Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

beIN Media Group Olarak Yenilenen Digiturk Tüm Üyelerine 3 Gün Full Paket Hediye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

f12

0
Özel Üye
21 Eki 2015
1,014
266
83
beIN Media Group'un Digiturk'ü almasından sonra beklenen değişik için sadece 1 gün kaldı, Digiturk tarafından yapılan açıklamada;

Digiturk tüm bu yenilikleri geniş bir izleyici kitlesi ile paylaşmak amacıyla 13 Ocak Cuma gecesinden başlayarak 16 Ocak Pazartesi günü sonuna kadar film, dizi, tüm Süper Lig ve Spor Extra paket içeriklerini tüm üyeleri için ücretsiz olarak sunalacağı" bildirildi.

Devamı...

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Katar lı iş adamı aldı ya...şimdi yerli platform sayılmayacak dimi...

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
lig tvden beinsport.a

Lig tv beinsport olunca bizim next ailesinin chazlari bunlari cozecekmi ?
henüz ne olduğunu yada olacağını bilmek zor.yıllar önce 6,7 yıl lig tv.ye üye idim o dönemde kullanmakta olduğum next 2000cıs süper plus alıcımla digitürkün smart kartı ile maçları seyrediyordum ne zamanki smart kart uygulamasından vaz geçilip kendi cihazlarını piyasaya sürdüler birde sporumuzda yaşanan bazı olaylar dolayısıyla üyeliğimi sonlandırdım şimdi machina 3d gibi harika bir cihazım var ne zamanki bu smart kart olayı gündeme gelir ve fiyatlarda uygun olur o zaman bu yeni platformu düşüne biliriz.next.in üstesinden gelemeyeciği hiç bir şey yoktur hayırlısı olsun derim.

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
496
64
28
Trabzon
biraz geç oldu ama ücretsiz kampanyadan yararlanacak olanlar sadece digiturk aboneleridir. Hangi paketine üye olursa olsun bu kampanyadan yararlanacaktır
Şöyle ki mesela giriş paketine üye olan a kullanıcısı diğer spor sinema dizi vs. tüm paketleri 3 gün boyunca bedelsiz izleyebilir.

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
379
720
93
dereyi gormeden pacayi sivarsan boyle olur iste adamlar devir ediyor diye size 3 gon yainmi izletirecekmi sandiniz simdi konuyo baslatan kardesime soruyorum neden umutlandir.din. simdi bari konuyu kapat gitsin

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Konuyu açan sonradan yazdı zaten sadece üyelerine diye. Bu tür kampanyalar zaten normal izleyiciler için hiç bir zaman uygulanmaz hep kendi üyeleri için uygulanır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...