Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Cool Serisi Kanal Editörü

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Bu editör sadece 3601 & 3606 işlemcisine sahip olan ürünler dışında kullanılabilir.Farklı ürünlerde çalışmayacaktır.
NEXT YE-20000HD & YE-18500HD+Plus & YE-18000HD CX & Minix HD ürünlerde kullanılabilir.

İNDİR

Son düzenleme:

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Cihazınızdan usb ile kanallarınızın yedeğini alıp kanal editörü ile düzenleyip (silme,taşıma,isim verme) geri yükleyebilirsin.

Peki hocam usb ile kanal yedeğimizi nasıl alacağız?

Edit: Hocam görmemişim anlatımı varmış kusuruma bakma lütfen

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Hocam tekrar olarak birşey sormak istiyorum.editör olayı çok güzel olmuş gerçekten beğendim.türksat'ı kendime göre ayarladım kaydedip çıktım.şimdi bunu hotbird'e nasıl uygulayacaz tekrar yükle dediğimizde türksata yüklemesin o kanalları

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Hocam tekrar olarak birşey sormak istiyorum.editör olayı çok güzel olmuş gerçekten beğendim.türksat'ı kendime göre ayarladım kaydedip çıktım.şimdi bunu hotbird'e nasıl uygulayacaz tekrar yükle dediğimizde türksata yüklemesin o kanalları

Tekrar backup almanıza gerek yok mantık aynı hotbird'i seçip aynı şekilde kaydedip atın.

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Hocam Next Minix HD Cool bu cihaza uygulama başarılı... pembe minix içinde aynı olmalı işlemci aynı görünüyor. ama ne yaptımsa pambe minix cihaza olmuyor.nasıl aşarım bu engeli?

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
Hocam Next Minix HD Cool bu cihaza uygulama başarılı... pembe minix içinde aynı olmalı işlemci aynı görünüyor. ama ne yaptımsa pambe minix cihaza olmuyor.nasıl aşarım bu engeli?

Çalışması gerekiyor eger siz cool'dan algınız yedeği minix pembe modeline atmaya çalışırsanız hata alırsınız minix pembe için o cihazdan yedek alıp düzenlemeniz gerekiyor.

corozeb

0
Üye
15 Eyl 2013
41
1
8
Çalışması gerekiyor eger siz cool'dan algınız yedeği minix pembe modeline atmaya çalışırsanız hata alırsınız minix pembe için o cihazdan yedek alıp düzenlemeniz gerekiyor.

Bu editör sadece 3601 & 3606 işlemcisine sahip olan ürünler dışında kullanılabilir.Farklı ürünlerde çalışmayacaktır.
NEXT YE-20000HD & YE-18500HD+Plus & YE-18000HD CX & Minix HD ürünlerde kullanılabilir.

Hocam siz bu işlere daha yatkın olabilirsiniz fakat başlık her iki cihaz için aynı şekilde açıldığı için böyle saatlerce kıvranırız. sonuç olarak dediğiniz gibi yaptım oldu. teşekkürler

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83

Hocam siz bu işlere daha yatkın olabilirsiniz fakat başlık her iki cihaz için aynı şekilde açıldığı için böyle saatlerce kıvranırız. sonuç olarak dediğiniz gibi yaptım oldu. teşekkürler

Sorunu çözmenize sevindim coolda ki yedeği aldığınız için yedek sadece kanalları kapsamıyor minix pembe ile cool işlemcileri aynı değil menüler aynı olabilir sadece editör programı kullanılabilir her cihaz için ayrı backuplar alınıp düzenlenebilir.