letiim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazlm Yazlm Notlar: - Trksat Kolay Kurulum dzeltildi. - XTREAM IPTV hesap giriinde kullanc ad ve ifre blmlerindeki karakter kapasitesi 24e kartld.

Bu konu 22883 kez grntlendi 165 yorum ald ...
Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazlm 22883 Reviews

Konuyu deerlendir: Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazlm

5 zerinden | Toplam: 0 kii oylad ve 22883 kez incelendi.

zr dileriz, bu konu cevaplara kapatlmtr bilgi almak iin Bize Yazin ...
    Karbon - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Administrators
    yelik tarihi
    22.10.2011
    Nereden
    stanbul
    Beenmi
    6.265
    Teekkr Alm
    1.711
    Donations
    0 - $0.00
    @Karbon
    Tecrbe Puan
    82

Standart Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazlm

Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazlm

Yazlm Notlar:

- Trksat Kolay Kurulum dzeltildi.
    - XTREAM IPTV hesap giriinde kullanc ad ve ifre blmlerindeki karakter kapasitesi 24e kartld.
    Beendiiniz yorumlar iin mesajn sa alt ksmnda bulunan ikonuna tklayarak TEEKKR edebilirsiniz.

Ltfen sorularnz zel msaj (PM) ile sormak yerine, foruma yaznz ki verilecek cevaplardan herkes faydalansn.

serikfs - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    16.12.2016
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    2
    Donations
    0 - $0.00
    @serikfs
    Tecrbe Puan
    1

Alnt A.kadir Nickli yeden Alnt
    bu hata yazlmsal son 4 yazlmdan beri var sanrm 3 te olabilir yazdm forumda dzeltilmedi cccam benim iin nemli derseniz 19/12/2014 yazlmn deneyin ve yukarsn
    Forumlardan buldugum serverlarin bazilarinda reset atiyordu ancak bir gunluk test icin aldigim serverda reset atmadi. Cccam Hellas sat icin gerekiyordu su anda canagi Astra'ya cevirdim, free share kullaniyorum. Eylul sonuna kadar Cccam'e gerek kalmadi.

cem32 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    23.02.2015
    Beenmi
    7
    Teekkr Alm
    13
    Donations
    0 - $0.00
    @cem32
    Tecrbe Puan
    3

Alnt A.kadir Nickli yeden Alnt
    bu hata yazlmsal son 4 yazlmdan beri var sanrm 3 te olabilir yazdm forumda dzeltilmedi cccam benim iin nemli derseniz 19/12/2014 yazlmn deneyin ve yukarsn
    iki tane Amigom var birinin uydu girisi yandi onda 26-12 yazilimi kullaniyorum xtream iptv icin ikincide eskiye dndm asagidaki sorun yznden
    Bende sorun ccCamden kaynaklanmiyor sorun internet baglatisinin kesilmesinden ve otomatik baglanti yenilenmemesinden kaynaklaniyor(kablolu baglanti). Syle oldu Sifreli kanal izlerken kesildi hemen IPtv blmne gectim kanallar ykleniyor yazdi ve yle kaldi sonra Menden internet baglantisini yeniledim hemen arka planda kanal calismaya basladi.Yine ayni sekilde xtream IPtv izlerken kesildi nextin iptv blmne gectim yayin gelmedi sifreli kanallara gectim ordada sifreli yazip durdu taki Menden baglantiyi yenilememe kadar.

nextreyiz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    zel ye
    yelik tarihi
    08.02.2015
    Nereden
    Trabzon
    Beenmi
    61
    Teekkr Alm
    165
    Donations
    0 - $0.00
    @nextreyiz61
    Tecrbe Puan
    5

youtube ptv ve sinema blmleri stabil alt iin eski yazlma dnmyorum. ok kasyor kanal geilerinde dilimizde ty bitti next firmasnn kendi sitesine anlata anlata verdikleri cevap eski yazlm kullan bende biliyorum iin o ksmn maillere bakan kiiler de tuhaf yani halbuki talebim kartacanz ilerki yazlmlarda bu sorunu zn demekti.

A.kadir - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Moderator
    yelik tarihi
    14.05.2013
    Ya
    52
    Beenmi
    4.908
    Teekkr Alm
    1.205
    Donations
    0 - $0.00
    @A.kadir
    Tecrbe Puan
    21

Alnt cem32 Nickli yeden Alnt
    iki tane Amigom var birinin uydu girisi yandi onda 26-12 yazilimi kullaniyorum xtream iptv icin ikincide eskiye dndm asagidaki sorun yznden
    Bende sorun ccCamden kaynaklanmiyor sorun internet baglatisinin kesilmesinden ve otomatik baglanti yenilenmemesinden kaynaklaniyor(kablolu baglanti). Syle oldu Sifreli kanal izlerken kesildi hemen IPtv blmne gectim kanallar ykleniyor yazdi ve yle kaldi sonra Menden internet baglantisini yeniledim hemen arka planda kanal calismaya basladi.Yine ayni sekilde xtream IPtv izlerken kesildi nextin iptv blmne gectim yayin gelmedi sifreli kanallara gectim ordada sifreli yazip durdu taki Menden baglantiyi yenilememe kadar.
    ben zaten cccam satrndan ve balant kopup yeniden balanamamasndan kaynaklanyor demedim eer siz bunu demek istediyseniz.
    dediim yazlmlarda cccam protocole geince cihaz cccamn at kanala geince resetliyor en azndan benim denemelerimde byle ama ayn cccam gene dediim tarihli yazlmda skntsz kasmasz alyor arada anlk kopmalar olsada yani durum yazlmsal ben zaten genelde 19/12/2014 yazlmn kullandm bana gre en skntsz yazlm budur kiiye gre deiir taki xtream ve tandberg eklendi dn yaptm malum xtream hesaplarn hepsinde olmamakla beraber bazlarnda 2.bir sknt kt ya reset atyor yada net balantnz kontrol edin uyarsndan sonra panelden k yapyor ve gene bazlarnda kanallar ykleniyor ibaresi ekranda kalyor ykleme yapamyor
    ksaca cccam+xpanel hatalar devam ediyor bunlar ancak yazlmla dzelecek hatalar
    NOT: u anda zaten cihaz kullanmyorum mini 2000 ve 3D kullanyorum ancak Amigoya yazlm verilirse denemek iin ara ara takp bakmaktaym

cem32 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    23.02.2015
    Beenmi
    7
    Teekkr Alm
    13
    Donations
    0 - $0.00
    @cem32
    Tecrbe Puan
    3

Tabiki yazilimsal A. Kadir kardesim dedigin gibi 19-12-14 yazilimi ccCam icin en dzgn calisani ama diger alicida Tuner bozuk olanda mecbur son yazilimi kullaniyorum ama iste srekli internet akisi kesiliyor xtream iptv de.2 Senedir sorunlar czlmeden yenileri ekleniyor o can sikici.

fatih347 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    Katlmc ye
    yelik tarihi
    28.07.2015
    Beenmi
    0
    Teekkr Alm
    0
    Donations
    0 - $0.00
    @fatih347
    Tecrbe Puan
    2

nternet zerinden film izlenemiyor,youtube donma sorunu dzelmemi pause yapnca film donuyor play youtube devam etmiyor.ayrca bu next amigo trkvod yklense daha iyi olmazm bu men yerine

Sayfa 17 Toplam 17 Sayfadan Birinci ... 7151617

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 2 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 2 misafir)