdaki sorunla tekrar karşı karşıya kalabilirsiniz.

Az önce Nat Geo, Geo wild ve Geo People hariç 24 kitchen, Fox crime, Fox life ve Fx yayın varken biranda "Şifreli kanal" diyerek görüntü gitti. TP yi sildim tekrar ekleyip arattım yine aynıydı, Nat Geo, Geo wild ve Geo People dışındaki kanallar göstermiyor. Benim dışımda bu durumda olan şuan var mı? Nedeni nedir veya tahmini olan var mı? Sorunu nasıl çözebilirim?

gumuskurt65

0
Üye
9 Ara 2016
11
0
1
merhaba hocam güncel softcam dosyasını next sitesinden indirdim ancak 0.8 thor discovery keyi girilmemiş. ketleri başka kaynaktan buldum ancak prov. id kısmına ne yazmam gerektiği belirtilmemiş hiçbir yerde. yardımcı olur musunuz lütfen?

gumuskurt65

0
Üye
9 Ara 2016
11
0
1

Yazılım Notları :

- Tandberg düzeltildi.

Not:
Bu yazılım sadece Starbox Mini HD modeli içindir, Starbox Mini HD Plus, Starbox Premium yada Starbox F16 modellerine yüklemeyiniz!

hocam emu da neden videoguard desteği yok?

gumuskurt65

0
Üye
9 Ara 2016
11
0
1
thor

Videoguard (NDS) desteği EMU da hangi cihazda varki bu cihazda olsun.!

haklısınız hocam ben karıştırdım kusura bakmayın. bugün thor ayarladım Türkçe belgeseller şifre girmekte sorun yaşıyorum. başka sitelerden şifre girdim kanallar açılmıyor. kalite 72 sinyal 62. acaba Çekim sorunu mu var? yardımcı olur musunuz? i.hizliresim.com/VPzlQV.jpg

uzun süre bekleyince ekran böyle oluyor kanallarda

snooker fan

0
Üye
11 May 2017
30
0
6
Next yazilim. com adresinden cihaz modelinize göre şifre dosyasını indirin. Usb'yi uydu alıcısına takıp menü/gereçler/yazılım adımlarını izleyip indirdiğiniz softcam key dosyasını okeyleyin.Kaydedildi komutundan sonra exit düğmesine basın sadece powervu değil tüm keyleri iki dakikada güncelleyin, iyi seyirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...