Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD 09.01.2017 Tarihli Yazılımı (V.05.01.2049)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next 10000 UHD 09.01.2017 Tarihli Yazılımı (V.05.01.2049)

Yazılım Notları :

- HDMI bağlantı ile ilgili iyileştirmeler yapıldı.
- Uydu isimlerinin Farsça yazılmasıyla oluşan sinyal yok sorunu düzeltildi.
- Güncelleme uygulaması güncellendi.
- Yedekleme uygulaması Türkçeleştirildi.

İNDİR

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Cok Sagolun
Farsça dilinada olan sorunlarin bir coku cozulmus ama bazi sorunlar hala yerinde
Farsça dilina cevirdiktan sonra uydu adi deyistikda signal kayib olma problemi tamamile cozulmus ama IKS programinda tarihin gostememesi ve kanallarin acilmamasi hala yerinda
bazi ayri problemlar bunlardir :
kanal listinda bazan listenin karismasi oluyor
kanal duzenneme kisminda kanali izlemek icin hic bir sey koyul mamis ve sadece menunin rengini azatdigimizda arkada goruniyor ki yazilari okumak cok zor oluyor
kanal duzenneme kisminda hereket etmak icin sadece bir be bir hareket etmek imkani var ve mesele 10 kanal sonra ve ya geriye gitmek imkani bulamadim va mesela 5 numarali kanaldan 620 numarali kanala gitmek icin bir be bir gitmek zorundayik
freeshair la acilan kanallar diyar resiverlar gibi ayri rengle bilinirse daha iyi olur
uydu arama kisminda NetWork Search ucun hic bir sey yok (ya da ben bulmadim)

j34i_photo_2017-01-10_10-39-08.jpg
9l29_photo_2017-01-10_10-43-46.jpg
ufki_photo_2017-01-10_10-35-06.jpg
d39g_photo_2017-01-10_10-35-18.jpg

:eek:kok: tesekurler :eek:kok:

Son düzenleme:

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Bu yazilimi yukladiktan sonra sadejae uydularn adini deyisme sorunu cozuldu v diger sorunlar hala yerinde
farsca diline cevirdiktan sonra IKS Micam programinda tarih gorunmiyor ve kanallar acilmiyor
gdus_iks.jpg

IKS Micam programinda calisir uldugu zaman Biss kodlu kanallar ki izlamasi icin elle kod vermek gerekyor acilmiyorlar
7sbz_biss_key.jpg

kanal yonatme kisminda hizli geri ve ya one gitmak icin hic bir sey yoktur ve de kanallari gormak icin menunin renkini azaltmak zorundayik ki o zamanda yazilari okumak cok zor oluyor
vtxv_kanal_editor.jpg

kurulma bolumunda uydulari taramak icin network serch secimi icin hic bir ayarlama yok ve yeni galan frekanslari elle vermek zorundayik
01ja_network_search.jpg
xrgg_fast_scan.jpg

kanallarin hangi uyduda v frekanslarini bilmak icin hic bir bilgi yoktur ve info kisminada az bilgilar var
kku9_detail.jpg

cok tesekurlar :tr (2):

efe38

0
Üye
28 Eki 2015
35
0
6
benim cihazda aldıgım gumden beri trt hd paketinde arda bır cıyak diye ses geliyor 1-2 sn ses gidip geliyor sinyalleri kontrol ettin cok iyi sebebi ne olabilir acaba

farshidkh

0
Üye
13 Ocak 2017
9
0
1
Merhaba arkadaslar bu urune hdd nasil takilir? 2 trabayt hdd takilirmi? Benim arkadasim 1 tra takmis ama calismiyor neden acaba?
Arkadaslar ben azeriyim o yuzden iyi yaza bilmesem kusura bakmayin lutfen

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
Merhaba arkadaslar bu urune hdd nasil takilir? 2 trabayt hdd takilirmi? Benim arkadasim takmis ama calismiyor neden acaba?
Arjasaslar ben azeriyim o yuzden iyi yaza bilmesem kusura bakmayin lutfen
Bendede ayni sorun var.Hic bir HDD-yi gormedi,500GB takdim gormedi.Hic calisdiramiyor bile.Hangi formatda fomat ettiysem calismadi.
Ama tum USB girislerinden calisiyor.

Son düzenleme:

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
Acib icinden bakmak lazim.Sata kablosu iyi takilmamis ola bilir.Usb den sata kabloyla kayit yapa bilirsin.

farshidkh

0
Üye
13 Ocak 2017
9
0
1
Acib icinden bakmak lazim.Sata kablosu iyi takilmamis ola bilir.Usb den sata kabloyla kayit yapa bilirsin.
sata kablosunda sorun yok iyi takilmis usb3 ver olmadigi zaten bir sorun hdd calismamasi olsada cok kotu olur ozaman yani hic olur

--------------------

Bu urune dahili hdd takan ve calisdiran varmi? lutfen yardimci olun

raef

0
Üye
5 Şub 2015
65
0
6
kanallarin hangi uyduda v frekanslarini bilmak icin hic bir bilgi yoktur ve info kisminada az bilgilar var

0g5h_photo_2017-01-13_16-08-37.jpg

farshidkh

0
Üye
13 Ocak 2017
9
0
1
bu uydu aligisinin goruntusu neden bulanik ? yani neden diyerleri gibi sarp ve guzel goruntusu yok ? 4k uydu aligisi adi bunda var ama goruntu kalitesi bulaniklik ? bir cozum yolu varmidir acaba

Son düzenleme:

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
bu uydu aligisin goruntusu neden bulanik ? yani neden diyerleri gibi sarp ve guzel goruntusu yok ? 4k uydu aligisi adi bunda var ama goruntu kalitesi bulaniklik ? bir cozum yolu varmidir acaba

Bende bu sorun SD kanallarinda daha cok var ama HD ve UHD kanallarinda bir problem gormedim o uzdan saniyirum bu problem bir yazilim sorunu olabilir ve sonraki yazilimlarda cozulabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...