Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo 26.12.2016 Tarihli Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
arkadaşlar sürekli yazıyoruz ama ne yazıkki konudaki mesajları incelemeden şu açılmıyor bu açılmıyor yazıyorsunuz
powervu ve tandberg kanallarını izemeniz için sadece 15.12.2016 veya 26.12.2016 yazılımını yüklemeniz yeterli extra bir şey yapmanıza gerek yok türksat 12461

hor 20800 tp sinde bulunan tandberg şifreleme sistemi olan fox paketini ve hellasat uydusunda bazı spor kanallarını powervu ile izlenenen astra4a ve thor

uydusundaki belgesel kanalları izleyebilirsiniz
tvde sinyal yoksa çanak ayarınızı gözden geçirin veya başka sorun vardır adı geçen paketin sinyalleri diher lerine göre biraz düşük

not:26.12.2016 yazılımında film izle aktif değil film izlemek isteyenler 15.12.2016 yazılımını yüklesinler 500 adet +diher menüdeki filmler var

fayat

0
Üye
5 Şub 2015
584
59
28
46
Georgia"Marneuli"
Bu cuhaza Amigo yazlım yapanlar newgamd ekleseler çok iyi olurdu ve ya Cccamı günceleseler,Amigoda Cccam versionu 2.1.4 minix 2000HD Cccam versionu 2.2.1

esosesos

0
Üye
8 Eyl 2012
3
0
1
Sayın Cafi nihayet kurtarma yazılımı ile cihazı açtım ve yeni yazılımı yükledim. Daha önceki yazılımda olduğu gibi bu yazılımdada XTREAM bölümünden kendi satın aldığım ve diğer bütün cihazlarda girip açtığım ip tv lerimi yine bu yazılım resetliyor ve satın alıp kullandığım bu ip bu cihazda çalışmıyor. bende bu sefer bu ip lerimi İP tv bölümünün üzerinde bulunan DIY Channel bölümünden girip izliyordum. Bu yazılımı yükledikten sonra xtream yine resat atınca yine aynı yöntemi deneyeyim dedim fakat İP listesi kanalları açıyor DIY Channel e girdiğim kendi ip lerim bu yazılımda açmadı sebebi ne olabilir. Şimdi bana diyebilirsin XTREAM da bizim ip leri açıyorda senin cihazda neden açmıyor diye evet siteden aldığım bazı ip leri açıyor bazılarınıda benim satın aldığım ip ler gibi açmıyor hatta kendi satın almış olduğum ip lerimi Sayın Dost abime bile yolladım test etmesi için cihaz reset attığını söyledi bütün bu anlattıklarımdan ve sitedeki arkadaşlarımdan bazılarınında benim bu anlattıklarımın başlarına geldiği sitede yazdıklarından anlaşılıyor. Şimdi yokmudur bunun bir çözüm yolu biz bu cihazlarımıza kendi satın aldığımız İP leri giremeyecekmiyiz . bu nasıl bir yazılımki ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyorum . Bütün denediğim cihazlarda açan ip lerim bu cihazda bu 2 yazılımda neden açmıyor . Selamlar.
Elimde 2 adet ücretli ip var tekini acıyor tekini acmıyor,normalde vlc player ile her ikiside acılıyor.Acmadıgı serverda kanallar gözüküyor fakat görüntü yok. Xtream sanki port seçiyor 8000 portlu olan butun linkleri açtı.

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
arkadaşlar IKS hiç bir kanal açılmıyor sorun bende mi acaba ? free share aktif oldugu halde sıkıntı sadece bende mi ?? lütfen yardım ilk önce 84 kanal aktif di daha sonra normale dön dü şimdi hiçbir kanal yok 26-12-2016 yazılımı yüklü ??

firatkiray

0
Üye
7 Eki 2012
4
0
1
xtream iptv için yazılıma kumandadan kısayol ataması yapılması çok iyi olur. emeği geçenlere teşekkürler

buraq274

0
Üye
23 May 2015
16
0
3

Yazılım Notları:

- Türksat Kolay Kurulum düzeltildi.
- XTREAM IPTV hesap girişinde kullanıcı adı ve şifre bölümlerindeki karakter kapasitesi 24e çıkartıldı.

