Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NextStar YE-18000HD CX 17.06.2012 Tarihli (Foruma Özel) Güncel Kanal Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,832
380
113
İstanbul
www.next.web.tr
NextStar YE-18000HD CX 17.06.2012 Tarihli (Foruma Özel) Güncel Kanal Yazılımı

Ekte verilen yazılım sadece kanal bilgisi güncellemeleri için verilmiştir. 25.05.2012 tarihli BETA yazılım eklentisi mevcuttur.
Son güncel keyler eklenmiştir. (15.06.2012 @Karbon)
Turksat & Hotbird kanal bilgisi güncellenmiştir.
Emu aktiftir.
FreeShare aktiftir.
- Extra ayar yapmanıza gerek yoktur.

ÖNEMLİ: Yazılımı güncelledikten sonra kesinlikle fabrika ayarlarına dönmeyiniz!

Yazılım '' Allcode + Bootloader '' ( Yazılım + Kanal ) konumunda yüklenecektir.

nextbuyer

0
Üye
20 Haz 2012
1
0
1
Slmlar benim evde internet yok, güncel emu ile freeshare yapmadan sadece emu ile kanalları izleyebiliyor muyuz acaba?

oastra

0
Üye
5 Haz 2012
2
0
1
ben bunu dediğiniz şekilde yükledim ancak receiver tam açılacakken tekrar restart atıyor. Noldu şimdi buna? Ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardım

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
ben bunu dediğiniz şekilde yükledim ancak receiver tam açılacakken tekrar restart atıyor. Noldu şimdi buna? Ne yapmam gerekiyor. Lütfen yardım

Cihazın bağlantılarını kontrol ediniz,gerekirse uydu kablosunu çıkartıp öyle deneyiniz,sonuç alamazsanız yazılımı tekrar RS-232 kablosu ile pc üzerinden yükleyiniz...

oastra

0
Üye
5 Haz 2012
2
0
1
Cihazın bağlantılarını kontrol ediniz,gerekirse uydu kablosunu çıkartıp öyle deneyiniz,sonuç alamazsanız yazılımı tekrar RS-232 kablosu ile pc üzerinden yükleyiniz...

Bağlantıları kontrol ettim hiç bir sorun yok. Uydu kablosunu çıkarıpta denedim yine netice yok. Zaten dosyayı yükledikten sonra oldu, ekstradan hiç bir kabloya dokunmadım. Rs 232 kablosu ile yukleme nasıl gerçekleşecek? ********** sitesine baktım bulamadım. Ayrıca pc'imde rs232 portuda yok. Cihazımın garantisi devam diyor. bu konuda bana yardımcı olurlar mı peki?

dünyalı

0
Üye
31 May 2012
13
5
3
Uzun zaman Next 8000 XCAm ve Next 2000 Super plus uydu alıcılarını kullandıktan sonra Next 18000 HD CX uydu alıcısını aldım.
bence eksiklikleri

1-sinyal çubuğu yanlış gösteriyor. çeken tüm kanallarda %70 gibi bir değer gösteriyorki bu çok yanlış. Sinyal olayı yazılımlarla düzeltilebilirmi acaba. next 2000 lere göre çok kötü bir sinya seviyesi var.

2-kanal geçişleri hızlanacak deniyordu. acaba kanal geçişlerinin hızlandırıldığı bir yazılım gelecekmi.

3- USB belleği NTFS biçimlendirmeme rağmen kayıt yaparken 4 GB, 4 GB parçalara ayırarak kayıt ediyor.
normalde NTFS formatında 4 GBlık bölme işleminin olmaması lazım diye biliyorum.

ama ben yinede memnunum. daha iyisi olabilirse neden olmasın diyorum sadece...

asi-emree

0
Üye
25 Nis 2012
26
0
1
Evet eksiklikler var bir beta yazilim verildi,söyle iyi olacak böyle güzel olacak dendi ama nafile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...