Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Astra 4A 4.8E Belgesel Kanalları

eduardos-16

0
Üye
29 Eki 2015
9
0
1
Astra 4A uydusunda bulunan belgesel kanallarını next machina ile şifresiz izleyebilir miyim?

Hangi belgesel kanallarını nasıl izleyebilirim?

Yardımcı olabilecek olan var mı?

Boş yere uyducu çağırmak istemiyorum.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Astra 4A uydusunda bulunan belgesel kanallarını next machina ile şifresiz izleyebilir miyim?

Hangi belgesel kanallarını nasıl izleyebilirim?

Yardımcı olabilecek olan var mı?

Boş yere uyducu çağırmak istemiyorum.

1.Evet POWERVU şifreleme sistemine sahip TÜRKÇE yayın yapan BELGESELLERİ izleyebilirsiniz.

2.Paralı olarak izlenebilen BELGESELLERİ izleyebilirsiniz.(İsim yazamam kusura bakmayın.)

3.Ve evet şimdi en can alıcı nokta NEREDE OTURUYORSUNUZ.?

4.Siz 3 nolu soruya cevap verin boşuna uyducu çağırıp çağırmayacağınız size söyleyeyim...

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
Astra 4A belgeseller şu an acık güzel ama trsattaki belgeseller cok süperdi şimdilik Astra 4A le devam edecez anteni cevrili olanlar

eduardos-16

0
Üye
29 Eki 2015
9
0
1
1.Evet POWERVU şifreleme sistemine sahip TÜRKÇE yayın yapan BELGESELLERİ izleyebilirsiniz.

2.Paralı olarak izlenebilen BELGESELLERİ izleyebilirsiniz.(İsim yazamam kusura bakmayın.)

3.Ve evet şimdi en can alıcı nokta NEREDE OTURUYORSUNUZ.?

4.Siz 3 nolu soruya cevap verin boşuna uyducu çağırıp çağırmayacağınız size söyleyeyim...

Bursada oturuyorum abi…

Keşke paralı olanları da yazsaydın merak ettim şimdi?

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
benn astra 4a taaaaaaaaaaaaa memeleketın dibinndenn seyredıyorumm ermenistann sınırındayımm arkadaşlarr uydu kurulumu yappmadan bi uyuduu harıtasına bakksanızz daha elverışşlı olmazmıı sızce

--------------------

admınn hıcc kurrnaz bırr toplumm deyılız yaa nerdeysee acık acıkk olayıı anlatt dıyee sana baskı oyguluyoo arkadaşş yaa bızzlerıde ellbett takıpp edenn bırılerıı varr arkadaşş bıraz ayıkk ol bence

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Değerli Forum arkadaşım Next Machina 3D ile 4.8 deki belgesel kanalları 10 numara izlersin. Elimde 2 adet 3D machina var PowerVu lar 3 de ile sorunsuz , sanıyorum keyler auto güncelleniyor çünkü uzun zamandır Meenü => internet güncellemeden keyleri yüklemedim. Ben E2 cihaz da kuulanıyorum ama E2 cihaz çok zahmetli ,keyler gider uğraş dur yüklemek için En güzeli 3D machina 3D al keyfine bak.

Son düzenleme:

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Arkadaşlar geçmiş olsun sanıyorum 4.8 deki Türkçe powerVu belgesel kanalları malesef kaybettik. MAchina 3D ile internet güncelleme , ky. softcam işe yaramadı gitti kanallar.

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Değerli Forum arkadaşım daha önce hep bu şekilde Keyleri güncelliyordum, MAchina kullanıcıları portal internet destek üzerinden güncelliyordu sanıyorum artık manual usb den yapacağız.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşlar geçmiş olsun sanıyorum 4.8 deki Türkçe powerVu belgesel kanalları malesef kaybettik. MAchina 3D ile internet güncelleme , ky. softcam işe yaramadı gitti kanallar.

Hepsi yerli yerinde bence siz cihazı powervu des konumuna alın ve destek menüden köyleri güncelleyen işlem tamamdır...

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
Haydar usta elimde iki adet machina 3D var ikisinde de durum aynı sinyal full , internet güncellemeden ky ve softcam yapıldı ama şifreli kanal iki cihazda da durum bu.Sanıyorum iki cihazda bozuldu. Yeniden yazılım yüklesek düzelir mi ?
tK9awa.jpg

a8cTmD.jpg

Hs3RAJ.jpg

taSFUC.jpg

Son düzenleme:

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Cihazım 2000 internet machina minix.simdi çanağı cevirdim.internetten key grubu 1 ve 2 yi güncelledim. Maalesef bahsi geçen kanallar bende de açılmıyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Gerçektende ilginç bende hem 2000 HD de hemde Machina 3 d de herhangi bir sıkıntı yok.!( Bu testi Thor uydusundada yaptim powervular sorunsuz.) Söz konusu kanallarin resmini maalesef malum nedenlerden dolayi foruma koyamiyorum...

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Hocam ilginiz için teşekkürler. 12360 v power vu açık. Tr dil destekli 12322 v sorunlu.sifreli uyarısı var.pv olan başka frekanslarda sorun yok.suan size bunları yazarken yayın geldi.yani kanal 3 .4 dakika bekledikten sonra tamam.kanal değiştirince de beklemeye gerek yok.sorunsuz.