Merhaba,

şifre bölümündeki karakter sayısı bazı sistemlerde 40 hane. Bu yüzden 24 bende de var olan sistem için hâlâ yetersiz, ama emekleriniz için teşekkürler.

serhat56

0
Üye
18 Mar 2016
5
0
1
iptvi xtream iptvi nasil yukleniyor

Yazılım Notları:

- Türksat Kolay Kurulum düzeltildi.
- XTREAM IPTV hesap girişinde kullanıcı adı ve şifre bölümlerindeki karakter kapasitesi 24e çıkartıldı.

next minix hd amigo xtream iptvbolumu var da nasil yuklenir yardiminiz

alican0039

0
Üye
12 Ocak 2017
9
0
1
nex amigo hd son güncellemeyi uydudan almıyor

iyi günler arkadaşlar 13.01.2017 tarihi itibariyle son güncelleme 26.11.2016 uydudan almıyor ve ıks bölümü çalışmıyor.acaba sizdede ayni mi artık şifreli kanalları izleyemiyorum sebebi nedir

sonmez30

0
Üye
1 May 2015
21
0
1
Son yazılımdaki eksiklikler ve çalışmayanlar

Merhaba arkadaşlar

Cihazım Next Amigo

1.Son üçyazılımdan bu yana usb dışında net arayüzden (pc den) İPTV bilgilerini girmeme rağmen adres kısmı boş kalıyor dolayısıyla sonuç yok
2. Xtream Iptv eklentisi bilgilerini girdikten sonra liste indiriyor derken internet bağlantınızı kontrol edniz diyor ( wifi kullanıyorum)
3. Xtream Iptv eklentisine eklenen bilgileri editleyemiyorum.
4. Vod filmler çalışmıyor.
5. DMS/DMR/.... miracast çalışmıyor
6. Net üzeri güncelleme almıyor yalnız usb ile.

Sizlerde durum nasıl arkadaşlar

neo75

0
Üye
17 Eyl 2016
6
0
1
selamun aleykum .15.12.yükledim tandberg 10 numara fakat ıks kanallar acılmıyor .26.12 yazılımını atsam duzelırmi......üstadlar yardımmm

neo75

0
Üye
17 Eyl 2016
6
0
1
alican0039 bendede 15.12.2016 yazılımından sonra IKS kanalları acılmıyor....bu konu hakkında bilgi edinirsen sevinirim.....

azazel_666

0
Üye
7 Ağu 2016
9
0
1
merhaba daha önceden 26 .12 deki yazılımı yükledim xtreame girince internet bağlantınızı kontrol edin mesajı grliyor.ama youtube a girebiliyorsun.burayı okuduktan sonra 15.12 deki yazılımı yükledim. yine aynı.xtream çalışmıyor.yazılımsal bir sorunu var.düzeltilebilirlermi acaba?

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
merhaba daha önceden 26 .12 deki yazılımı yükledim xtreame girince internet bağlantınızı kontrol edin mesajı grliyor.ama youtube a girebiliyorsun.burayı okuduktan sonra 15.12 deki yazılımı yükledim. yine aynı.xtream çalışmıyor.yazılımsal bir sorunu var.düzeltilebilirlermi acaba?

girmiş olduğun hesap aktifmi? kontrol edin yada eksik giriş yaparsan (bir harf yada rakam yanlış veya eksik gibi ) bu hatayı verir

azazel_666

0
Üye
7 Ağu 2016
9
0
1
hocam şimdi vlc ile pcden açtım.aktif zaten parayla aldığım bir server.hocam birde yapancısıyım tandbergin.dosyayı bir yerden alıp usb ilemi güncelliyoruz.

--------------------

hocam sorun bendeymiş url kısmına http yazmayın.tandbergi bekliyorum hocam sizden.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,408
2,392
113
hocam şimdi vlc ile pcden açtım.aktif zaten parayla aldığım bir server.hocam birde yapancısıyım tandbergin.dosyayı bir yerden alıp usb ilemi güncelliyoruz.

--------------------

hocam sorun bendeymiş url kısmına http yazmayın.tandbergi bekliyorum hocam sizden.

tandberg eklenen yazılımdan bu yana key yüklemeden izlenebiliyordu kanallar şu an amigoda kullananlarda açıkmı bilemiyorum eğer açıksa o zaman siz emüyü aktif edin MENÜ+8888 Tuşlayın çıkın kanallar açılır açılmazsa güncel key dosyasını indirip yükleyin forumda mevcut başkada yapman gereken bir şey yok
şu anda bende amigo takılı değil kanalların durumunu bilemiyorum ama diğer modellerde machina3d ve mini 2000 de açık yani aktifler

prof.psikolog

0
Üye
5 Şub 2015
53
0
8
karbon usta ustalar bir açıklama ıks kanallar acılmıyor .......üstadlar yardımmm

--------------------

free share ilgili kanallar açıl mıyor ???

azazel_666

0
Üye
7 Ağu 2016
9
0
1
hocam güncel softcam keyi yükledim.kanalların üstüne geldim tandberg için .menü 8888 yaptıma ama açmadı
key dosyasından tanfbergi seçtiğimde hepsi ffffff yazıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...