Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Yeni kullanıcı yardım

denekhayvani

0
Üye
16 Ocak 2017
2
0
1
Arkadaşlar merhaba, fazla TV izlemediğim için bu güne kadar hiç çanakla uğraşmadım. Kodi exodus falan kullandım ama çanak konusunda çok cahilim. Bu Amigo ürününü aldım. Avrupada yaşıyorum türkiye kanalarının sadece avrupa versiyonlarını izleyebiliyoruz. IPTV kısmından da kendi kendine yenilenen bir liste var ordan izliyoruz. BISS key, cc cam vs bir çok konudan bahsediliyor anlamadığım için soruyorum. Ben bunlarla ne yapabilirim EMU moduna girmek bana ne katar avrupadan izleyebileceğim kanalları arttırır mı nasıl bişey olur?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Merhabalar arkadaşım isterseniz yazdıklarınıza madde madde cevap vereyim...

1.Ccam + Free-share + G share vs demek şifreli yayın yapan bazı kanalların izlenmesine yarayan ücretli yada ücretsiz bir programdır.
2.BİSS demek uydularda bir şifreleme sistemi demektir.
3.BİSS key ise o yayınları izlemeye yarayan cihazda EMU tarafından çözülen harf ve sayıdan oluşan anahtar dizileridir.
4.BİSS şifreli yayınların bir çoğu SPOR konularında yayın yapmaktadır,özelliklede AZERSAT 46* den yapılan yayınları izleyebilirsiniz.Yalnız bunun için ayrı bir çanak yada Türksat çanağına bir aparata lnb takılarak izlenebilir.Yalnız yurtdışı için aparat sistemi işe yararmı işte orasını ben bilemem,malum heryerden uyduların izlenme durumları değişebiliyor...