Dnyann sayl ngilizce eitim kanallarndan English Club TV Turkcell TV+ta
Turkcell TV+ ngilizce retiyor

Turkcellin kiisel televizyon platformu Turkcell TV+, 2017 ylnn ilk gnlerinde ieriini uluslararas kanallarla zenginletirmeyi srdryor. Dnyann sayl ngilizce eitim kanallar arasnda yer alan English Club TVyi platformuna ekleyen Turkcell TV+, elendirirken ngilizce retiyor.

Turkcellin televizyon, bilgisayar veya mobil cihazlardan izlenebilen kiisel TV platformu Turkcell TV+, tm dnyada byk ilgi uyandran kanallar kullancsyla buluturmay srdryor. Son olarak dnyann sayl ngilizce eitim kanallarndan English Club TVyi platformuna ekleyen Turkcell TV+, bu sayede elendirerek ngilizce retmeye balad. Tm dnyaca kabul grm ngilizce eitim materyallerinin yan sra renmeyi kolaylatran film, dizi, belgesel gibi ieriklerin yer ald English Club TV, TV+ta 99.kanaldan izlenebiliyor.

ocuklarn vazgeilmezi Duck TV de Turkcell TV+ta
Sevilen ocuk kanallarn platformunda bulunduran Turkcell TV+, dnyada ocuk kanallar arasnda nemli yer edinmi Duck TVyi de 114. kanalda izleyicisiyle buluturuyor. ocuklara zel retici ve elendirici ierikler sunan Duck TV, ocuk geliimine de katk salyor. Turkcell TV+n yeni kanal Duck TV, ocuklarn yan sra ebeveynlerin de vazgeilmezi olacak.

Turkcell TV+ hakknda
Hem evde hem mobil cihazlarda televizyon keyfi sunan Turkcell TV+, yzlerce film, spor, belgesel, ocuk ve haber kanaln kullanclaryla buluturuyor. Farkllaan ieriiyle Turkcell TV+, Kayt Etme zellii ile programlar istenilen zamanda ve istenilen yerde izleme frsat verirken, Geriye Alma zellii sayesinde karlan ierikleri izleyicisine sunuyor. Uygulamay ykleyen her kullancnn 1 ay boyunca deneyimleyebildii TV+, herkesin kullanmna ak olup Turkcelllilere 5GB ek mobil internet paketiyle birlikte sunuluyor.