Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD 20.01.2017 Tarihli Yazılımı (V.05.01.2099)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,175
2,446
113
Next 10000 UHD 20.01.2017 Tarihli Yazılımı (V.05.01.2099)

Yazılım Notları :

- TRT paketlerindeki ses kırılması sorunu düzeltildi.
- Hız Testi aracı eklendi.
- BAKKAL uygulamasına Farsça dil desteği eklendi.

İNDİR

dr.sat724

0
Özel Üye
27 May 2016
427
6
18
Maşallah böyle desteği

2gun bir yeni yazılım verlir

Bence kullanıcıların tam istedi hepsi bir versiyon da verilse iyi olur

karbon hocama ve nexttn firma yazanlara ellerin e sağlık

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Maşallah böyle desteği

2gun bir yeni yazılım verlir

Bence kullanıcıların tam istedi hepsi bir versiyon da verilse iyi olur

karbon hocama ve nexttn firma yazanlara ellerin e sağlık

Evet bu soylediklereniz duru ama malesef bu iki gonde gelen yazilimlarin hic birinde onemli sorunlarin hic biri cozulmemis
Umarim bir sonraki yazilimlar daha iyi olur ve olan sorunlar cozulup ve bazi eksiklikler de artilip jihazi kullabanlari daha mutlu yapar

Bu yazilimi yukledikten sonra eski sorunlarin coku hala yerinde
mesela kanallarin altidaki yazilan detaylar cok az ve kanalin hangi yududan oldugu ve hangi frekansda oldugunu bildiren ve HD ya da UHD oldunu bidiren bir bilgi yoktur

xy25_info.jpg

erlg_kku9_detail.jpg

Farsce diline cevirdikten sonra free share kanallari acan Micam Programi calismiyor ve IKS bolumunde tarih gostermiyor o uzden englizce menusunu kullanmak zorunayik ve farsce dili kullanilmaz haline gelmis ve

eqcn_iks.jpg

Biss kodlu kanallari verdigimiz kismda IKS acik oldugu zaman kodlar hafizalanmiyor

1scs_biss_key.jpg

uydulari aramak icin sebeke arama secimi yok ve hizli arama kisminda sadeje bir uydu arama imkani yapamadim

ntuv_01ja_network_search.jpg

4zz_xrgg_fast_scan.jpg

kanallari duzenleme bolumunde kanalin guruntusunu izlemek icin hic bir sey yok ve kanali gormek icin menularin renkini azaltmak zorundayik ki o zamanda yazilari gormek cok zor oluyor (bu sorunu saniyorum nextin eski modellerinden bazilarinda vardi ama cozuldu umarim next 10000 de aynalari gibi olur ) ve birde kanallar arasinda hareket etmek icin hizli bir yol yok mesela 10 numarali kanalindan 300 numarali kanala gitmek icin kanallari tek tek gitmek zorundayik ve hizli bir hereket yolu yoktur

07p6_editor.jpg

menu ve kanallar ve uydularin listesinin yazilarisini kucuk ve buyuk yapmak icin ayarlama yok ve bir az kucuk ve renksiz gorunuyorlar

510_photo_2017-01-20_11-38-48.jpg

Gecen yazilimda hava durumu gostermesi artirilmis ama ulkenin bas kentinnen olmayan sehirler icin kullanilmaz cunku sadeje bas kent hava durumunu gosteriyor mesela iranda tehran havasini gosteriyor ama ben tabriz sehrinde yasiyorum ve bu iki sehirin havasi bir birindan cok farkli
bakal uygulamasindaki farsca dil eklenmis ama anlamsiz ve yanlis mesela acmak yerine yorgun yaziyor :biggrin-new:

chb1_home.jpg

bizim ulkemiz iranda next servis merkezi yok ve problemlerimizi hicbir sekilde cozmek imkanimiz yok nextin bu jihazi bizim ulkemizda yeni ama eskilernden cok kullanilmisdir arkadaslardan coku bu jihazi gorup ve beyenmisler ama bu surunlar uzunden almaktan vazgeciyorlar umarim bu sorunlari cozmekle onlarida bu jihazi almasina yardimji olursunuz
cok tesekurler

