İletişim

0532 614 95 17

dijimemo@hotmail.com

dijimemo@hotmail.com

Sayın Forum Üyeleri Evimde iki ayrı internet mevcuttur. Superonline fiber ve kablolu net. IPTV yayınlarının bazılarını ve özellikle abone olduğum yabancı yayın paketini kablo netten izleyemiyorum. Superonlineden izliyorum. Kablo tv şebekesini komple elden geçirttim, sinyalleri ölçtürdüm. Zayıf ve hatalı bir durum tespit edilemedi. Özetle: IPTV yi kablo netten (Türksata devlete ait) izleyemiyorum. Fakat Superonline den izliyorum. Superonline daire içine kadar fiber. Acaba sebep nedir? Bilen

Bu konu 201 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
iptv 201 Reviews

Konuyu değerlendir: iptv

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 201 kez incelendi.

Konu: iptv

Kemal Sari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılımcı Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Donations
    0 - $0.00
    @Kemal Sari
    Tecrübe Puanı
    4

Standart iptv

Sayın Forum Üyeleri
    Evimde iki ayrı internet mevcuttur. Superonline fiber ve kablolu net. IPTV yayınlarının bazılarını ve özellikle abone olduğum yabancı yayın paketini kablo netten izleyemiyorum. Superonlineden izliyorum. Kablo tv şebekesini komple elden geçirttim, sinyalleri ölçtürdüm. Zayıf ve hatalı bir durum tespit edilemedi. Özetle:
    IPTV yi kablo netten (Türksata devlete ait) izleyemiyorum. Fakat Superonline den izliyorum. Superonline daire içine kadar fiber.
    Acaba sebep nedir? Bilen var ise yardımcı olur ise sevinirim. kemalsari45@gmail.com
    ilayda3 (12.01.2017) Bunu beğendi.

haydar1966 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Co-Administrator
    Nereden
    İstanbul
    Beğenmiş
    4.220
    Teşekkür Almış
    1.894
    Donations
    0 - $0.00
    @haydar1966
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Kemal Sari Nickli Üyeden Alıntı
    Sayın Forum Üyeleri
    Evimde iki ayrı internet mevcuttur. Superonline fiber ve kablolu net. IPTV yayınlarının bazılarını ve özellikle abone olduğum yabancı yayın paketini kablo netten izleyemiyorum. Superonlineden izliyorum. Kablo tv şebekesini komple elden geçirttim, sinyalleri ölçtürdüm. Zayıf ve hatalı bir durum tespit edilemedi. Özetle:
    IPTV yi kablo netten (Türksata devlete ait) izleyemiyorum. Fakat Superonline den izliyorum. Superonline daire içine kadar fiber.
    Acaba sebep nedir? Bilen var ise yardımcı olur ise sevinirim. kemalsari45@gmail.com
    Arkadaşım gerçektende ilginç bir durum acaba KABLO-NET ayarlarınızda herhangi bir kısıtlama falan söz konusu olabilirmi.? Aile koruma şifresi Dns ayarları vs...
    f12 (12.01.2017), ilayda3 (12.01.2017) Bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)