Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Uydu alıcıya tablet bağlayabilirmiyim?

hafıza

0
Üye
19 Eyl 2016
9
0
1
Minix hd black 2 plus uydu alıcısına 7 inç tableti takmak için bir Y usb kablo mu kullanmalıyım yoksa tek bir otg kablo kullanabilirmiyim?

hafıza

0
Üye
19 Eyl 2016
9
0
1
Amacım tablet içindeki dosyaları oynatmak..uydu alıcının usb bağlantısının gücü yeterli gelirmi acaba.bir zarar vermeyelim alıcıya.

hafıza

0
Üye
19 Eyl 2016
9
0
1
Uydu alıcı tableti görmedi.eğer tableti otg kablo benzeri bir kablo ile bağlarsam görebilir diye düşünüyorum..
çünkü örneğin tablete fare veya klavye gibi cihazları otg kablo ile bağlıyoruz ve tablet ana cihaz, fare veya klavye uydu cihaz oluyor.ama
uygun kablo bulamadım.

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
Uydu alıcı tableti görmedi.eğer tableti otg kablo benzeri bir kablo ile bağlarsam görebilir diye düşünüyorum..
çünkü örneğin tablete fare veya klavye gibi cihazları otg kablo ile bağlıyoruz ve tablet ana cihaz, fare veya klavye uydu cihaz oluyor.ama
uygun kablo bulamadım.

merhaba
Gelişen teknolojilerde her şey mümkündür fakat sizin elinizdeki ve bağlı olan uydu sistemlerindeki veri size hizmet vermez.diğer taraftan tabletinizdeki çıkış aparat sistemleri önemlidir.aynı zamanda sistem gereksinimlere bakmak lazım.Tabletinizdeki uygulamaları çalıştırmanız için birde proğram uygulamaları gereklidir.Teknolojide var olan kolaylıklar güncelliğimizde yer almaktadır zaten
mesela
Dıgıtürk-D-smart-Tivibu gibi platformlarda genel olarak uydu verisi olarak tablet ve telefon verileri uygulaması yapılmaktadır
kolay gelsin

hafıza

0
Üye
19 Eyl 2016
9
0
1
teşekkür.
otg kablo ile bile çalışmayabilir.çünkü uydu alıcıdaki sistemin android olması gerekir zannediyorum.