Son düzenleme:

rehim380

0
Üye
14 Ara 2013
37
0
6
Ankara
Salam Ben azeri bendede next10000uhd 4k uydu alicisi isdedirem son yazlimi guceledim hava durumunda seheri sece bilmiyorum

27 Eyl 2016
26
0
1
Bu yeni yazılım ile hemen hemen bütün sorunlar giderildi. Sinyal seviyeleri artı. Daha once hotbird deki bbc hd eleven sporlar canal + sport2 ve polsat sport larda sürekli sinyal sorunu vardı. Şimdi ise rahatlıkla izliyorum. Iks aktifken biss ve tangberg ler çalışmıyordu bu sorunda düzeldi. Kanal düzenlerken sürekli sorun oluyordu. Şimdi ise hangi kanala gitmek istiyorsan kanal numarasını tuşla yeter. Yanlız uydu arama seçenekleri az en azından sadece şifreli menüsü eklenmesi gerekir birde power vu eklense tadından yenmez. Çalışmalarda emeği geçenlerin eline sağlık.

27 Eyl 2016
26
0
1
Hayır yok daha önce vardı son yazılımdan sonra düzeldi

--------------------

Hayır seçemiyosun eğer uyduda konum açık ise cihaz otomatik olarak buluyor

dima381

0
Machina3D VIPClup
19 Eyl 2013
47
0
6
Azerbaycan
2099 yaziliminda dosyalar bolumu kayboldu program menecerine girdigimde ordan acabilirim ama menude yok playparketden benzer birini indirdim filemanager HD

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
2099 yaziliminda dosyalar bolumu kayboldu program menecerine girdigimde ordan acabilirim ama menude yok playparketden benzer birini indirdim filemanager HD
Evet dosyalar bolumunu goturup asagaida USB markinin icine koymuslar
birde bende eskiden WallPaper secme imkani ekran ayarlama bolumunde vardi ama bu yazilimdan sonra kayb olmus ajaba diger arkadaslarda ayni sorun varmi ?

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Merhaba
Şifre sizin belirlediğinizdir. Master şifresi 7365 ile tüm şifreleri açabilirsiniz.

Son düzenleme:

nextservis

0
Özel Üye
3 Eki 2011
135
89
28
Yani Diyorsunuzki Bu 7365 Tavsan Programinda Bile Calisirmi ? :wow2:

Tavşanlar için ve cihazın ilk şifre 0000 dır.Daha sonra kullanıcı şifresini değiştirdiğinizde tavşan ve ürünün şifresi yeni belirlenen şifre olur. Şifreyi unuttuysanız ilk girişte şifreyi yeniden değiştirerek belirlediğiniz şifre ile tavşan ve ürünün şifresi yeni belirlenen rakamlar olacaktır.

okan1903

0
Üye
30 Kas 2016
4
0
1
Arkadaşlar bu son yazılımı güncelleme den önce türksat üzerinden national geographic kanallarını izleyebiliyordum şimdi izleyemiyorum acaba yeni bir key dosyasına mı ihtiyaç var. Karbon ustanın paylaştığı key dosyasını yeniden yüklememe rağmen kanallar açılmadı

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Arkadaşlar bu son yazılımı güncelleme den önce türksat üzerinden national geographic kanallarını izleyebiliyordum şimdi izleyemiyorum acaba yeni bir key dosyasına mı ihtiyaç var. Karbon ustanın paylaştığı key dosyasını yeniden yüklememe rağmen kanallar açılmadı
Yazilimda sorun Yok Kodlari deyisilmis yeni kodlari bende bulamadim kodlari bulursan kumandada info tusuna 4 ya 5 kere bastiktan sonra kod verme bolumu gelir

27 Eyl 2016
26
0
1
Öyle bir bölüm yok sadece biss li kanallarda 4 defa basarsak biss key bölümü çıkıyor. Diğer bir konuda yeni yazılın yüklendikten sonra güncelleme menüsü android menüsünde kalktı. Neden şimdiden teşeküler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...