Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

satfinder 3hd uydu bulucu sorunu

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşlar satfinder 3 hd uydu bulucuda otomatik uydu bulma ekranında 32 uydu taramasını 4 uyduya indirdim ama oto uydu yaparken uyduyu bulmuyor devamlı 4 uydu dönüp duruyor oysa bende satfinder 2 plus uydu bulucuda var onda oto uyduya actıgım zaman anteni cevirirken hangi uyduyu buldumu adını söylüyor örnek verirsek sıfır uydu ayarında anteni cevirken horbirdi bulacaz ararken astrayı buldumu hemen az saga cevirerk hotbirdi hemen ayarlanıyor bu oto tarama süper ama satfinder 3hd de oto bul diyince 32 uydu dönüp duruyor ben 32 uyduyu 4 uyduya indirdim ama gene sıfır uydu kurulumunda anteni cevirirken oto aramada uyduya kitlenmiyor 4 uydu arasında dönüp duruyor bende manuel olarak ayarlıyorum neden oto ayrlanmıyor satfinder2 de gayet basit oto arama buluyor ne yapmamı önerirsiniz oto uydu aramada uydu bulması icin hatamı yapıyorum bilgili arkadaşlardan öneri bekliyorum teşekkür ederim not tamam manuel aramada uyduyu ayarlıyorum ama ben otomatik aramadada uyduyu ayarlamak istiyorum etrafta uydu yoksa oto aramada buldugu uyduya göre cevirmek istedigimiz uydu ya daha cabuk ayarlarım satfinder plus 2 de genellikle otomatik uydu aramada uyduları ayarlardım zaten uyduyu buldumu kendisi manue aramaya geciyordu teşekkür ederim umarım cevap yazarsınz

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
cevap yazan yok sanırım saglık olsun arkadaşlar

Güven bey bunu keşke buraya değilde ALPSAT firmasına sorsa idiniz,şimdiye kadar buraya ne yazdı iseniz kesinlikle cevapsız bir sorunuz kalmadı.! Demekki bu cihaz hakkında yeteri kadar bilgi ben dahil kimsede yokmuşki cevap gelmemiş.Ben bile bu cihazı kullanırken cihazın o özelliği ile hiç bir zaman uydu bulmadımki.Benim uyduları bulurken olayım bellidir bu tür şeylere gereksinim duymadım hiç bir zaman.Neyse siz bu konuda en iyisi yarın ALPSAT firmasını arayın Ali bey size yardımcı olacaktır merak etmeyiniz...

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
teşekkür ederim haydar bey evet firmasını arayacam gene cevap yazdınız tekrar teşekkür ederim saglıkla kalın haydar bey not bu yazdıgım önemli konu deyil ama ben sorayım dedim saygılarımla uydu işinde bayagı tecrübe sagladım sayenizde haydar bey gittigim uyduları santral olsun normal olsun yapmadan gelmiyorum sayenizde teşekkür ederim haydar bey

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
teşekkür ederim haydar bey evet firmasını arayacam gene cevap yazdınız tekrar teşekkür ederim saglıkla kalın haydar bey not bu yazdıgım önemli konu deyil ama ben sorayım dedim saygılarımla uydu işinde bayagı tecrübe sagladım sayenizde haydar bey gittigim uyduları santral olsun normal olsun yapmadan gelmiyorum sayenizde teşekkür ederim haydar bey

Rica ederim kardeşim teşekkürler benden yardım isteyen birine yardımcı olabilmek teveccühlerin en anlamlısı ve en güzelidir bence...