Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next Minix HD Amigo Free Share açılmıyor ?? IKS çalış mıyor

mertbal

0
Üye
6 Eyl 2015
40
8
8
alican arkadaşım bende tarih 2019 gözüküyor bende daha önce birçok yazılımı denedim fabrika ayarlarına döndüm sonra destek formuna seri numarası ile free share sorunu yazdım birgün bir baktım aktif olmuş şuan bir sıkıntı yok kablolu bağlantı yapıyorum wifi bağlantıyı bıraktım ayrıca darısı senin de başına arkadaşım

Hayırlı olsun arkadaşım. Destek formuna yazmakla süre uzatılabiliyor mu? Next destek bir iyilik yapsa da şu süreleri bitenleri veya bitecekleri uzatsa iyi olmaz mı? Nisan ayında da benim süre doluyor.

tibas

0
Üye
5 Şub 2015
60
34
18
prof. piskolog arkadaşımız. sorunu cözmüş onun önerilerini uygulayın .soruna yardımcı oluyor benim ki cözüldü firma malının arkasında ...teşekürler piskolog.

alican0039

0
Üye
12 Ocak 2017
9
0
1
sevgili prof.bugün itibariyle sorunumu çözdüler ve 1 yıl daha uzatmışlar free shareyi...artık darısı diğer arkadaşların başına.bu arada next teknik bölümünü tebrik ederim yardımları için..sonuna kadar sattıkları ürünlerinin arkalarında duruyorlar.

James

0
Üye
18 Ocak 2013
225
54
28
Active code ne yazmak gerekiyor.versiyon 1.50 olunca sure uzuyor deniyor.freeshare tekrar acmak icin hangi yazilimi yuklemek gerekiyor?

nearcan

0
Üye
16 May 2015
47
0
6
nearcan arkadaşım en son hangi yazılım attın dns ayarların ağ ayarların ıks ayarların hakkında bilgi verebilirmisin ??

Kusura bakma arkadasim sorunu halletmisindir belki.Ben genede yazayim.Boardda var zaten en son yazilimi indir.Olmazsa bir önceki yazilimi.Olmazsa tekrar bana yaz.

--------------------

Fabrika ayarlarina girin.Yani yeni bastan.

--------------------

Bir bilgi daha vereyim.Film izle bölümünde diziler artik güncelleniyor.

hasan337

0
Üye
11 Şub 2015
8
0
1
sevgili prof.bugün itibariyle sorunumu çözdüler ve 1 yıl daha uzatmışlar free shareyi...artık darısı diğer arkadaşların başına.bu arada next teknik bölümünü tebrik ederim yardımları için..sonuna kadar sattıkları ürünlerinin arkalarında duruyorlar.

Ayni sorun bendede var nasil çözdünüz?

hasan337

0
Üye
11 Şub 2015
8
0
1
Kusura bakma arkadasim sorunu halletmisindir belki.Ben genede yazayim.Boardda var zaten en son yazilimi indir.Olmazsa bir önceki yazilimi.Olmazsa tekrar bana yaz.

--------------------

Fabrika ayarlarina girin.Yani yeni bastan.

--------------------

Bir bilgi daha vereyim.Film izle bölümünde diziler artik güncelleniyor.

Bütün yazilimlari tek tek yükledim. Her defasinda fabrika ayarina girdim ama aktif olmadi. Ne yapmaliyim?